Co dalej z karierą Hanny Lis?
Newsy

Co będzie robiła Hanna Lis po odejściu z TVP? "Mam pewien projekt"

Co będzie robiła Hanna Lis po odejściu z TVP? "Mam pewien projekt"

Co dalej z karierą Hanny Lis po utracie pracy w TVP? Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" opowiada o swoich planach. Czy wróci do telewizji? Czy chce zajmować się jeszcze dziennikarstwem politycznym?

Hanna Lis mocno o przemocy w rodzinie. Jej słowa dają do myślenia

Hanna Lis - co dalej z jej karierą?

Hanna Lis w rozmowie z dziennikiem powiedziała, że ma na razie dość polityki. Po 4 latach bycia w "Panoramie" nie chce zajmować się taką tematyką, zwłaszcza, że bardzo ją niepokoi to co dzieje się w Sejmie:

[...] w tej chwili łapię głęboki oddech. Ostatni rok, skupiony głównie wokół kampanii wyborczej, był naprawdę ciężki. Rozliczano nas z każdej sekundy i dobrze, a dzisiaj czytam, że jestem propagandystką. Na razie chciałabym odetchnąć od polityki i szczerze powiedziawszy, wiadomością dnia, która bardziej mnie zasmuca niż moje osobiste perypetie, to wszczęcie procedury monitorowania praworządności w Polsce przez Komisję Europejską. Tego jeszcze nie było, to jest absolutny precedens. I dlatego mogę powiedzieć, że Viktor Orbán przy Jarosławie Kaczyńskim to dyletant. I to jest wiadomość dnia, a nie informacja, że zostałam zwolniona.

Hanna Lis na razie nie chce zdradzać, czym się zajmie. Kilka lat temu było głośno o tym, że poprowadzi program kulinarny. Zaznaczyła też, że już współczuje swoim kolegom po fachu. Jak jest naprawdę?

Mam pewien projekt z tyłu głowy, natomiast nie mam konkretnych planów. Pewne pomysły na siebie mam, ale żadne decyzje nie zapadły. Myślę, że polska polityka przez najbliższe cztery-pięć lat będzie tak dramatycznie jałowa i przykra, że mogę tylko współczuć dziennikarzom politycznym, którzy będą musieli się tym wszystkim zajmować.

Zobacz także: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!

 

Hanna Lis zwolniona z TVP

Dzień Dziennikarza - Hanna Lis

Hanna Lis odchodzi z TVP

Hanna Lis, Tomasz Lis
ONS

Hanna Lis chce odpocząć od dziennikarstwa politycznego

Hanna Lis
ONS

Hanna Lis z torebką Chanel na ulicach Warszawy
Newsy
Hanna Lis dostanie program w TVN Style? "Toczą się rozmowy"
Hanna Lis dostanie program w TVN Style? "Toczą się rozmowy"

Hanna Lis będzie mieć swój program w TVN Style? Jak donosi Show,  Hanna Lis już niedługo dołączy do zespołu TVN Style. Ale czy to prawda? Jak się dowiedzieliśmy, Hanna Lis na razie była na jednym spotkaniu w stacji, bez żadnych konkretów. Wiadomo, że obie strony są zainteresowane, ale nie było pomysłów co do tego jaki program mogłaby prowadzić. Już cztery lata temu Hanna Lis miała dostać w TVN Style swój program kulinarny. Rozmowy były mocno zaawansowane, ale tuż przed wejściem do studia pomysł upadł. A Hanna Lis została prezenterką Panoramy i dalej zajmowała się polityką. Czy tym razem Lis i TVN Style dogadają się? Jest na to duża szansa! Jaki program mogłaby mieć Hanna Lis? W Na temat zaczęła się zajmować działem lifestyle, ale z tego, co wiadomo, na razie przestała szefować temu działowi.  Jednak zainteresowania ma raczej takie same: kulinaria, styl życia, podróże i co dobrego i zdrowego ugotować. Podobno w stacji TVN Style prowadziłaby właśnie program kulinarny. Bo na razie rola polskiej Marty Stewart już jest zajęta i jest nią Małgorzata Rozenek .   Zobacz także: Przyjaciółki na salonach: Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz na otwarciu butiku ZDJĘCIA   Hanna Lis została zwolniona z TVP ponad trzy miesiące temu. Czy znowu zobaczymy ją na wizji?   Hanna Lis dawno nie była widziana z Tomaszem Lisem, który ostatnio ma swój program w Internecie.   Hanna Lis ma teraz więcej czasu dla swoich córek.

Kuba Wojewódzki w bluzce w kropki
Newsy
Kuba Wojewódzki śmieje się z odejścia Hanny Lis z portalu męża. Dostało się też Tomaszowi Lisowi!
Kuba Wojewódzki śmieje się z odejścia Hanny Lis z portalu męża. Dostało się też Tomaszowi Lisowi!

Kuba Wojewódzki śmieje się z Hanny Lis! Dziennikarz postanowił zażartować z szybkiego odejścia prezenterki z portalu natemat.pl, gdzie gwiazda rozpoczęła współpracę po odejściu z TVP. Jak na razie nie wiadomo, co dalej z karierą Hanny Lis , ale wszystkich zszokowała informacja o tym, że dziennikarka przestała pracować dla popularnej strony internetowej, której właścicielem jest jej mąż. Do tej pory gwiazda nie podała też powodów, dla których postanowiła po tygodniu zrezygnować z tej pracy. Kuba Wojewódzki ma jednak swoją teorię na ten temat, którą podzielił się na łamach "Polityki" w swojej rubryce "Mea pulpa". Co napisał? To smutna informacja. Hanna Lis odeszła z pracy z portalu natemat.pl zaraz po tym, jak tylko do pracy przyszła. Wszyscy wiemy, jak Tomasz Lis potrafi traktować współpracowników, ale teraz mamy dowód, że z niego prawdziwy twardziel. Może po prostu dziennikarka znalazła inny sposób na siebie, który chce zrealizować? Ostatnio pojechała do Moskwy na rozmowy w sprawie nowego projektu!  Z pewnością o szczegółach przekonamy się już niebawem.   Zobacz: Hanna Lis dostanie program w TVN Style? "Toczą się rozmowy"   Kuba Wojewódzki zażartował z odejścia Hanny Lis z portalu natemat.pl Sugeruje, że Hanna Lisa odeszła przez Tomasza Lisa.

Hanna Lis w natemat.pl
Newsy
Hanna Lis zdradza, co będzie robić po zwolnieniu z TVP. „Ruszamy na początku marca”. Nagrała specjalne wideo!
Co będzie robić w portalu męża?

To już oficjalne! Żona Tomasza Lisa dołączyła do portalu natemat.pl! Hanna Lis nagrała specjalne wideo, w którym informuje wszystkich, że od marca zacznie pracę w portalu, w którym głównym udziałowcem jest Tomasz Lis, czyli jej mąż. Czym zajmie się dziennikarka? Czym zajmie się Hanna Lis w natemat.pl? Po zwolnieniu Hanny Lis z TVP długo zastanawiano się, co dalej z karierą dziennikarki. Ona sama zapewniała, że nie chce zajmować się polityką, ale również, że nie myśli na razie o pracy. Wtedy pojawiły się plotki, że już niedługo Hanna Lis dołączy do ekipy portalu natemat.pl, gdzie zajmie się działem stylowym. W końcu nie od dziś wiadomo, że dziennikarka zna się na trendach, kocha modę, na co dowodem jest chociażby przyjaźń z Joanną Przetakiewicz. Ponadto - jakiś czas temu Hanna Lis prowadziła bloga kulinarnego. Ale okazuje się, że w portalu będzie zajmować się wieloma rzeczami, nie tylko modą i gotowaniem. Witajcie. Od jakiegoś czasu marzyłam o tym, aby w swoim zawodowym życiu przestawić wreszcie wajchę i ruszyć zupełnie nowym, nieznanym do tej pory torom, i to marzenie właśnie się spełnia. Dołączam do grupy natemat.pl, zespołu fantastycznych, kreatywnych ludzi, z którymi zaczynamy tworzyć zupełnie nowy rozdział w historii tego portalu. Oczywiście natemat.pl polityką stoi i to się nie zmieni, chcemy jednak pokazać to lepsze, piękniejsze życie poza polityką, będziemy więc mówić o kulturze wysokiej i masowej, o trendach, o podróżach bliskich i dalekich, o kuchni, będziemy rozmawiać z ludźmi, którzy inspirują i dotykać, które nas przejmują, a czasami po prostu wkurzają. Ruszamy na początku marca, bądźcie z nami! - zapowiada Hanna Lis w specjalnym wideo. Będziecie zaglądać na serwis? Czy Hanna odnajdzie się w nowej roli? Przekonamy się już w marcu.   Zobacz także: Hanna Lis przeszła na dietę pudełkową!...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner