Hanna Lis jest dumną i szczęśliwą mamą dwóch córek - ze związku z przedsiębiorcą Jackiem Kozińskim doczekała się Julii (1999) oraz Anny (2001). Obie na co dzień mieszkają w Amsterdamie. Młodsza z nich robi zaś karierę jako... modelka i już jakiś czas temu rozpoczęła współpracę z prestiżową agencją modelek. Zobaczcie jej zdjęcia!

Reklama

Hanna Lis dumna z córek

Hanna Lis długo zastanawiała się, co się stanie, kiedy jej córki wyprowadzą się z domu. Okazuje się, że tak naprawdę niewiele się zmieniło - dziennikarka jest bowiem w stałym kontakcie z Anną i Julią:

Oczywiście, że tęsknota jest z obu stron, to normalne. Kiedy jeszcze były mniejsze, zastanawiałam się na temat tego syndromu pustego gniazda, gdy dzieci wyjeżdżają i ta matka zostaje sama. Nawet przez sekundę nie miałam tego syndromu, bo jesteśmy ze sobą na tyle blisko cały czas, że nie czułam, aby coś się zmieniło. Weszłyśmy na inny etap relacji. Jest ona bardziej przyjacielska, ale też o wiele bardziej partnerska - mówiła w rozmowie z plejada.pl gwiazda.

Młodsza z nich, Anna Kozińska, od jakiegoś czasu spełnia się w roli modelki. Sesje z jej udziałem podbijają Instagram! Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia w naszym materiale filmowym!

Zobacz także: Hanna Lis o stanie zdrowia po wypadku. "Właśnie się dowiedziałam"

Reklama

Zobacz także
Instagram/@ania_kozinska
Reklama
Reklama
Reklama