Kuba Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego
WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy

Kuba Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Kuba Wojewódzki tym razem przesadził?! Porównał małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego do hotelu!

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie i uchodzili wręcz za związek idealny. Nic więc dziwnego, że ich rozstanie odbiło się tak szerokim echem. Jak przyznała słynna dziennikarka i podróżniczka, jej małżeństwo trwało zaledwie trzy miesiące.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - napisała na Instagramie gwiazda.

Jak donoszą media - decyzja o odejściu leżała po stronie Przemka Kossakowskiego, natomiast w swoim poruszającym wpisie, który ukazał się w mediach społecznościowych tydzień temu, Martyna Wojciechowska przyznała, że dla niej i jej córki Marysi jest to naprawdę trudny czas i poprosiła o zachowanie ciszy w temacie. Tymczasem małżeństwo gwiazdy, a raczej jego koniec, postanowił skomentować Kuba Wojewódzki i to w dość niewybredny sposób. 

Doda bierze rozwód. Z kim była związana przed Emilem Stępniem?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Kuba Wojewódzki skomentował małżeństwo

Relacja Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim od początku wzbudzała wiele sensacji. Ulubieńcy polskich widzów przez długi czas ukrywali swój związek przed mediami, jednak paparazzi coraz częściej przyłapywało tę dwójkę podczas wspólnych wyjść. W końcu na jaw wyszły ich zaręczyny, a niedługo po tym Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Niestety, jak zdradziła dziennikarka, jej związek z podróżnikiem trwał trzy lata, a małżeństwo jedynie trzy miesiące. Po szokującym wpisie gwiazdy, internauci nie zostawili suchej nitki na Przemku Kossakowskim. W końcu były partner Martyny Wojciechowskiej postanowił sam skomentować rozstanie.

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy - mogliśmy przeczytać w jednych ze zdań.

Słowa Przemka Kossakowskiego wzbudziły w internautach bardzo mieszane emocje i nieoczekiwanie komentarz pod jego wpisem zamieściła sama Martyna Wojciechowska! Do tej pory nikt nie wie, co tak naprawdę wydarzyło się pomiędzy tą dwójką, a zarówno dziennikarz, jak i dziennikarka, słyną z tego, że bardzo chronią swojej prywatności. Mimo wszystko na komentarz w sprawie ich rozstania zdecydował się Kuba Wojewódzki. 

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy, który słynie z ciętego języka i zdecydowanie nie owija w bawełnę, a prywatnie kolega z pracy Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, w swojej rubryce w tygodniku "Polityka", gdzie komentuje poczynania gwiazd skomentował jedno z najgłośniejszych i najbardziej szokujących rozstań w polskim show biznesie. Jak Kuba Wojewódzki odniósł się do małżeństwa podróżników i swoim znajomych z TVN-u? Niektórzy są zdania, że zdecydowanie z niego... zakpił!

Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd - podsumował krótko Wojewódzki. 

Jak widać król TVN-u wcale nie był zaskoczony rozstaniem tej dwójki. Kuba Wojewódzki sam nigdy nie zdecydował się na ślub, za ta każdy jego związek odbija się naprawdę szerokim echem. Czy jednak porównując małżeństwo do hotelu nieco nie przesadził? Sami oceńcie. 

Zobacz także: Martyna Wojciechowska w pierwszym wywiadzie po rozstaniu. Padły poruszające słowa 

Kuba Wojewódzki
East News

Póki co ani Martyna Wojciechowska, ani Przemysław Kossakowski nie odnieśli się publicznie do słów Kuby Wojewódzkiego. Po pogłoskach o rozstaniu dziennikarzy, które pojawiały się w mediach, jako pierwsza głos zabrała podróżniczka i prowadząca program "Kobieta na krańcu świata". 15 lipca Martyna Wojciechowska potwierdziła koniec związku z Przemkiem Kossakowskim, publikując na swoim swoim profilu na Instagramie wpis.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Przemyslaw Blaszczyk

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się w 2020 roku. Jak przyznała dziennikarka, ich małżeństwo zakończyło się zaledwie trzy miesiące po tym, jak składali sobie przysięgę. "Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija" - przyznała w swoim poruszającym wpisie podkreślając, że to bardzo trudny czas dla niej i jej córki.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram

Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Michal Wozniak/East News
Newsy
Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim! 
"Z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa" - pisze Martyna Wojciechowska! Co się stało? Dlaczego jej związek z Przemkiem Kossakowskim nie przetrwał? Dramatyczne oświadczenie gwiazdy TVN!

Martyna Wojciechowska przerywa milczenie! Gwiazda TVN zabrała głos w sprawie rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Dziennikarka potwierdziła ostatnie plotki - po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu jej małżeństwo z gwiazdorem TTV dobiegło końca. Zobaczcie oświadczenie Martyny Wojciechowskiej!  Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim! Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się w środę wieczorem. Pudelek.pl doniósł, że ich związek rozpadł się już jakiś czas temu. Według relacji portalu to Kossakowski wyprowadził się z domu. To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - czytaliśmy. Co zaś napisała Martyna Wojciechowska w swoim oświadczeniu? Poniekąd potwierdziła informacje portalu, pisząc, że jej małżeństwo zakończyło się NAGLE po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu - a oznacza to, że para rozstała się już na początku tego roku (ich ślub odbył się bowiem w październiku rok temu). Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.          Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Martyna Wojciechowska opublikowała kolejny wpis po rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim
Kamil Piklikiewicz/East News, Instagram @martyna.world
Newsy
Martyna Wojciechowska znalazła ukojenie po rozstaniu: "Niczego nie potrzebuję teraz bardziej"
Martyna Wojciechowska, która ostatnio potwierdziła rozstanie z Przemkiem Kossakowski, poruszyła fanów nowym zdjęciem. "Promieniejesz". Oto, co jest tego powodem!

Martyny Wojciechowskiej nikomu nie trzeba przestawiać. Słynna dziennikarka i podróżniczka, która na koncie ma wiele sukcesów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, od lat jest jedną z najbardziej podziwianych kobiet w polskim show-biznesie. Kiedy w mediach pojawiły się pogłoski dotyczące rozpadu jej małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim, zmartwieni fani zasypali ją komentarzami, aż gwiazda w końcu potwierdziła rozstanie.  Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. (...) Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi - napisała na Instagramie. Teraz na profilu Martyny Wojciechowskiej pojawiło się kolejne zdjęcie, a poruszeni internauci nie kryją swojego zachwytu, bo w oczach swojej idolki dostrzegli prawdziwą radość! Czemu to zawdzięczamy? Jak przyznała gwiazda -  "Niczego nie potrzebuję teraz bardziej" . Martyna Wojciechowska zrobiła to pierwszy raz! Martyna Wojciechowska to ulubienica polskich widzów, a jej programy cieszą się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że prywatne życie dziennikarki tak bardzo interesuje jej fanów, choć ta niechętnie zdradza jego szczegóły. Najlepszym przykładem na to, był jej związek z Przemkiem Kossakowskim , który skrzętnie ukrywała w tajemnicy. Kiedy jednak Martyna Wojciechowska przekazała wieści o ślubie, ta dwójka natychmiast stała się najgorętszą parą w polskim show-biznesie! Niestety, po licznych spekulacjach, dziennikarka potwierdziła koniec małżeństwa  z podróżnikiem, przyznając że trwało jedynie trzy miesiące. Gwiazda podkreśliła, że choć upłynęło już trochę czasu, dla niej i jej córki to wciąż trudny temat, a zaskoczeni...

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowa rozstali, Przemek komentuje to rozstanie
PIOTR FOTEK/REPORTER
Newsy
Przemek Kossakowski nie wiedział, że Martyna Wojciechowska ogłosi rozstanie? "Odciąłem się"
Przemek Kossakowski długo nie mówił o rozstaniu. Teraz wyjawił gdzie był, gdy Martyna Wojciechowska głośno powiedziała o rozwodzie. Spodziewalibyście się tego po nim?

Gdy Martyna Wojciechowska ogłosiła swoje rozstanie z ukochanym, nikt nie krył zaskoczenia. Para dopiero co się pobrała i wyglądała na najbardziej szczęśliwą na świecie! Tymczasem dziennikarka wyznała, że jej małżeństwo zakończyło się zaledwie trzy miesiące po bajecznym ślubie i jasno zasugerowała, że powodem rozpadu tego związku było odejście Przemka Kossakowskiego. Podróżnik jednak nie zabrał wtedy głosu w sprawie. Okazuje się, że nie mógł, ponieważ... był odcięty od świata! Zrobił to z premedytacją? Przemek Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską: "Kiedy to było w największym szczycie..." Martyna Wojciechowska przyznała, że z trudem dzieli się tą smutną informacją z fanami o swoim rozwodzie . Jak zaznaczyła, sama składała przysięgę małżeńską, będąc całkowicie pewną wypowiadanych słów . Nigdy nie spodziewałaby się, że jej ukochany odejdzie z jej życia nagle. W wywiadzie dla "Pani" mówiła: To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu.  Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka.  Martyna Wojciechowska zaznaczyła, że nie było jej łatwo nagle zmienić swoje życie, a przede wszystkim rozpocząć na nowo rozdział z córką Marysią, która przecież także wierzyła, że miłość jej mamy jest tą na zawsze. Podróżniczka jednak pogodziła się z rozstaniem, zmieniła mieszkanie, w którym mieszkała z Przemkiem Kossakowskim na nowe i odcięła się od tego rozdziału. Faktem jest, że gdy fani dowiedzieli się o tym rozstaniu pary,  obwinili o taki bieg rzeczy, Przemka Kossakowskiego . Nikt nie spodziewałby się, że podróżnik porzuci swoją rodzinę tak szybko po ślubie. Zresztą prowadzący "Down the road" nigdy nie powiedział, co tak naprawdę było przyczyną jego...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik