Marek Kondrat w okularach

Kuba Wojewódzki wyśmiewa ślub Marka Kondrata: "Grzegorz Turnau śpiewał smutne piosenki"

Marek Kondrat w okularach

Ślub Marka Kondrata i Antoniny Turnau wywołał w mediach wiele kontrowersji. Wszystko za sprawą tego, że aktor jest starszy od swojej żony o 40 lat! Najbardziej niepocieszony ślubem tych dwojga był Grzegorz Turnau, który nie do końca akceptuje wybór swojej córki. Na łamach "Polityki" z tego faktu zażartował Kuba Wojewódzki:

Oto prawdziwy medialny proces poszlakowy. Podobno Marek Kondrat wziął ślub. Podobno z Antoniną Turnau. Podobno w Krakowie, i to w barze z winami. Podobno pan młody był w dresie i z brodą, a panna młoda bez jednego i drugiego. Podobno Grzegorz Turnau  śpiewał bardzo smutne piosenki. Nie. To ostatnie to podobno prawda.

Ślub Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Zakochani na ceremonię przybyli w ubraniach, w których chodzą na co dzień. Dopiero w restauracji Marka Kondrata, gdzie odbywało się przyjęcie, przebrali się w stroje wizytowe. Na uroczystości zjawił się także Grzegorz Turnau, ale po zdjęciach jakie pojawiły się w internecie można wywnioskować, że nie był tego dnia zadowolony. A co Antonina otrzymała w prezencie ślubnym od ukochanego? Plotkuje się o tym, że młoda żona dostała elegancką biżuterię ze specjalnie wygrawerowaną dedykacją.

 

Zobacz: Nie tylko Marek Kondrat i Antonina Turnau... Oto małżeństwa, w których mąż jest duuuużo starszy!

 

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN

 

Marek Kondrat przed swoim ślubem

Marek Kondrat podczas własnego ślubu w dresie

Antonina Turnau i Grzegorz Turnau na spacerze

Marek Kondrat i Antonina Turnau w tłumie fanów

Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22