Ślub Marka Kondrata i Antoniny Turnau
Nietypowe stroje pary młodej
1/8
Ślub Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Marek Kondrat i Antonina Turnau już po ślubie! Para, po prawie 4 latach znajomości,  pobrała się w Krakowie, a przyjęcie odbyło się w restauracji BARaWino należącej do 64-letniego gwiazdora. Na uroczystości nie zabrakło ojca 25-letniej Antoniny, Grzegorza, dzięki któremu para poznała się. Jak wyglądali państwo młodzi? Tu spora niespodzianka.

Po uroczystości  w kościele para pojawiła się w restauracji Marka Kondrata, gdzie Antonina jest menadżerką. Na miejscu nie zabrakło paparazzi i gapiów. Wszyscy chyba byli w szoku, kiedy pan Kondrat pojawił się na miejscu... w dresowej bluzie i sportowych butach! Panna młoda, najprawdopodobniej zasłaniająca się teczką na zdjęciu, wybrała jeansy.


Na ślubie pojawiło się kilku gości. Wśród nich m.in. Janina Ochojska. Cała ceremonia od początku miała być utrzymywana w tajemnicy. I chyba się udało. 

Zobaczcie galerię zdjęć z najbardziej nietypowego ślubu w show-biznesie! Chyba, że para nas zaskoczyła i to wcale nie był ślub... Bo nie możemy się nadziwić stylizacjom pary!

2/8
Marek Kondrat podczas własnego ślubu w dresie

Marek Kondrat na własnym przyjęciu weselnym pojawił się w.. dresowej bluzie i sportowych butach. Aktorowi nie zależało na rozgłosie. Jednak czy takim strojem nie zrobił sobie na przekór? 

3/8
Antonina Turnau podczas własnego ślubu w jeansach

Czy to panna młoda, Antonina Turnau, zasłaniała się czarną teczką?

4/8
Grzeorz Turnau na ślubie Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Grzegorz Turnau, ojciec Antoniny, od lat przyjaźni się z Kondratem. 

5/8
Ślub Marka Kondrata i Antoniny Turnau
PAPARAZZI

Przyjęcie weselne odbyło się w krakowskiej restauracji BARaWINO, która należy do aktora. Na dzień ślubu została ona zamknięta. Pracownicy nie chcieli jednak zdradzać, dlaczego. 

6/8
Antonina Turnau podczas własnego ślubu w jeansach
7/8
Goście na ślubie Marka Kondrata i Antoniny Turnau
8/8
Janina Ochojska na ślubie Marka Kondrata i Antoniny Turnau
Więcej na temat Marek Kondrat Antonina Turnau