Antoninę Turnau i Marka Kondrata dzieli aż 38 lat. Aktor zanim zakochał się w swojej przyszłej żonie był długoletnim przyjacielem jej sławnego ojca - Grzegorza Turnaua. W rozmowie z "Fashion Magazine" córka znanego wokalisty i kompozytora zdradziła jak wiele łączy jej męża i ojca...

Reklama

Antonina Turnau porównuje męża, Marka Kondrata do swojego ojca

Związek 34-latki i jej 71-letniego męża wywołał spore zamieszanie w mediach. Para pobrała się w 2015 roku. Trzy lata później Antonina Turnau i Marek Kondrat przywitali na świecie córeczkę - Helenę. Para niechętnie komentowała publicznie swoje życie rodzinne w mediach. O szczegółach na temat narodzin Helenki poinformował jej dziadek, znany muzyk - Grzegorz Turnau. Ojca Antoniny Turnau i Marka Kondrata łączy szczególna więź. Panowie poznali się wiele lat wcześniej i zostali przyjaciółmi. Między innymi dlatego, związek jego córki i wieloletniego przyjaciela wywołał kontrowersje. Na przekór wszelkim plotkom okazało się, że Marek Kondrat i Grzegorz Turnau mają obecnie dobre stosunki, a aktor zwraca się do swojego o 17 lat młodszego teścia "tato". Antonina Turnau, która kilka lat wcześniej zdradziła w mediach, że będzie szukać partnera podobnego do jej ojca, została zapytana w wywiadzie dla "Fashion Magazine" o podobieństwa między Markiem Kondratem a Grzegorzem Turnauem.

Na pewno mój tata jest i zawsze był dla mnie wzorcem mężczyzny i wzorem męża, kiedy obserwowałam jego relację z mamą. - zaczęła w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakem.

Zobacz także: Strasburger, Tajner, Kondrat... Oni zostali ojcami po 50 roku życia!

Mimo, że Marka Kondrata i Grzegorza Turnaua dzieli wiele różnic, to Antonina Turnau przyznała, że odnalazła w mężu to czego oczekiwała i ukochany mąż i ojciec są "fundamentalnie są bardzo podobni".

Marek daje mi poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, jest czuły i mądry – fundamentalnie są zatem bardzo podobni - podsumowała Antonina Turnau.

Jan Graczynski / East News

Zobacz także: Kuba Wojewódzki wyśmiewa ślub Marka Kondrata: "Grzegorz Turnau śpiewał smutne piosenki"

Zobacz także

Marek Kondrat z rodziną mieszka obecnie w Hiszpanii. Między innymi dlatego tak rzadko razem z żoną pojawiają się w mediach. Oboje cenią sobie prywatność i z dala od mediów wychowują swoją 4-letnią dziś córeczkę. Okazuje się, że Grzegorz Turnau nawiązał z wnuczką wyjątkową więź. Na łamach "Twojego Stylu" zachwycał się Helenką:

Helenka jest bardzo osobliwym przypadkiem. Szalenie pogodna, energiczna i pomysłowa. Lubi, jak dziadko gra na fortepianie, ale stanowczo zabrania mu śpiewać - opowiedział w wywiadzie.

Reklama

Zobacz także: Marek Kondrat kupił Antoninie Turnau wyjątkowy prezent z okazji ślubu!

Reklama
Reklama
Reklama