Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Przemysław Saleta i Ilona Felicjańska odpadli w pierwszym odcinku Celebrity Splash
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Z programu "Celebrity Splash" odpadli Saleta, Felicjańska i...

Dali z siebie wszystko

Nowy format na antenie Polsatu, "Celebrity Splash" wzbudza wiele emocji. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się osoba Danuty Stenki jako jurora. Ta decyzja wywołała falę krytyki, ale za aktorką wstawiła się Nina Terentiew. Zobacz: Terentiew o udziale Stenki w Celebrity Splash: Korona z głowy jej nie spadnie!

Za nami właśnie pierwszy odcinek premierowego show. Po wykonaniu trudnych i wymagających skupienia skokach do wody z programem pożegnały się trzy osoby, które otrzymały najmniejszą punktację od widzów i od jurorów. Są to: Przemysław Saleta i  Ilona Felicjańska, która wedlug klasyfikacji jurorów zajęła drugie miejsce. Po dogrywce z Andrzejem Młynarczykiem do kolejnego odcinka przeszła Ola Ciupa znana z teledysków Donatana. Najwięcej głosów od publiczności zdobył Adam Kraśko, który zasłynął dzięki programowi "Rolnik szuka żony. 

Komu kibicujecie?

Zobacz: Stenka tłumaczy się z udziału w programie "Celebrity Splash"
 


 

Rozebrane gwiazdy "Celebrity Splash":

Przemysław Cypryański w Celebrity Splash
Facebook
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Celebrity Splash" odpadł Przemysław Cypryański i...
Nie brakowało emocji

Program Celebrity Splash od samego początku wzbudzał ogromne emocje . I chociaż w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy dotyczących uczestników i jurorów show, to Celebrity Splash stał się prawdziwym hitem wiosennej ramówki Polsatu. Zobacz: Nina Terentiew o udziale Stenki w Celebrity Splash W dzisiejszym odcinku skoki do wody zaprezentowali: Przemysław Cypryański , Andrzej Supron , Andrzej Szczęsny , Misheel Jargalsaikhan , Julia Wróblewska i Tomasz Puzon . Niestety, z programem pożegnał się Przemysław Cypryański i Tomasz Puzon. Zobacz: Tak wyglądał skok Rolnika w Celebrity Splash. Dostał najwięcej głosów od widzów [WIDEO]    

Otylia Jędrzejczyk inspiruje się Iwoną Pavlović
ONS
Newsy
Otylia Jędrzejczak chce być jak Iwona Pavlovicz: Celebrity Splash ma mnie... Białą Mambę!
Potwierdziła to w ostatnim odcinku

Program Celebrity Splash od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Największą dyskusje wywołał udział Danuty Stenki w roli jurora nowego show. Celebrity Splash i Danutę Stenkę postanowiła wówczas bronić sama Nina Terentiew. Zobacz: Terentiew o udziale Stenki w Celebrity Splash: Korona z głowy jej nie spadnie! W programie, w którym gwiazdy wykonują skoki do wody, w roli jurora występuje także Otylia Jędrzejczak . Była sportsmenka w nowej roli jest dość surowa i wymagająca. Jędrzejczak w rozmowie z magazynem "Party" przyznała na kim wzoruje się jako jurorka. - Od początku założenie było takie, że skoro jestem zapoznana z wodą, rywalizacją i skokami mam dawać fachowe opinie - zdradza Otylia. Chcę z odcinka na odcinek widzieć postęp i efekt "wow". Wiesz "Taniec z Gwiazdami" ma Czarną Mambę a "Celebrity Splash!" ma mnie... Białą Mambę ! Wygląda więc na to, że uczestnicy nowego show Polsatu, nie mogą liczyć na taryfę ulgową u Otylii Jedrzejczak. Co ciekawe pływaczka potwierdziła te słowa we wczorajszym odcinku zakładając koszulkę z nadrukiem "Biała Mamba" i nie szczędziła słów krytyki gwiazdom.  Zobacz: Dowbor zrezygnował z Celebrity Splash! Produkcja znalazła zastępstwo             Gwiazdy w pierwszym odcinku Celebrity Splash:  

Radek Liszewski i Adam Kraśko odpadli z Celebrity Splash
Akpa
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Celebrity Splash" odpadli Kraśko, Liszewski i...
Działo się!

Program "Celebrity Splash" wzbudza wiele emocji od początku. Nie da się jednak ukryć, że widzowie go pokochali i z chęcią dopingują swoich faworytów. A ci często mają trudne do wykonania skoki. Zobacz: Nina Terentiew o udziale Stenki w Celebirty Splash W dzisiejszym odcinku skoki do wody zaprezentowali: Andrzej Supron, Andrzej Szczęsny, Misheel Jargalsaikhan, Julia Wróblewska, Andrzej Młynarczyk, Saszan, Radek Liszewski. Niestety po zsumowaniu głosów widzów odpadli Radosław Liszewski i Adam Kraśko. W dogrywce zaś nie najlepiej poradził sobie   Andrzej Supron. Dobra decyzja? Zobacz: Wszystko o Celebrity Splash     Uczestnicy "Celebrity Splash":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner