Świat żegna dziś królową Elżbietę II. Od około godziny 12 czasu polskiego w Londynie trwają uroczystości pogrzebowe monarchini, w których biorą udział nie tylko członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, ale również setki tysięcy Brytyjczyków. W Opactwie Westminsterskim, gdzie odbyła się msza święta, pojawiły się księżne Meghan Markle oraz Kate. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Księżne Meghan i Kate ramię w ramię na pogrzebie królowej Elżbiety II

W poniedziałek, 19 września 2022 roku, odbył się pogrzeb królowej Elżbiety II. W uroczystościach, trwających kilka godzin, brała udział najbliższa rodzina monarchini. W Opactwie Westminsterskim pojawili się więc m.in. księżna Kate z dziećmi - księżniczką Charlotte oraz księciem George'm. Chwilę potem do Opactwa przyjechała również księżna Meghan Markle. W tym czasie ich mężowie, William i Harry, szli w kondukcie żałobnym za trumną królowej Elżbiety II. Wszyscy spotkali się dopiero w momencie, kiedy kondukt ruszył w stronę Windsoru, gdzie spocznie monarchini.

Getty Images

Nie jest tajemnicą, że relacje Kate i Meghan są od kilku miesięcy dość napięte, wszyscy więc uważnie przypatrują się ich gestom i zachowaniu.

Getty Images

Podczas mszy Kate i Meghan wspierały się wzajemnie, stojąc obok siebie. Oczywiście ciężko o wszelkie uśmiechy w trakcie pogrzebu, jednak te zdjęcia chyba ostatecznie utną wszelkie spekulacje o konflikcie księżnych.

Getty Images

Obie księżne oddały hołd królowej Elżbiecie II poprzez biżuterię. Księżna Kate miała na sobie okazały naszyjnik z pereł, który oczywiście należał do monarchini.

Zobacz także
Getty Images
Reklama

Meghan Markle z kolei nałożyła skromne, diamentowo-perłowe kolczyki, które także otrzymała od królowej Elżbiety II.

Getty Images
Reklama
Reklama
Reklama