Reklama

Wielka Brytania, a z nią cały świat, czeka w napięciu na narodziny trzeciego dziecka Księżnej Kate i Księcia Williama. Tymczasem właśnie ogłoszono, że w ciąży jest Pippa Middleton! Młodsza siostra Księżnej Kate wraz z mężem - Jamesem Matthewsem spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Jak twierdzą angielskie tabloidy, 34-letnia Pippa jest w 12. tygodniu ciąży i właśnie przeszła badania. Para jest ponoć „przeszczęśliwa”. Księżna Kate szykująca się do trzeciego porodu usłyszała o ciąży siostry jako trzecia - po niej samej i mężu.

Księżna Cambridge nie mogła być bardziej zachwycona, kiedy usłyszała wiadomość o ciąży swojej siostry - pisze Daily Mail.

Nowe: Księżna Kate jest już w szpitalu i czeka na narodziny trzeciego dziecka?! Nie pojawiła się na koncercie z okazji urodzin królowej Elżbiety II

Zobacz także

Pippa Middleton jest w ciąży!

Pippa Middleton z mężem Jamesem Matthewsem:

East News

Radosna wiadomość przykryła niedawny skandal wiązany z rodziną męża Pippy - a konkretnie z jej teściem. 74-letni David Matthews jest oskarżany o gwałty w latach 1998-1999. On sam bezwzględnie zaprzecza zarzutom, nazywając je "nieprawdziwymi i skandalicznymi”.

Wiadomość o ciąży Pippy była dla rodziny pewną ulgą w trudnym czasie - uwaga mediów skierowała się bowiem na inny temat.

Zobacz: Księżna Kate gotowa na poród! Wiemy, co spakowała to szpitalnej torby

Pippa Middleton jest w ciąży:

East News

Reklama

Księżna Kate lada moment rodzi. Jak twierdzo brytyjskie media jest zachwycona wiadomością o ciąży siostry:

East News
Reklama
Reklama
Reklama