Księżna Diana została poniżona przez Karola księżna Diana, książę Karol księżna Diana
Księżna Diana została poniżona przez Karola
1/4
Księżna Diana została poniżona przez Karola

 

Choć od śmierci księżnej Diany minęło już 21 lat, co chwila na jaw wychodzą fakty związane z jej życiem oraz małżeństwem z księciem Karolem, które nie było udane. Dziennikarze magazynu "Daily Mail" ujawnili, co mogło ostatecznie zakończyć ich nieszczęśliwe współżycie. A chodzi o urodziny siostry Camilli Parker, Annabel Elliot oraz awanturę, jaką Dianie zrobiła właśnie aktualna żona Carola. 

 

Zobacz: 21 lat temu zginęła księżna Diana! Poznajcie wszystkie jej sekrety!

 

2/4
księżna Diana, książę Karol
East News

 

Mówi się, że książę Karol poślubił Dianę z rozsądku i woli rodziny, a tak naprawdę zawsze kochał się w Camilli, która swego czasu... kolegowała się z Dianą. Kiedy ta odkryła ich zażyłą relację (po latach małżeństwa) postanowiła zawalczyć o księcia. "Daily Mail" opisał przykrą sytuację do której doszło na urodzinach siostry Camilli. 

Pojawienie się na przyjęciu Diany wywołało u niej furię! Parker zaczęła się awanturować, wyzywać Dianę... To wtedy Lady Di uświadomiła sobie, jak blisko są ze sobą Karol i Camilla. Jeszcze tej samej nocy (w 1989 roku) odwiedziła londyńskie centrum handlowe - Harrods, gdzie kupiła prezent dla księcia.

 

 

3/4
East News


Księżna Diana w luksusowym centrum miała kupić seksowny, koronkowy komplet bielizny. Według relacji Richarda Key'a i Geoffrey'a Levy’ego, przyjaciół Diany, Karol miał ją tej nocy upodlić, mówiąc, że wygląda w nim jak idiotka. Księżna była załamana.

 

Kolejne próby ratowania tego małżeństwa, jak wiadomo, spełzły na niczym. 

 

Zobacz: 6 kroków, aby uratować związek

 

4/4
księżna Diana

 

Para w końcu postanowiła się rozwieść. Owocem ich małżeństwa są synowie: William i Harry. 

 

Zobacz: Samotność w małżeństwie: co robić?

 

Więcej na temat Księżna Diana książę Karol