Meghan Markle, książę Harry
Eastnews

Książę Harry od ponad roku jest mężem amerykańskiej aktorki Meghan Markle. Brat księcia Williama wiążąc się z gwiazdą złamał dziesiątki zasad królewskiego protokołu, jednak miłość nie wybiera... Teraz jak się okazuje, książę już wcześniej próbował związać się z inną aktorką! Harry miał wysyłać SMSy do gwiazdy kultowego amerykańskiego serialu "Przyjaciele".  Do kogo? 

1/5
Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub
East News

Książę Harry niewiele ponad miesiąc temu po raz pierwszy został ojcem. Brat Williama i Meghan Markle doczekali się syna, który otrzymał imiona Archie Harrison. Książęca para Sussex jest szczęśliwa, jednak teraz na jaw wyszły interesując informacje z przeszłości Harry’ego. Czy to zniszczy związek pary? Jak się okazuje książę przez lata był zauroczony amerykańską aktorką Jennifer Aniston. Książę marzył o randce z gwiazdą i podjął nawet ku temu kroki! 

Zobacz także: Meghan nie wróciła do formy sprzed ciąży? Wiemy, czemu nie chce ćwiczyć!

 

2/5
 jennifer aniston książę harry
Eastnews

Jak twierdzi "Mirror", książę miał obsesję na punkcie byłej żony Brada Pitta od 2009 roku. Wtedy to aktorka pojawiła się na okładce magazynu GQ ubrana tylko w… krawat. Harry zdołał zdobyć do niej numer i miał wysyłać jej wiadomości. Nie znamy ich treści, jednak zdaniem informatora książę pragnął aby Jennifer była jego księżniczką! 

3/5
jennifer aniston
eastnews

Aniston miała być świadoma tego, że kandydat do tronu jest nią zainteresowany. Nie chciała jednak nawiązać z nim znajomości. Powodem była różnica wieku. Parę dzieli 15 lat. 

4/5
Książę Harry po porodzie Meghan
East News

Zarówno książę Harry ani Jeniffer Aniston nie potwierdzili tej informacji, a rzecznik prasowy gwiazdy zaprzeczył jakoby miała takie wiadomości otrzymywać.

5/5
meghan markle jennifer aniston
Eastnews

W tej sprawie mamy także do czynienia z ciekawym zbiegiem okoliczności. Zarówno Aniston w Przyjaciołach jak i Markle w serialu W garniturach wcielały się w postać o imieniu Rachel. Przypadek?