Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News

Książę Harry nie jest prawdziwym ojcem Archiego?! "Był zdruzgotany". Szokujące doniesienia zagranicznej prasy

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News

Minął już tydzień od momentu, gdy Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami po raz pierwszy i powitali na świecie swojego synka Archiego. Dwa dni po narodzinach para zdecydowała się pokazać światu chłopca i wtedy wszyscy mogli zobaczyć, że młodzi rodzice są w nim absolutnie zakochani. Meghan Markle i książę Harry nie ukrywali swojej radości i widać było, że rodzicielstwo im służy. Dlatego sporym zaskoczeniem, a wręcz szokiem są najnowsze doniesienia tabloidu "Globe", który twierdzi, że... Harry nie jest biologicznym ojcem Archiego!

Książę Harry nie jest ojcem Archiego?

"Globe" informuje, że w pałacu przeprowadzono rutynowy test DNA, żeby potwierdzić ojcostwo księcia. Według doniesień właśnie wtedy wyszło na jaw, że Harry nie jest biologicznym ojcem Archiego!

Harry był zdruzgotany… Cała radość, jaką czuł, wyparowała z niego w jednej chwili. Stał się strasznie blady, a Meghan wybuchła płaczem i wyjąkała: To niemożliwe. To nie może być prawda – podaje źródło tabloidu.

Harry nie mógł jednak uwierzyć w wyniki i sam przeprowadził test, który potwierdził jego ojcostwo. Wtedy książę oskarżył pracowników pałacu o sfałszowanie wyników! Podejrzewał, że zrobili to specjalnie przez nienawiść do jego żony. 

Książę Harry nie może żyć bez Archiego

Trudno uwierzyć w doniesienia "Globe". Tym bardziej po ostatnich słowach samego księcia. Harry pojawił się w Oxfordzie, gdzie był gościem tamtejszego szpitala dziecięcego. Książę chętnie rozmawiał z dziećmi i przy okazji zagadał do Amy Scullard, mamy dwójki dzieci, która trzymała swoją 10-miesięczną córeczkę na rękach. Spytał ją o parę rzeczy i sam zdradził jej, jak czuje się w roli ojca. 

Powiedział, że już przyzwyczaił się do dziecka, a Archie wpasował się w życie rodzinne. Powiedział, że jest już częścią rodziny i nie może sobie wyobrazić życia bez swojego syna - wyjawiła kobieta. 

Słowa księcia Harry'ego jednoznacznie wskazują, że spełnia się w roli ojca i ani przez chwilę nie podejrzewał, że Archie może nie być jego synem.

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami 6 maja

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

Gdy książęca para pokazała synka światu, nie ukrywała swojej radości i dumy

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23