Książę Harry i Meghan Markle
East News

Książę Archie to cały tata! Spójrzcie na jego bujną fryzurę. Meghan Markle i książę Harry pokazali plac zabaw syna 

Książę Harry i Meghan Markle
East News

Książę Harry i Meghan Markle spędzają Boże Narodzenie w swojej posiadłości w Stanach Zjednoczonych. W sieci pojawiła się właśnie ich świąteczna kartka wykonana w ogrodzie. Całą uwagę skradł mały Archie, który robi się coraz bardziej podobny do taty! Zobaczcie tylko jego bujne włosy! Przy okazji Sussexowie pokazali, jak wygląda fragment ich ogrodu z placem zabaw małego Archiego. 

Zobacz także: Książe Harry po raz pierwszy zabrał głos po stracie dziecka. Poruszające słowa zdruzgotanego ojca

Świąteczna kartka księcia Harry'ego i Meghan Markle 

Niedługo minie rok, odkąd książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali z pełnienia obowiązków królewskich i zdecydowali się przeprowadzić za ocean. To będzie ich pierwsze Boże Narodzenie, które spędzą poza pałacem. Byli Sussexowie nie zrezygnowali jednak z tradycji corocznego publikowania kartki świątecznej. Ich zdjęcie do bożonarodzeniowej grafiki zostało wykonane w ich posiadłości w Kalifornii. Uwagę skradł książę Archie! Spójrzcie na jego piękną czuprynę! Chłopiec rośnie jak na drożdżach i widać jego podobieństwo do taty! Bez wątpienia odziedziczył również po nim kolor włosów.

Przy okazji publikacji świątecznej grafiki książę Harry i Meghan pokazali fragment ogrodu z części zagospodarowanej do zabaw małego Archiego: 

Oryginalna fotografia została wykonana w tym miesiącu przez matkę księżnej w ich domu. Mała choinka, domowej roboty ozdoby oraz inne dekoracje zostały wybrane przez Archiego. Drzewko po świętach zostanie ponownie zasadzone - poinformował rzecznik. 

Na załączonym obrazku widać domek do zabaw małego Archiego. Przy jego wejściu stoi również małe drewniane krzesełko. Nie zabrakło również bożonarodzeniowych dekoracji. Spodziewaliście się, że ogród księcia Harry'ego wygląda właśnie tak? 

Świąteczna kartka Meghan i księcia Harry'ego została opublikowana za pośrednictwem brytyjskiej organizacji Mayhew, działającej na rzecz zwierząt, której patronują i wspierają finansowo byli książęta. 

Zobacz także: Meghan Markle poroniła! Była księżna Sussex opowiedziała publicznie o swojej tragedii

Książę Harry i Meghan Markle zaprezentowali świąteczną kartkę. Mały Archie skradł całą uwagę! 

We’re thrilled to receive wonderful Christmas wishes from our Patron, The Duchess of Sussex. 🎄 The Duke and Duchess have...

Opublikowany przez Mayhew Środa, 23 grudnia 2020

Mały Archie rośnie jak na drożdżach! 

Meghan Markle Archie
Instagram/ Save The Children UK

Rok 2020 był dla księcia Harry'ego i Meghan Markle bardzo trudny. Na początku roku do mediów trafiła informacja o tym, że zrzekają się swoich królewskich obowiązków. Z kolei na początku grudnia Meghan Markle po raz pierwszy opowiedziała o życiowym dramacie, z którym przyszło im się zmierzyć. Wyznała, że w lipcu straciła ciążę. 

Meghan Markle i książę Harry
EastNews

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48