Na początku wakacji media obiegła zaskakująca informacja o zwolnieniach w "Dzień Dobry TVN". W gronie zwolnionych prezenterów znalazła się m.in. Małgorzata Rozenek, która prowadziła program razem z Krzysztofem Skórzyńskim. Programowy partner gwiazdy pozostał jednak na stanowisku i od teraz w "Dzień Dobry TVN" towarzyszy mu Ewa Drzyzga.

Reklama

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z dziennikarzem, który zasypał swoją nową programową partnerkę lawiną komplementów. Zobaczcie, co powiedział przed naszą kamerą.

Krzysztof Skórzyński zachwycony Ewą Drzyzgą

Z Krzysztofem Skórzyńskim mieliśmy okazję porozmawiać podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. Wówczas dziennikarz w ciepłych słowach opowiadał o swojej nowej, programowej partnerce w "Dzień Dobry TVN". Nie ulega wątpliwości, że razem z Ewą Drzyzgą stworzył wspaniały duet, który świetnie się dogaduje zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

- Ewa Drzyzga to jest jedna z najlepszych dziennikarek w tym kraju. [...] Nie było momentu, że się nie dogadaliśmy. Od razu weszliśmy, dogadaliśmy się. Też się znamy, więc to też było dużo prostsze - powiedział w rozmowie z naszą reporterką, Krzysztof Skórzyński.

Co jeszcze na ten temat zdradził nam prezenter? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa: "Ciągle jestem nienażarta telewizji"

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama