Drugi ślub Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Sztaba wyprowadził się od żony! Zamieszkał u sławnej pary

Drugi ślub Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Pod koniec maja Adam Sztaba i Dorota Szelągowska pobrali się podczas skromnej uroczystości w małej miejscowości Rzecewo w województwie Pomorskim. Zakochani unikali mediów i wydawało się, że sa jedną z najbardziej zgodnych par w show-biznesie. Ostatnio jednak pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku. Przypomnijmy: Kryzys w związku Sztaby i Szelągowskiej

Niestety, wszystko wskazuje na to, że informacje o rozstaniu małżonków są prawdziwe. Jak donosi magazyn "Party", Sztaba wyprowadził się z ich luksusowego domu w Zawadach i zamieszkał w domu... Kuby Badacha, męża Oli Kwaśniewskiej. Podobno punktem zapalnym w związku Sztaby i Szelągowskiej był pracoholizm muzyka.

Kuba mu pomaga, bo jest jego najlepszym kumplem. Wszyscy przyjaciele pary, w tym Natalia Kukulska i jej mąż, Michał Dąbrówka, starają się teraz zrobić wszystko, by uratować ten związek - czytamy w "Party".


Mamy nadzieję, że nie doczekamy się kolejnego rozstania w show-biznesie. Trzymamy kciuki! Więcej o kryzysie w małżeństwie Sztaby w nowym numerze "Party" - już w sprzedaży.

Zobacz: Sławni goście na ślubie Sztaby i Szelągowskiej

Zdjęcia ze ślubu Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej:

Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58