Nie żyje Krystyna Rutkowska-Ulewicz
AKPA
Newsy

Krystyna Rutkowska-Ulewicz nie żyje. Uwielbiana przez widzów babcia Apolonia z "Niani" miała 87 lat

Serialowa babcia Apolonia z Niani odeszła w wieku 87 lat. Informację przekazał filmpolski.pl

W niedzielę 31 stycznia w Warszawie, w wieku 87 lat zmarła Krystyna Rutkowska-Ulewicz - poinformował na swoim Facebooku Filmpolski.pl. Widzowie pokochali aktorkę przede wszystkim za wspaniałą rolę zwariowanej babci Apolonii w serialu "Niania". Aktorka oprócz swojej fantastycznej kreacji w hitowym serialu komediowym TVN, miała na swoim koncie ponad 100 innych ról filmowych i telewizyjnych.

Jak informują media, jeszcze w październiku aktorka świetnie się czuła. Na ten moment nie są znane przyczyny śmierci aktorki. 

Zobacz także: Ryszard Kotys nie żyje, produkcja "Świata według Kiepskich" żegna serialowego Paździocha

Co dziś robi Rafał Kopacz z serialu "W11"? Będziecie w szoku! Jego córka to znana modelka!

Krystyna Rutkowska-Ulewicz nie żyje

Ostatnie dni są dla środowiska aktorskiego naprawdę dramatyczne. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o śmierci wspaniałego aktora Ryszarda Kotysa, którego widzowie pokochali w szczególności za rolę Paździocha w serialu "Świat według Kiepskich". Dzisiaj zaś dowiedzieliśmy się, że odeszła kolejna wielka gwiazda filmu i telewizji, Krystyna Rutkowska - Ulewicz. Informację o śmierci artystki przekazał Filmpolski.pl 

31 stycznia zmarła w Warszawie w wieku 87 lat aktorka Krystyna Rutkowska-Ulewicz.
W swojej karierze zagrała ponad 100 ról filmowych i telewizyjnych. Największą popularność przyniosła jej rola babci głównej bohaterki w serialu "Niania" - czytamy na Facebooku Filmpolski.pl

Rok temu Krystyna Rutkowska-Ulewicz świętowała 60-lecie swojej pracy artystycznej. Zazwyczaj grała role drugoplanowe, jednak jak sama podkreślała, czuła, że jest spełnioną aktorką i nawet małe epizody w filmach czy serialach traktowała bardzo poważnie. 

Aktorka po raz ostatni pojawiła się na ekranie w ubiegłym roku, gdzie zagrała w "Asymetrii" Konrada Niewolskiego. Jeszcze kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Interii podkreślała, że jest gotowa na kolejne wyzwania aktorskie... 

Rodzinie i najbliższym aktorki składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Nie żyje Krystyna Rutkowska-Ulewicz
AKPA

Krystyna Rutkowska-Ulewicz zmarła 31 stycznia 2021 roku w wieku 87 lat. 14 lutego obchodziłaby swoje 88. urodziny. Widzowie pokochali ją przede wszystkim za rolę w serialu "Niania". Aktorka wcieliła się w postać babci głównej bohaterki, Frani Maj. Prywatnie była matką aktora Jakuba Ulewicza oraz żoną aktora Wacława Ulewicza, który zmarł w 1990.

Nie żyje Krystyna Rutkowska-Ulewicz
AKPA

 

Kazimiera Utrata nie żyje
East News
Newsy
Kazimiera Utrata nie żyje! Serialowa pani Stasia z "Klanu" miała 86 lat
Kazimiera Utrata nie żyje! Serialowa pani Stasia z "Klanu" miała 86 lat

Kazimiera Utrata nie żyje. Aktorka znana m.in. z serialu "Klan" w którym wcielała się w rolę pani Stasi, zmarła w wieku 86 lat. O śmierci aktorki poinformował portal filmpolski.pl. Kazimiera Utrata odeszła wczoraj, 12 sierpnia.  Kazimiera Utrata zadebiutowała w 1959 roku, w filmie "Lotna" Andrzeja Wajdy. Aktorka miała na swoim koncie występu w takich produkcjach jak: "Dom", "Zmiennicy", "Boża podszewka" czy w "W labiryncie". Polacy pokochali ją za rolę w serialu "Klan"- przez wiele lat, w hitowym serialu TVP wcielała się w postać pani Stasi.  Rodzinie aktorki składamy kondolencje. Zobacz także:  "Boginie nie umierają". Wzruszające słowa bliskich i przyjaciół Kory na pogrzebie Kazimiera Utrata nie żyje.

Agnieszka Paszkowska
Facebook
Newsy
Nie żyje gwiazda "M jak miłość". Kim była Agnieszka Paszkowska? Na co zmarła?
Nie żyje gwiazda "M jak miłość". Kim była Agnieszka Paszkowska? Na co zmarła?

23 listopada 2017 roku zmarła Agnieszka Paszkowska. Była aktorką, a widzowie serialu „M jak miłość” z pewnością kojarzą ją z roli matki Gabrysi. Aktorka zagrała też w wielu popularnych serialach, takich jak: „Plebania”, „Klan”, „Na dobre i na złe” czy „Ojciec Mateusz”. Odeszła po długiej walce z chorobą.   Zobacz:  Nie żyje Pyrkosz. "Miał problemy ze zdrowiem, ale kochał życie" Wspomnienia aktorów i przyjaciół   Na co chorowała Agnieszka Paszkowska?   O śmierci aktorki poinformował portal Filmpolski.pl.    Choć z zawodu nigdy nie zrezygnowała i do końca pojawiała się w epizodach w serialach telewizyjnych, przez ostatnie kilkanaście lat była przede wszystkim dokumentalistką w Pracowni Dokumentacji Teatru Instytutu Teatralnego. Żegnamy Cię Agnieszko, dziękujemy za wszelką pomoc, której nam przez lata udzielałaś - czytamy na profilu facebookowym Filmpolski.pl.   Oficjalnie nie poinformowano o chorobie Agnieszki Paszkowskiej, jednak ze zdjęcia zamieszczonego przez nią na Facebooku można wywnioskować, że aktorka chorowała na raka. Po kilku latach walki z nowotworem zmarła.    Agnieszka Paszkowska była absolwentką warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i przez wiele lat występowała w Teatrze Rampa. W 1986 roku zagrała główną rolę w telewizyjnym filmie "Słońce w gałęziach”. Później grała przede wszystkim epizody w serialach, ale też dubbingowała filmy. Od kilkunastu lat pracowała w Pracowni Dokumentacji Teatru Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.   Zobacz:  Zespół paraneoplastyczny, czyli najpopularniejsze symptomy nowotworów   Agnieszka Paszkowska prawdopodobnie zmarła na raka

Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News
Newsy
Kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego w "Świecie według Kiepskich"? Produkcja zabrała głos!
Kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego w "Świecie według Kiepskich"? Produkcja zabrała głos!

Niedawno "Super Express" opublikował listę potencjalnych kandydatów, którzy mogliby zastąpić Dariusza Gnatowskiego w roli Boczka w serialu " Świat według Kiepskich ". Znaleźli się na niej m.in. Cezary Żak, Michał Piela czy Popek. Te informacje skomentowała produkcja serialu i okazuje się, że serialowy Boczek nie zostanie zastąpiony innym aktorem!  Dariusz Gnatowski zostanie zastąpiony w "Świecie według Kiepskich"?  Dariusz Gnatowski w serialu "Świat według Kiepskich" w postać Arnolda Boczka wcielał się od 1999 roku. Ta rola przyniosła aktorowi ogromną popularność, a informacja na temat tego, że w jego postać miałby wcielić się inny aktor wywołała falę krytycznych komentarzy. Teraz na te spekulację odpowiedziała produkcja serialu: Absolutnie nie szukamy nowego Boczka. To brednie - powiedziała Anna Skowrońska, kierowniczka planu w rozmowie z serwisem Pomponik.pl Do tematu odniosła się również Marzena Kipel-Sztuka, która wspomniała o śmierci Krystyny Feldman, która też nie została zastąpiona w serialu: Myślę, że to wierutna bzdura. Gdy przed laty zmarła Krystyna Feldman, która w tym serialu grała Rozalię, nikim jej nie zastąpiono. Za to jej zdjęcie wisi na ścianie i dzięki temu Krysia wciąż żyje w "Świecie według Kiepskich - powiedziała  dla  "Twojego Imperium" Marzena Kipiel-Sztuka, znana z roli Haliny Kiepskiej. Sądzicie, że to dobra decyzja? Zobacz także:   Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich" Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat Serial "Świat według Kiepskich" cieszy się ogromną popularnością od lat.     

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner