krótkie fryzury Kylie Jenner krótkie fryzury Katarzyna Warnke Taylor Swift
Kylie Jenner
East News
1/7
krótkie fryzury
East News/ONS.pl

 

Krótkie włosy też są bardzo kobiece i seksowne. Nie wierzysz? Tylko spójrz na krótkie fryzury gwiazd zarówno polskich, jak i zagranicznych. Krótkie włosy pokochały już: Hailey Bieber, Taylor Swift, Kylie Jenner czy Kristen Stewart. W polskim show-biznesie na krótkie fryzury od lat stawiają: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke i Katarzyna Zielińska, a ostatnio do ich grona dołączyła Edyta Pazura. Zobaczcie galerię zdjęć z modnymi krótkimi fryzurami i przekonajcie się, jak dobrać krótkie uczesanie do kształtu twarzy. 

 

Zobacz: Fryzury z grzywką to hit sezonu! Zainspiruj się lookami gwiazd: Lewandowskiej, Dody, Wieniawy i nie tylko!

2/7
Kylie Jenner
East News

 

Kylie Jenner jest mistrzynią metamorfoz, a wśród jej licznych fryzur nie zabrakło nawet ostrego cięcia w stylu pixie cut. Nie da się ukryć, że to fryzura dla kobiet z charakterem. Odważnie odsłania całą twarz, więc w jej przypadku ważne są idealne proporcje rysów. Świetnie nadaje się do owalnych i drobnych, trójkątnych twarzy.

 

Zobacz: Renata Kaczoruk już tak nie wygląda! Modelka została blondynką. Musicie zobaczyć, jak teraz wygląda!

3/7
krótkie fryzury
East News/ONS.pl

 

Odważnie zaczesane do góry irokezy noszą kobiety z pazurem! Kristen Stewart, Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zielińska nie boją się rozwiązań, które przyciągają wzrok. Taka fryzura, podobnie jak pixie cut, odsłania twarz, więc i tu liczą się proporcje. To uczesanie zdecydowanie najlepiej prezentuje się przy drobnych twarzach i delikatnych rysach. Mocne zarysowane szczęki czy okrągłe policzki mogą zostać zbyt mocno podkreślone. 

 

Zobacz: Ukochane fryzury gwiazd, które można zrobić w kilka minut! Zainspiruj się Lewandowską i Wieniawą

4/7
Katarzyna Warnke
ONS.pl

 

Mocne cięcie "na chłopaka" nie tylko dla chłopaków! Katarzyna Warnke udowadnia, że nawet w tak krótkich włosach można wyglądać szalenie kobieco i seksownie. W końcu to nie w długości włosów rzecz, a w osobowości. A taka fryzura tylko ją podkreśla! Bardzo krótkie włosy zdecydowanie pasują owalnym, trójkątnym i pociągłym twarzom. 

 

Zobacz: Najmodniejsza fryzura na studniówkę 2019? Zainspiruj się gwiazdami z czerwonych dywanów!

5/7
Taylor Swift
East News

 

Taylor Swift jeszcze do niedawna nosiła krótkiego boba z grzywką. Włosy do linii żuchwy mogą mocno podkreślać szczękę. Taylor Swift ma trójkątną twarz, a ta fryzura jest stworzona dla niej.

 

Zobacz: Oklapłe włosy po czapce? Gwiazdy mają na to swoje sposoby! Oto trzy najlepsze

6/7
Hailey Bieber
East News

 

Ostatnio na równie krótkie włosy, lecz na razie bez grzywki, postawiła Hailey Bieber. Modelka też może pochwalić się symetrycznymi rysami i drobną twarzą. W krótkich włosach wyglada rewelacyjnie.

 

Zobacz: Hailey Bieber czy Sylwia Przybysz - która gwiazda lepiej wygląda w różowych włosach? POJEDYNEK

7/7
Edyta Pazura
East News

 

Ostatnio na ostre cięcie postawiła Edyta Pazura. Żona aktora już kiedyś nosiła krótkie włosy, ale teraz zdecydowała się również na modną grzywkę. Edyta Pazura ma owalną twarz, a jak wiadomo, taki kształt uważany jest za idealny. Do owalnych twarzy pasuje właściwie każda fryzura.

 

Zobacz: W tym roku gwiazdy zaszalały z metamorfozami, ale to nowa fryzura Klary Lewandowskiej najbardziej nas zachwyca! A was? Głosujcie!

Więcej na temat fryzury gwiazd