Małgorzata Kożuchowska z wiankiem na głowie
Instagram
1/5
Małgorzata Kożuchowska z wiankiem na głowie
Instagram

Myślisz, że wiesz wszystko o Małgorzacie Kożuchowksiej? Okazuje się, że aktorka ma swoje małe tajemnice, które do tej pory trzymała tylko dla siebie. Magazyn "Show" dotarł do kilu z nich. Uzależnienia, trudne sytuacje, gwiazda zdradziła też za kim musiała się nabiegać by poznać tę osobę osobiście? Poznaj historie, które pokazują, że aktorka to kobieta z pazurem i poczuciem humoru.

Tego nie wiedziałaś o Małgorzacie Kożuchowskiej! 

Czy wiedzieliście od czego uzależniona jest Kożuchowska? Słodycze? Praca? Szybka jazda samochodem? Nic z tych rzeczy. Gwiazda nie może się obejść bez dobrej kawy. Okazuje się, że kawa musi być dobra dlatego Kożuchowska wozi na plan swój ekspres do kawy. Wtedy korzysta też na tym cała ekipa filmowa... 

 

Zobacz: Najpopularniejsze rodzaje kawy i sposób ich przygotowania

A wiecie, że kupiła razem z mężem obrączki w Nowym Jorku u Tiffany'ego? Dlaczego akurat tam? Dowiesz się z następnej strony galerii.

 

Zobacz także: Jak zdobyć dużo lajków na Facebooku? :) Swój patent zdradza Małgorzata Kożuchowska!

2/5
Małgorzata Kożuchowska z Bartkiem
AKPA

Obrączki kupili akurat tam? Wszystko przez kultowy film i uwielbienie Audrey Hepburn. Jednak ulubionym miejscem na ziemi Kożuchowskiej jest Rzym. Poznała tam męża, tam Bartek się jej oświadczył i tam biegała za pewnym znanym reżyserem. Jakim? Odpowiedź na kolejnej stronie. 

3/5
Roman Polański nie musi opuszczać Polski
ONS

W Rzymie Małgorzata Kożuchowska biegała za Romanem Polańskim. Była wtedy studentką 4. roku i zwiedzała miasto i wtedy dostrzegła go w tłumie. Zaczęła biec w jego kierunku.

"Panie Romanie, panie Romanie" - wołała za nim.

Reżyser zatrzymał się porozmawiał z młodą aktorką i pozwolił na wspólne zdjęcie.

A gdzie Małgorzata zarobiła pierwsze pieniądze? 

4/5
Małgorzata Kożuchowska z wiankiem na głowie

Małgorzata Kożuchowska pojechała w 1990 roku na winobranie do Francji. Jednak zamiast na słynnych polach francuskich wylądowała w sortowni jabłek... 

Za zarobione tam pieniądze wybrała się nad morze i do Paryża, a resztę oszczędności chciała przywieźć do domu. Nie udało się bo... została okradziona. A jakie jeszcze ekstremalne momenty w swoim życiu przeżyła gwiazda?

5/5
Małgorzata Kożuchowska - zdjęcie z sesji zdjęciowej

Okazuje się, że Kożuchowska lubi sporty ekstremalne i wysoką adrenalinę.

Na wakacjach na Kubie skoczyła ze spadochronem. Na Bali przeszła kurs nurkowania, w Malezji zdobyła najwyższy szczyt Kinabalu na wsypie Borneo... A kiedy się relaksuje?

Kiedy pieli w swoim ogródku! Kożuchowska ma ogród z prawdziwego zdarzenia hoduje: maliny,porzeczki, pomidory i różne gatunki kwiatów. Prawdziwy z niej ogrodnik!

Takiej Małgorzaty Kożuchowskiej nie znaliśmy!

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska