Małgorzata Kożuchowska na konferencji serialu Druga Szansa
ONS

Lekarze dawali Małgorzacie Kożuchowskiej małe szanse, że zostanie mamą w tym wieku. A ona?

Małgorzata Kożuchowska na konferencji serialu Druga Szansa
ONS

Wywiad Małgorzaty Kożuchowskiej dla magazynu Viva, w którym opowiedziała jak starała się o dziecko, wywołał sporo emocji. Jej syn, Jan Franciszek, skończył w październiku rok. W środę, w Dzień Dobry TVN Małgosia kontynuowała temat. Opowiedziała widzom TVN jakie szanse dawała sobie na to, że po czterdziestce uda się jej zostać mamą? Bo lekarze dawali jej ledwie 2 proc. ...

Mam taką naturę, że myślę zawsze optymistycznie. Nawet jeśli się wali i pali, a moje marzenia się nie realizują, albo realizują się nie w takim tempie, w jakim bym sobie tego życzyła. To ja zawsze otwieram furtkę i mówię: "dobra, nie teraz, to następna szansa się spełni". I rzeczywiście był taki moment, iź poczułam, że zbliżam się do takiej niebezpiecznej granicy, po przekroczeniu której być może już tej szansy nie będzie. (...) Wiek kobiety ogranicza nas w pewnym momencie i jeśli chcemy mieć dziecko, to musimy się za to zabrać. Nie ma co czekać i oglądać, że się samo wydarzy, trzeba się trochę wysilić, postarać, pochylić i dać czas - powiedziała w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała w świątecznym wydaniu Vivy, co czuła, kiedy okazało się, że jednak udało się jej zajść w ciążę i o tym, jak przeżyła ten szczególny czas. Okazuje się, że wiele kobiet jest jej wdzięczne, że podzieliła się w wywiadzie swoimi doświadczeniami. Bo doświadczenia aktorki dają nadzieję innym, że też będą kiedyś rodzicami.

Daje ten wywiad nadzieję, że prawie nigdy nie jest za późno, a taki też był mój cel i cieszę się, że mogłam w ten sposób pomóc - powiedziała Kożuchowska w DDTVN.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska: "Poddałam się naprotechnologii, po dwóch miesiącach byłam w ciąży"

 

Małgorzata Kożuchowska z synem Jasiem na spacerze. Tuż po skończeniu przez Jasia roczku:

Małgorzata Kożuchowska w zielonej kurtce i czarnych spodniach na ulicy z synkiem na rękach

 

Małgorzata Kożuchowska na okładce świątecznej Vivy:

Małgorzata Kożuchowska w sukni Paprocki&Brzozowski
Mateusz Stankiewicz / AF Photo

 

Małgorzata Kożuchowska z mężem Bartkiem Wróblewskim. Para Idealna?

Bartek Wróblewski, Małgorzata Kożuchowska
AKPA

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48