Małgorzata Kożuchowska dementuje plotki o zakończeniu kariery
ONS

Małgorzata Kożuchowska ostrzega swoich fanów "Nie dajcie się nabrać". Ktoś podszywa się pod aktorkę.

Małgorzata Kożuchowska dementuje plotki o zakończeniu kariery
ONS

Małgorzata Kożuchowska bardzo ceni sobie kontakt ze swoimi fanami. Na swoim fanpejdżu na Facebooku dzieli się szczegółami ze swojego życia. Promuje produkcje, w których wystąpi - niedługo zagra w komedii "Kochaj" realizowanej w Płocku - i zachęca do uczestniczenia w różnych akcjach.

Niedawno jednak ktoś postanowili wykorzystać to, że aktorka ma bardzo dużo fanów, którzy są jej bardzo oddani. I założył dokładnie taki sam fanpejdż jak Kożuchowska. Z tym samym zdjęciem i nazwą, do złudzenia przypominający jej oficjalną stronę na Facebooku. Cel takiego działania? Ktoś nakłania ludzi do brania udziału w konkursach, wysłania sms-ów i wydawania w ten sposób pieniędzy. Dlatego aktorka apeluje:

Kilka dni temu ktoś założył profil „Małgorzata Kożuchowska” z identycznym jak moje zdjęciem profilowym i tym w tle. Publikuje u mnie komentarze namawiające Was do wysyłania smsów, brania udziału w konkursach. To oszustwo! Nie bierzcie w tym udziału. Już zgłosiłam to administracji FB.

Mam nadzieję, że problem więcej nie wystąpi, ale pamiętajcie moje konto ma obok imienia i nazwiska „znaczek" potwierdzający autentyczność (tak jak na zdjęciu). Inne profile tego nie będą miały. Mam nadzieję, że nikt z Was nie dał się oszukać! - napisała na swoim Facebooku Kożuchowska.
 

Trzeba uważać przed różnego rodzaju naciągaczami. Dlatego uważajcie na innych fanpejdżach czy to, o co tam Was proszą nie wydaje wam się podejrzane.

 

 

 

WAŻNE!!!!Kilka dni temu ktoś założył profil „Małgorzata Kożuchowska” z identycznym jak moje zdjęciem profilowym i tym...

Posted by Małgorzata Kożuchowska on 25 lipca 2015

 

 

 

 

 

 

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37