Karolina Korwin Piotrowska o Kasi Cichopek w felietonie dla "Party"

Korwin broni Cichopek: Wara od niej

Karolina Korwin Piotrowska o Kasi Cichopek w felietonie dla "Party"

Ostatnio media żyły doniesieniami z życia Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Tym razem nie chodziło o kolejny kredyt, czy kryzys w związku, a o... wspólne wakacje. Para zdecydowała się wziąć urlop od pracy i wyjechała do Włoch. Środkiem transportu był samochód, a zamiast hotelu Ritz  Kasia i Marcin zatrzymali się w wynajętej klimatyzowanej przyczepie kempingowej z jedzeniem przygotowanym wcześniej w domu w Polsce. Taką formę wypadu wytknęły niektóre serwisy o gwiazdach.

Zobacz: Tak Kasia Cichopek odpoczywa na Mazurach

Krytyka jaka na nich spadła nie spodobała się Karolinie Korwin Piotrowskiej, która po raz kolejny na łamach magazynu "Party" w szczery i bezpardonowy sposób rozbiera show-biznes na części pierwsze.

- Gdyby "gwiazda" miała z własnej kieszeni wydać pieniądze na wakacje, stać by ją było na jedną dobę na plaży i goniłby ją komornik za niezapłacone rachunki. Paradujące w wpożyczonych ciuchach i butach na tle ścianek na bankietach plastikowy szołbiz made in Poland jest bowiem w większości niewiele bogatszy od statystycznego Polaka.

Korwin Piotrowska podkreśliła, dlaczego Cichopek wzbudziła tyle emocji wśród internautów:

- Nie pojechała z celebryckimi znajomymi ani z kochankiem, tylko wzięła męża i dziecko. Taka gwiazda na kempingu? Jak zwykły człowiek? Otóż Kasia Cichopek znowu pokazała, że jest normalna i nie udaje "mazowieckiej Moniki Bellucci".

Dziennikarka doceniła ekonomiczny zmysł Cichopek:

Pojechała za swoje, wpisując się w bardzo modny w znacznie bogatszych od nas krajach trend DIY ("do it yourself"). Oszczędzaj, zarabiaj i nie wydawal bez sensu, bo jest kryzys i obciachem jest epatowanie bogactwem.

Na koniec, Karolina stanęła w obronie aktorki.

- Trzeba mieć jaja i fantazję żeby pojechać na takie wakacje. Sama bym tak chciała. Jeśli ktoś więc zastanawia się, dlaczego - mimo wielu wpadek - Kasia nadal jest lubiana, ma odpowiedź. Nikogo nie udaje i za to jej chwała. I wara od niej!

Cały felieton Karoliny Korwin Piotrowskiej i mnóstwo ekskluzywnych newsów z życia gwiazd znajdziesz w nowym numerze magazynu "Party". Od dzisiaj w sprzedaży.

Zobacz: Dowbor wrócił do Koroniewskiej! Co jeszcze w nowym "Party"?

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10