Życie Klaudii Halejcio wydaje się być dla niektórych nadzwyczaj idealne- narzeczony, słodka córeczka, piękny dom i wyjazdy. Faktycznie Klaudii Instagram opiewa w radosnych wieściach, tak było również tym razem, gdy aktorka podzieliła się nagraniem z wakacji. Okazuje się, że właśnie spełniła swoje marzenie.

Reklama

Klaudia Halejcio spełniła swoje marzenie

Klaudia Halejcio niedawno podzieliła się z fanami informacją, że bierze ślub. Właśnie wraz z wedding plannerką zaczęła pracę nad jego organizacją, a fani już nie mogą doczekać się tego magicznego dnia. Póki co Klaudia Halejcio zdradziła jedynie, że planuje więcej niż jedną kreację ślubną, a na więcej szczegółów fani muszą jeszcze poczekać.

Jednak kilka miesięcy przed ślubem, Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski postanowili udać się na wakacje, na których influencerka spełniła jedno ze swoim marzeń, czyli lot balonem nad Marrakeszem! Zobaczcie, co napisała na swoim Instagramie:

Kolejne marzenie odhaczone z listy – życie pisze najlepsze scenariusze. W tych chwilach szczególnie doceniam to, co już osiągnęłam i jestem wdzięczna za każdą możliwość spełniania ich. A jakie Wy marzenia postawiliście sobie na ten rok?
- zwróciła się do fanów.

W komentarzach od razu zawrzało. Niektórzy gratulowali Klaudii Halejcio i cieszyli się jej szczęściem:

Zobacz także
Wow, Cieszę się Twoim szczęściem
Cudowne miejsce

Niestety nie wszyscy podzielali entuzjazm Klaudii Halejcio oraz jej fanów. Niektórzy z internautów zwrócili uwagę na jeden szczegół:

Jak się ma tyle kasy to naprawdę nie trudno spełniać każde marzenia... chyba logiczne pani Klaudio...
No nie dziwne, że spełniasz marzenia, jak masz tyle pieniędzy
- czytamy.

Aktorka nie odpowiedziała na komentarze, ale to już nie pierwszy raz fani zwracają uwagę na aspekt finansowy pod zdjęciami czy nagraniami Klaudii. Tak było również kiedy to Klaudia Halejcio pochwaliła się domem, który kosztował aż 9 milionów złotych. W jednym z wywiadów przyznała, że nie rozumie zawistnych komentarzy internautów:

Nie rozumiem takiej zazdrości. Znalazłam osobę, z którą mogłam się połączyć, z którą mogłam wspólnie kupić ten dom. Sprzedałam swoje mieszkania, na które bardzo długo pracowałam, całe swoje dzieciństwo, włożyłam też swoje oszczędności. Nigdy w życiu ani Oskar, ani ja samemu nie kupilibyśmy takiego domu, bo nawet nas nie byłoby na to stać
- przyznała w wywiadzie z Plotkiem.
Reklama

Zobacz także: Ślub Klaudii Halejcio już lada moment? Przygotowania trwały aż do nocy

Klaudia Halejcio i Oskar
Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio
instagram.com/klaudiahalejcio/
Reklama
Reklama
Reklama