Kinga Rusin

Kinga Rusin bierze ślub?! Edyta Górniak napisała kilka słów za dużo...

Kinga Rusin

Choć plotkowano, że Kinga Rusin i Edyta Górniak nie pałają do siebie sympatią, prawda jest całkiem inna. Panie miały szansę poznać się nieco lepiej na planie programu "Agent. Gwiazdy 4". Choć Edyta Górniak bardzo szybko zrezygnowała z udziału w show, zdążyła polubić Kingę Rusin. Jednak na jej Instagramie pojawił się właśnie wpis, którego Kinga Rusin może jej nie wybaczyć...

Kinga Rusin i Marek Kujawa biorą ślub?

Na Instagramie Edyty Górniak pojawiło się zdjęcie z prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Pod fotografią umieściła też wpis na temat "Agenta". Edyta Górniak pogratulowała zwycięzcy oraz... napisała coś o ślubie Kingi Rusin!

Dziękuję za szczere i piękne rozmowy. I cóż... czekam na zaproszenie na ślub, bo raczej będziesz pierwsza - napisała Edyta Górniak.

Co ciekawe, ten wpis szybko zniknął z profilu piosenkarki. Być może stało się tak po interwencji Kingi Rusin, która nie lubi mówić zbyt wiele o swoich życiu prywatnym. Przypomnijmy, że w marcu Edyta Górniak również postawiła prowadzącą "Dzień Dobry TVN" w kłopotliwej sytuacji. Podczas wizyty w programie artystka sugerowała, że dziennikarka jest już po ślubie! Wtedy jednak Kinga Rusin szybko rozwiała te plotki.

Jak będzie teraz? Czy dziennikarka faktycznie szykuje się do ślubu?

Edyta Górniak postawiła koleżankę w kłopotliwej sytuacji

Kinga Rusin i Edyta Górniak
East News

 

Więcej na temat Kinga Rusin Edyta Górniak
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51