Kinga Preis w bialej sukiencej
East News/ons.pl

Kinga Preis chyba nigdy nie była tak szczupła jak na premierze #WszystkoGra. Jaki jest sekret jej diety?

Kinga Preis w bialej sukiencej
East News/ons.pl

Kinga Preis gra główną rolę w musicalu #WszystkoGra i na premierze filmu wyglądała wprost olśniewająco. Aktorka już ze trzy lata temu mocno schudła - wtedy pochwaliła się, że aż o 18 kilo! Ale wygląda na to, że w ostatnich miesiącach Preis znowu zgubiła kilka kilogramów.

Jaką dietę stosuje? W 2012 roku odstawiła kawę i papierosy. Kinga Preis poszła do dietetyka, który ułożył jej fachowy plan żywienia. Schudła dzięki diecie sokowej. Na czym ona polega? Raz w tygodniu Kinga Preis piła tylko i wyłącznie soki ze świeżych owoców i warzyw, głównie marchwi i buraków. Dla urozmaicenia menu  przyrządzała sobie bulion warzywny doprawiony ziołami.

Od 2012 roku Kinga Preis trzyma się swojej wagi i nie dopuszcza, by ponownie przytyć. A jak tylko czuje, że powinna powalczyć ze zbędnymi kilogramami, stosuje swoją dietę.

 

Jak sama Kinga Preis odbiera zainteresowanie jej wagą?

Ciało jest narzędziem w mojej pracy i używam go świadomie. Zainteresowanie moją wagą nie jest zainteresowaniem zawodowym. Kiedy aktorka chudnie albo tyje, pytamy: dlaczego, na jakiej jest diecie, jak się ze sobą czuje? Gdy dotyczy to aktora, zakładamy, że pracuje nad wizerunkiem do roli- powiedziała kiedyś w wywiadzie.

Kingę Preis możecie ją zobaczyć i sprawdzić, jak śpiewa w musicalu #Wszystko Gra"w kinach od 6 maja, czyli od najbliższego piątku.

 

Zobacz także: Premiera musicalu #WszystkoGra pełna gwiazd! Kto wyglądał najlepiej? ZDJĘCIA

 

Kinga Preis z 2012 roku.

Kinga Preis w 2012 roku jak ważyła 18 kilo więcej
East News

 

Kinga Preis z 2010 roku.

Kinga Preis w dżinsach z nadwagą
East News

 

Kinga Preis na premierze #WszystkoGra. Figura idealna.

Kinga Preis w białej sukience
ONS.pl

Więcej na temat diety gwiazd Kinga Preis
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13