Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Mąż ofiary Dariusza K. skomentował wypadek
ONS
Newsy

Mąż ofiary zabitej przez Darka K.: Nie jestem mściwy, ale...

Celebryta chociaż przeprosił?

Tuż za po zatrudnieniu nowych prawników, osoby z otoczenia Dariusza K. próbowały złagodzić jego wizerunek w mediach po tym, jak prasę zalała wręcz fala publikacji na temat śmiertelnego wypadku, który spowodował pod wpływem kokainy. Jego ukochana zapewniała, że celebryta jest w fatalnej kondycji psychicznej i chce jak najszybciej zadośćuczynić rodzinie ofiary. Przypomnijmy: "Jest w złym stanie. On bardzo chce przeprosić tych ludzi"

Okazuje się, że póki co, na dobrych chęciach i poprawianiu sobie PR-u się skończyło. Komentarza na temat całej sytuacji udzielił "Super Expressowi" mąż ofiary, który twierdzi, że nie usłyszał przeprosin od byłego męża Górniak. O zadośćuczynieniu finansowym również nie było mowy. Tadeusz Janiszewski nie ukrywa również, że nie jest gotowy wybaczyć Darkowi K. i ma nadzieję, że dostanie on w więzieniu nauczkę, którą zapamięta do końca życia.
 

Nie jestem mściwy, ale na pewno mu nie wybaczę. Trzeba go ukarać, niech zobaczy, jak wygląda życie. Jak mu chłopaki dadzą czadu w tym kiciu, to zobaczy. Może to będzie przestroga dla innych, dla tych, którym się wydaje, że są nietykalni - wyznaje mężczyzna w tabloidzie.


Myślicie, że zapewnienia o przeprosinach były tylko PR-ową zagrywką? Czy może Dariusz K. wciąż jest w zbyt dużym szoku?

Zobacz: Darek K. rozpętał aferę narkotykową. Podejrzane są inne gwiazdy

Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury:

Dariusz K. stanął przed sądem
Newsy
PILNE! Dariusz K. skazany! Jaki usłyszał wyrok?
Znamy szczegóły!

Dariusz K. został skazany na 7 lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia samochodu! Poza tym został obciążony kosztami procesu. W czwartek jeden z warszawskich sądów ogłosił wyrok w głośnej sprawie celebryty, który pod wpływem narkotyków potrącił kobietę ze skutkiem śmiertelnym.   Dariusz K. skazany na 7 lat więzienia! Prokurator zażądał dla niego 8 lat pozbawienia wolności. Na poprzedniej rozprawie Dariusz K. prosił o łagodny wymiar kary, argumentując to tym, że już 2 lata spędził w areszcie, a to "połowa życia" jego córki.  Były mąż Edyty Górniak prosił też o wybaczenie męża zmarłej kobiety: Proszę o przyjęcie moich najgłębszych przeprosin. Jestem autorem pana tragedii. Będę błagał o przebaczenie do końca moich dni. Jestem odpowiedzialny za to, co się stało i nigdy nie uważałem inaczej. Do wypadku doszło 13 lipca 2014 roku na warszawskim Ursynowie. Celebryta był wówczas pod wpływem kokainy. Na pierwszych rozprawach bronił się mówiąc, że zażywał narkotyki, ale dzień wcześniej. Myślał też, że następnego dnia, kiedy wsiadał za kółko jest "czysty". Później muzyk zmienił linię obrony i zasłaniał się tym, że poprzedniej nocy nie spał za wiele, bo stresował się konfliktami, jakie są pomiędzy nim a jego byłą żoną, Edytą Górniak. Na ostatniej rozprawie postanowił poprosić są o niższy wymiar kary i przeprosił męża ofiary. Sąd przychylił się do jego słów i za łagodzącą okoliczność uznał fakt, że Dariusz K. nigdy nie był karany i nie miał problemów z prawem. Celebryta nie stawił się na rozprawie, a jak na razie wyrok jest nieprawomocny. Zgadzacie się z takim wyrokiem sądu?     Zobacz: Dariusz K. straci prawa rodzicielskie? Edyta Górniak podjęła decyzję   Dariusz K. został skazany na 7 lat więzienia. Dariusz K. dostał też dożywotni zakaz prowadzenia...

Dariusz K. stanął przed sądem
Newsy
Dariusz K. prosi o niższy wymiar kary! "Będę błagał o przebaczenie do końca moich dni". Ile lat dostanie?
Dariusz K. prosi o niższy wymiar kary! "Będę błagał o przebaczenie do końca moich dni". Ile lat dostanie?

Dariusz K. prosi o łagodniejszy wymiar kary za potrącenie na pasach kobiety ze skutkiem śmiertelnym. Przypomnijmy, że mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności, a jak na razie spędził w areszcie dwa lata ze względu na przeciągający się proces. W czwartek odbyła się kolejna rozprawa, na której Dariusz K. zwrócił się do męża ofiary i prosił o wybaczenie: Proszę o przyjęcie moich najgłębszych przeprosin. Jestem autorem pana tragedii. Będę błagał o przebaczenie do końca moich dni. Jestem odpowiedzialny za to, co się stało i nigdy nie uważałem inaczej - czytamy na stronie newsweek.pl. Podczas rozprawy deklarował również, że prawo jazdy posiada od 23 lat i zawsze najważniejsze dla niego było "bezpieczeństwo". Nigdy nie wsiadłbym za kierownicę nietrzeźwy. Tego dnia wsiadłem za do samochodu, będąc pewnym, że mój stan jest dobry. Gdybym miał jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu, wziąłbym taksówkę. Dariusz K. prosił też o łagodny wyrok, bo zależy mu na tym, aby jak najszybciej wrócić do domu. Wyznał, że prawie dwa lata spędzone w areszcie to "połowa życia" jego córki. Prokurator walczy o to, aby Dariusz K. otrzymał karę 8 lat więzienia, obrońca natomiast uważa, że to za dużo i wnioskuje o niższy wymiar. Adwokat podkreślił też, że jego klient nie powinien być oskarżony o spowodowanie wypadku pod wpływem środków odurzających, a za wypadek w stanie po spożyciu kokainy. Dlaczego? Za pierwsze wykroczenie grozi do 12 lat więzienia, za drugie o 4 mniej. Czy Dariusz K. rzeczywiście powinien otrzymać niższy wymiar kary?   Zobacz: Dariusz K. straci prawa rodzicielskie? Edyta Górniak podjęła decyzję   Dariusz K. prosi o niższy wymiar kary Mężczyzna przeprosił też męża ofiary

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Kochanka Darka K. cierpi nie tylko psychicznie: Przy nim nie musiała martwić się o...
Głos zabrał detektyw

Choć od tragicznego w skutkach wypadku Dariusza K . minęło już kilka tygodni, temat wciąż pozostaje jednym z najczęściej komentowanych w kolorowej prasie. Były partner Edyty Górniak , który śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę, wciąż przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na rozprawę. Celebryta nie może się tam czuć anonimowy, o czym świadczą wypowiedzi rodziny więźniów. Przypomnijmy: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów   W kontekście Dariusza K. sporo mówi się także o jego ukochanej, Izie Adamczyk z którą planował wziąć ślub. Kobieta źle znosi rozstanie z partnerem, co potwierdzają znajomi pary w rozmowie z "Party".   Iza całymi dniami płacze. Prawie nie wychodzi z domu. Zgłosiła się nawet do psychologa. (...) Nie wie, jak uda jej się związać koniec z końcem. Przy Darku nie musiała martwić się o pieniądze. To on utrzymywał rodzinę - czytamy.   Rodzina aresztowanego zadbała o to, żeby jak najszybciej wyszedł on na wolność oraz otrzymał jak najmniejszy wyrok. Zatrudniony został drogi detektyw, który ma w tym pomóc.    Najpierw musimy podjąć starania o uchylenie aresztu. Trzeba mieć na uwadze, że Dariusz K. prowadzi ustabilizowany tryb życia, wychowuje trójkę dzieci, prowadzi firmę w Warszawie i jest osobą powszechnie znaną. W tych realiach bez wątpienia nie będzie podejmował prób ucieczki czy ukrywania się - mówi mec. Marcin Kondracki    O tym czy będzie to skuteczna linia obrony przekonamy się wkrótce. Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne ukochanej. Nie wszystko jednak stracone   W takich luksusach mieszkał Dariusz K.:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner