Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Dariusz K. w sądzie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Darek K. rozpętał aferę narkotykową. Podejrzane są inne gwiazdy

Nieoczekiwany zwrot w przesłuchaniach celebryty

Informowaliśmy niedawno, że sytuacja aresztowanego Dariusza K. nie rysuje się w optymistycznych kolorach. Celebryta musi spędzić w areszcie jeszcze dwa miesiące, a po upływie tego czasu ma się rozpocząć regularny proces sądowy w sprawie umyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i to pod wpływem narkotyków. Przypomnijmy: Sprawa Darka K. mocno się komplikuje. Na jaw wyszły nowe fakty

I to właśnie nad częścią dotyczącą narkotyków pochylili się teraz najbardziej warszawscy prokuratorzy. Chcą oni bowiem ustalić, skąd Darek K. kupował narkotyki, co pozwoli rozpracować siatkę przestępczą w polskim show-biznesie. Jak donosi "Super Express", jeśli celebryta chce liczyć na przychylność sądu, będzie musiał zdradzić nazwiska dilerów i osób z nimi związanych. Nieoficjalnie mówi się o znanym showmanie i prezenterze telewizyjnym, popularnej modelce i menedżerze gwiazd. Szykuje się więc ogromny skandal.
 

Oczywiście jest to przestępstwo, więc prokurator będzie to wyjaśniał. Więcej na ten temat nie mogę powiedzieć, to jest tajemnica postępowania. (Co do braku zgody na zwolnienie Darka K. z aresztu) realność wymierzenia surowej kary była jedną z przesłanek, drugą - obawa utrudniania postępowania, w tym wpływania na zeznania świadków, czyli groźba matactwa - komentuje w rozmowie z tabloidem prokurator rejonowy Warszawa-Mokotów, Paweł Wierzchołowski.


Myślicie, że Dariusz K., kolokwialnie mówiąc, wsypie kolegów i koleżanki z show-biznesu?

Zobacz: Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby


Darek K. wyprowadzany w kajdankach z prokuratury:

Dariusz K. pozostanie w areszcie
Akpa
Newsy
Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony
Jak spisał się jego nowy adwokat?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na start sprawy, w której prokurator postawił mu zarzut umyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem narkotyków. Podejrzany może liczyć na wizyty swojej ukochanej, choć ich przebieg zdaje się być daleki od idealnego. Przypomnijmy: Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli Celebryta ma spędzić w areszcie trzy miesiące, choć jakiś czas temu zatrudnił nowego adwokata, którego zadaniem było odwrócić tę sytuację - Darkowi K. mocno zależało na tym, aby na wolności oczekiwać kolejnych kroków podjętych przez prokuraturę. Mecenas Marek Kondracki podkreślał, że jego klient nie będzie utrudniał śledztwa, a dozór policji i zakaz opuszczania kraju będzie wystarczającym zabezpieczeniem. Sąd jest jednak zupełnie innego zdania. Sąd nie uwzględnił tego zażalenia. Nic się nie zmieniło, jeżeli chodzi o długość aresztu K. Jesteśmy na etapie postępowania przygotowawczego. Czekamy na szczegółową informację na temat zawartości narkotyków we krwi podejrzanego oraz na wyniki postępowania dowodowego - tłumaczy w rozmowie z TVN Warszawa Przemysław Nowak , rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Przed podejrzanym jeszcze dwa miesiące pobytu w areszcie. Zobacz: Darek K. może liczyć na widzenia intymne w areszcie. Ale tylko pod jednym warunkiem Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury:

Dariusz K. w izolatce
ONS
Newsy
Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby
Celebryta czuł się bezkarny

Dariusz K. od ponad miesiąca przebywa w areszcie. Celebryta odmówił składania wyjaśnień w sprawie wypadku, w którym zginęła starsza kobieta. Co więcej, jego prawnicy próbowali wyciągnąć swojego klienta z aresztu przed upływem trzech miesięcy, na które umieścił go tam prokurator. Przypomnijmy: Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony Podejrzany oferował wpłacenie ogromnej kaucji i zapewniał, że posiada zabezpieczenie finansowe. Okazuje się jednak, że ma to niewiele wspólnego z prawdą. Jak donosi "Na Żywo", Dariusz K. jest zadłużony na 170 tysięcy złotych. A wszystko to przez... niezapłacone mandaty. Celebryta konsekwentnie odmawiał ich zapłaty, a w międzyczasie narosły gigantyczne odsetki. Teraz zainteresował się nim Urząd Skarbowy. Jak się okazuje, ciążą na nim zaległe mandaty. Było ich tyle, że uzbierała się astronomiczna suma 170 tysięcy złotych! Ściągnięciem należności zajmuje się urząd skarbowy - czytamy w "Na Żywo". To ponoć nie wszystko, bo tabloidy donoszą, że "prywatne" długi Darka K. sięgają jeszcze wyższych kwot. Zobacz: Darek K. może liczyć na widzenia intymne w areszcie. Ale tylko pod jednym warunkiem Darek K. wyprowadzany z aresztu:

Ślub Dariusza K. i Izabeli Adamczyk
Instagram
Newsy
Iza Adamczyk PIERWSZY raz o Darku K. i ich ślubie: Nigdy go nie zostawię!
Udzieliła wywiadu tabloidowi

Wczoraj media obiegła sensacyjna informacja o ślubie Dariusza K. i Izabeli Adamczyk , do którego miało dojść w areszcie, gdzie przebywa celebryta. Oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem narkotyków celebryta oczekuje tam na rozpoczęcie sprawy sądowej. Przypomnijmy: Darek K. wziął ślub w areszcie? Sensacyjne doniesienia tabloidu W dzisiejszym wydaniu "Faktu" pierwszy raz od czasu wypadku głos zabrała ukochana Darka K., Izabela. W rozmowie z tabloidem potwierdza, że wspomniany ślub się odbył i zapewnia o swojej miłości do męża. Twierdzi też, że obiecali sobie, iż przejdą przez życie razem, mimo trudnej sytuacji i nigdy nie myślała o tym, aby zostawić ukochanego, które najbliższych kilkanaście lat może spędzić w więzieniu.   Wzięliśmy ślub! Jestem silną kobietą i nie wyobrażam sobie, aby można było postąpić w tej sytuacji inaczej. Zrozumieliśmy ponownie siłę naszych uczuć i zadeklarowaliśmy sobie, że przejdziemy razem przez życie bez względu na to, jak trudny będzie to czas dla naszej rodziny. Każda sekunda, w której mogliśmy trzymać się za ręce i patrzeć sobie w oczy, była cenniejsza niż kiedykolwiek i gdziekolwiek indziej. Nigdy nie zostawię Darka - deklaruje w "Fakcie" Adamczyk. Kibicujecie im? Zobacz: Nie wszyscy wspierają Darka K. Z aresztu cieszą się jego siostry Dariusz K. przed prokuraturą:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner