Michał Witkowski i Gabriel Steslowski opowiedzieli o swojej miłości
ONS

Witkowski o młodym kochanku: Rodzi się gwiazda! Opowiedzieli o swojej miłości

Michał Witkowski i Gabriel Steslowski opowiedzieli o swojej miłości
ONS

Od wczoraj ogromne wręcz emocje wzbudza kontrowersyjna para na salonach. Na pokazie Vistuli swoją nową miłość pokazał światu Michał Witkowski. Skandalizujący pisarz związał się z 22-letnim modelem, Gabrielem Steslowskim. Zakochani brylowali na ściance i chętnie okazywali sobie uczucia. Przypomnijmy: Witkowski ze swoim nowym chłopakiem na salonach. Nie zabrakło czułości

Zgodnie z oczekiwaniami, Michał i Gabriel byli wczoraj najbardziej rozchwytywaną przez dziennikarzy parą. Nie mieli jednak nic przeciwko udzielaniu wywiadów i opowiadaniu o swojej wielkiej miłości. Witkowski w rozmowie z Jastrzabpost.pl wyznał, że jest przekonany, iż właśnie narodziła się nowa gwiazda. Zdradził także, że wybranka poznał na słynnym już pokazie Macieja Zienia zorganizowanym w kościele. Nie ukrywa również, że przy dużo młodszym kochanku zamierza się świetnie bawić.
 

Tego wieczoru rodzi się gwiazda. Na szczęście jest w wieku, kiedy należą zostawać gwiazdą, a nie tak jak ja czyli przed czterdziestką. Myśmy się poznali w kościele, na pokazie mody. Przed krzyżem. Na osławionym pokazie mody w kościele. My jesteśmy z show-biznesu całym sercem i cała duszą, jesteśmy na to skazani, że nas wszystko wyżre i zniszczy. Ale to na końcu - najpierw będziemy się dobrze bawić - zapewnia.


Sam Gabriel zdaje się czuć bardzo pewnie w błysku fleszy i twierdzi, że zna już show-biznes wystarczająco dobrze, aby się w nim swobodnie poruszać.
 

W tym bagnie potrafię się już poruszać, pływać też potrafię, asekurację w postaci Michała też już mam, który mi pomaga. Jestem w tym świecie już od dawna, pozuję, więc świat mediów, aparaty i flesze nie są mi obce. Ale stres jeszcze trochę jest. Priorytetem jest dla mnie szczęście i nasza wspólna miłość, która mam nadzieję, że będzie długo trwać. Oczywiście wszystko pokaże czas - zdradza w rozmowie z Jastrzabpost.pl Gabriel.


Kibicujecie tej parze? To prawdziwa miłość czy tylko show?

Zobacz: Nowy chłopak Witkowskiego jest modelem. Lubi odważne zdjęcia

Michał Witkowski i Gabriel Steslowski na salonach:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04