Gabi Drzewiecka to dziennikarka radiowa i telewizyjna, a ostatnio nawet prezenterka. Od kilku lat przeprowadza wywiady z zagranicznymi gwiazdami w "Dzień Dobry TVN". Zainteresowanie Gabi Drzewiecką nastąpiło po poprowadzeniu po raz pierwszy Sopot Top of the Top Festivalu 2019. Poprowadziła również tegoroczny festiwal Sopot Top of the Top w TVN, po którym zrobiło się o niej wyjątkowo głośno za sprawą jej ekstrawaganckich kreacji. Kim jest Gabi Drzewiecka? Zobaczcie, co o niej wiadomo.

Reklama

Zobacz także: Top of the Top Festiwal. Gabi Drzewiecka znów krytykowana: "Zemsta stylisty"

Kim jest Gabi Drzewicka?

Gabi Drzewiecka pierwsze kroki w zawodzie stawiała w telewizji 4Fun TV. W rozmowie z Rafałem Gęburą opowiadała, jak dostała pierwszą pracę w telewizji:

Wysłałam maila do stacji muzycznej, bo wymyśliłam, że to będzie świetnie dla mnie miejsce. Mój mail był bardzo krótki i niewiele w nim było. Dostałam zaproszenie na casting na prezenterkę i zostałam - powiedziała Gabi.

Następnie pracowała w Onet.pl, Roxy FM i Chillizet, gdzie prowadziła audycję "Gabinet Dźwięku". Natomiast najbardziej zadomowiła się w stacji TVN - od siedmiu lat przeprowadza wywiady po angielsku w "Dzień dobry TVN". Szefowie stacji doceniali jej talent i dawali jej coraz więcej możliwości między innymi poprowadzenie Top of the Top Sopot Festival 2019. Następnie zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w programie "Big Brother". Poza tym miała swój program w TVN Style: "Mistrzowskie cięcie" i "Zanim cię zobaczę". Z kolei w telewizji Canal+ prowadziła program Nowa tonacja.

@g_rulez, Instagram

Dziennikarka w rozmowie z Rafałem Gęburą na kanale "7 metrów pod ziemią" zapewniała, że nie dostała się do telewizji po znajomości:

Zobacz także

Gdyby wszyscy mieli mieć plecy, to nie starczyłoby tego całego towarzystwa. Jestem takim przykładem, który zaprzecza tej teorii. Nie chce powiedzieć, że z przypadku, ale z ulicy się dostałam. Któregoś dnia wpadłam, że chciałabym coś porobić kreatywnego i te plany produkcyjne mnie intrygowały - powiedziała

Drzewiecka zdradziła też, że pracowała wiele razy za darmo, ale nie żałuje tego:

Bardzo wiele rzeczy robiłam za tak zwaną "darmoszkę". W dzisiejszych czas ludzie nie chcą robić. Prosty przykład, jak pracowałam w stacji radiowej i miałam przerwę od telewizji, a wiedziałam, że chce się dostać do dużej telewizji to potrzebne mi były materiały wideo. W związku z czym, jak przyjechał jakiś artysta do radia, to ja nagrywała wywiad też w formie wideo, za które nie dostawałam kasy, ale dzięki temu wszystkie linki wpakowałam do maila i wysłałam do telewizji - zdradziła na kanele "7 metrów pod ziemią".

Zobacz także: Dlaczego Gabi Drzewiecka płakała po pierwszym odcinku "Big Brothera"?

Gabi Drzewiecka - wiek, miejsce urodzenia, wzrost, wykształcenie

  • Data urodzenia: 9 czerwca 1986 r.
  • Miejsce urodzenia: Warszawa
  • Wzrost: 64 cm
  • Wykształcenie: absolwentka psychologii w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim

East News

Kim jest chłopak Gabi Drzewieckiej?

Gabi Drzewiecka chętnie pokazuje swojego partnera w mediach społecznościowych. Związała się z Łukaszem Ridelem - jednym z redaktorów programu "Dzień Dobry TVN". Nie wiadomo, gdzie para się poznała, ale prawdopodobnie w pracy. Gabi Drzewiecka pracuje w tej samej stacji od 2014 roku. Dziennikarka chętnie dzieli się wspólnymi fotkami z chłopakiem na Instagramie.

Łukasz Riedel 1 listopada 2020 roku opublikował uroczy wpis na Instagramie:

6 lat temu poprosiła mnie o chodzenie. Ja się zgdzilem. Nawet nie żałuje".

Reklama

Wynika z tego, że para jest ze sobą już siedem lat!

Reklama
Reklama
Reklama