Kim jest Gabi Drzewiecka? Chłopaki Gabi Drzewieckiej Chłopaki Gabi Drzewieckiej Gabi Drzewiecka
Kim jest Gabi Drzewiecka?

Już wiadomo, że to Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w nadchodzącej edycji programu "Big Brother" w TVN 7. Jak wiadomo, Agnieszka przeżywa teraz żałobę związaną ze śmiercią swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, jasno stwierdził, że będzie czekał na prezenterkę tyle, ile sama sobie zażyczy. Jednak "Big Brother" rusza już za kilkanaście dni, decyzja o nowej prowadzącej musiała zostać podjęta. 

Kim jest Gabi Drzewiecka? Jak zaczynała się jej kariera? Czy ma chłopaka? Dowiedzcie się więcej na temat nowej gwiazdy TVN!

1/4
Kim jest Gabi Drzewiecka?

O Gabi po raz pierwszy zrobiło się głośno, kiedy wystąpiła w reklamie jednego z koncernów kosmetycznych. Wcześniej ambasadorką danej marki była sama Anna Przybylska. Młodą dziennikarkę porównywano do gwiazdy, chociażby ze względu na urodę. Sama nie była z tego zadowolona:

Nie zastąpiłam Anny Przybylskiej. Nie można tego porównywać. Wzięłam udział w castingu i jestem jedną z trzech dziewczyn, które zagrały w reklamie. Każda z nas jest tam na równych prawach. Nie jestem twarzą firmy, a jedynie osobą, która wystąpiła w spocie reklamującym jeden z ich produktów, dlatego nie ma tam mojego nazwiska, a jedynie imię - mówiła kilka lat temu w rozmowie z Super Expressem.

Gabi, zanim została gwiazdą telewizji, była znana słuchaczom ZET Chilii, gdzie prowadziła audycję muzyczną. Przeprowadzała wywiady ze światowymi gwiazdami, m.in. Stingiem czy Jamesem Arthurem. Z czasem zaczęła pojawiać się coraz częściej w TVN, głównie w „Dzień Dobry TVN". W 2017 roku poprowadziła już Sopot Top of the top Festival. Aktualnie pracuje również dla serwisu muzycznego cgm.pl oraz stacji Canal+ w programie "Nowa tonacja". 

2/4
Chłopaki Gabi Drzewieckiej

Kim jest chłopak Gabi Drzewieckiej?

Gabi Drzewiecka jest od lat zajęta! Dziennikarka spotyka się z Łukaszem Riedelem - także redaktorem „Dzień Dobry TVN”. Na Instagramie para często pokazuje wspólne zdjęcia, zwłaszcza z ukochanym psem, Mordką. W lutym pojawili się razem m.in. na Balu Dziennikarzy.

 

 

3/4
Chłopaki Gabi Drzewieckiej

Gabi i Łukasz poznali się w pracy. Łączy ich wielka pasja do muzyki. Mówi się, że od jakiegoś czasu planują ślub. Do tej pory życiem gwiazdy media aż tak się nie interesowały, teraz to się na pewno zmieni! Czy przebiją popularnością Małgosię Rozenek i Radka Majdana? 

4/4
Gabi Drzewiecka

Gabi w wakacje poprowadziła kilka wakacyjnych wydań "Dzień Dobry TVN". Widzowie bardzo ją polubili! Wszyscy są ciekawi, jak wypadnie w "Big Brotherze". Będziecie oglądać?

 

Więcej na temat Gabi Drzewiecka Big Brother