Romain Zago, Joanna Krupa

TYLKO U NAS: Joanna Krupa planuje dziecko? My wiemy kiedy!

Romain Zago, Joanna Krupa

Dziennikarze ciągle pytają Joannę Krupę, kiedy zdecyduje się na dziecko. Ona cierpliwie odpowiada, że czuje się rozdarta, bo ze względu na swój wiek - 36 lat - powinna już być mamą. Ale z drugiej strony Joanna czuje, że nie nadszedł jeszcze odpowiedni czas. Nie wstydzi się powiedzieć wprost, że teraz stawia na własną karierę.

Magazyn "Party" zadał modelce pytanie, czy nie wkurzają jej te ciągłe pytania o dziecko.

Wkurzają! Jeśli będę gotowa na dziecko, to na pewno wszystkim powiem. Jak tylko poczuję, że w stu procentach tego chcę", powiedziała. 

Tak naprawdę Joannie trudno podjąć decyzję o macierzyństwie, bo jest modelką, która robi dużo kampanii reklamowych bielizny. I boi się, że po urodzeniu dziecka nie odzyska już sylwetki modelki! Dziś wygląda przecież perfekcyjnie.

Sama rozumiesz, dlaczego trochę się boję i dlaczego chcę jak najdłużej odwlekać moment zajścia w ciążę. Moje ciało to jest moja waluta. Dzięki temu jak wyglądam, zarabiam na opłacenie rachunków - powiedziała Joanna dziennikarce "Party".

Modelka wyznaczyła nawet datę. Za dwa lata zacznie z mężem rozmawiać o dziecku!

Kiedy Joanna Krupa i Romain Zago zamieszkają razem?

Modelka zdradziła też "Party", że tak naprawdę nie mieszka ze swoim mężem Romainem Zago. On prowadzi klub w Miami, a ona mieszka w Los Angeles. 

W naszym przypadku takie rozwiązanie się sprawdza. Oboje jesteśmy niezależni. Pasuje mi, że czasem mogę gdzieś wyjść tylko ze swoimi znajomymi, bez Romana. Wiadomo, taki związek nie jest dla każdego. Wiele osób dziwi się i pyta mnie, czy nie tęsknimy, czy nie jesteśmy o siebie zazdrośni. A przecież wiele par żyje teraz w ten sposób. Biznesmeni ciągle podróżują i widzą swoje żony dwa razy w tygodniu. Wiadomo, że jak w naszym życiu pojawią się już dzieci, to będziemy musieli zamieszkać w jednym domu, bo przecież dziecko nie może się rozdwoić. Także dlatego nie spieszymy się jeszcze z tą ważną decyzją. Takie są realia" -mówi Krupa.

Joanna Krupa -  jej przyszłość to aktorstwo!

Krupa wie, że po urodzeniu dziecka nie będzie już mogła tak często pracować jako modelka. Dlatego szykuje sobie alternatywę. Czy wiedzieliście, że nasza gwiazda jest też aktorką?

W tym roku kampanie reklamowe były trochę mniej ważne, bo to był dla mnie bardzo aktorski rok. Na początku zagrałam w filmie „You Can’t Have It” agentkę CIA, która działa pod przykrywką jako barmanka. Potem pojechałam do Arizony, gdzie wcieliłam się w słodką i milutką pielęgniarkę w filmie o roboczym tytule „Another Day in Paradise”. Jest szansa, że ta produkcja będzie miała kontynuację i że powstanie z tego serial familijny. W trzecim filmie, „The Wind of Heaven”, zagram na przełomie lutego i marca przyszłego roku. Będzie to postać zbliżona pod względem charakteru do mnie. Kobieta wykształcona i inteligentna, a w dodatku wrażliwa. Walczy o życie koni, żeby nie przerabiano ich na mięso - mówi Krupa.

Więcej na ten temat w nowym magazynie "Party". 

 

Romain Zago i Joanna Krupa na urodzinach gwiazdy

Romain Zago i Joanna Krupa na urodzinach gwiazdy

 

Joanna Krupa na pokazie Roberta Kupisza

Joanna Krupa w białej ołówkowej spódnicy i srebrno-białym topie z odsłoniętym pępkiem
ons.pl

Więcej na temat Joanna Krupa Romain Zago
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48