Charakterystyczny akcent i łamana polszczyzna, w którą wplata anglojęzyczne zwroty, są jej znakiem rozpoznawczym. Widzowie znają Joannę Krupę głównie z show „Top Model”. W jej życiu zawodowym szykuje się jednak spora zmiana – chce spróbować sił jako producentka. To nie wszystko, bo Joanna planuje też rewolucję w życiu prywatnym. W szczerej rozmowie z "Party" Krupa wyznała, że wspólnie z mężem Douglasem Nunesem myślą o powiększeniu rodziny! Marzą o drugiej córce czy o synu?

Reklama

Joanna Krupa i Douglas Nunes pokonali małżeński kryzys?

Po rozwodzie z pierwszym mężem Romainem Zago, Joanna Krupa związała się z amerykańskim biznesmenem Douglasem Nunesem. Po kliku miesiącach związku zakochani mieli pewność, że chcą razem spędzić życie, dlatego zdecydowali się na ślub! Krupa wyszła za mąż za Nunesa 4 sierpnia 2018 roku. Uroczystość odbyła się w Krakowie, a sakramentu w kościele udzielał im zaprzyjaźniony ksiądz Paweł Krężołek. Była to druga ceremonia, bo kilka tygodni wcześniej Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub cywilny w Stanach Zjednoczonych.

Rok później przyszła na świat ich ukochana córeczka Asha-Leigh. Dziewczynka urodziła się 2 listopada 2019 roku o godzinie 17:50, a szczęśliwa mama podzieliła się tym wyjątkowym momentem z fanami na Instagramie, publikując zdjęcie swojego szczęścia. Wkrótce Asha skończy trzy lata, dlatego Joanna i Douglas uznali, że to dobry czas, by pomyśleć o rodzeństwie dla córeczki.

Instagram/Joanna Krupa

Zobacz także: Joanna Krupa chce ochrzcić córkę w rzece Jordan! "To by był niesamowity moment"

Nie była to łatwa decyzja, bo jeszcze niedawno Krupa i Nunes mieli w związku poważny kryzys. Modelka nie ukrywała, że trudno im było się dogadać, dlatego zdecydowali się z mężem pójść na terapię. Wszystko wskazuje na to, że spotkania z psychoterapeutą przyniosły efekty, bo w najnowszym wywiadzie z "Party" Joanna wyznała, że myślą o kolejnym dziecku!

Instagram/joannakrupa

Zobacz także: Córka Joanny Krupy zrobiła furorę na ściance. Zostanie gwiazdą? "Ojciec by się nie zgodził"

Joanna Krupa po raz drugi zostanie mamą?

Joanna Krupa nigdy nie ukrywała, że chce mieć więcej niż jedno dziecko. Podobnie jak jej mąż, który już od jakiegoś czasu namawiał ją na powiększenie rodziny. Teraz para postanowiła wprowadzić ten plan w życie! Na podjęcie ostatecznej decyzji Krupa i Nunes dali sobie jednak pół roku. Dlaczego tyle?

- Bardzo byśmy chcieli, żeby Asha miała brata albo siostrę, zresztą ona sama też często o to pyta. Marzę, żeby po raz drugi zostać mamą, ale wiem też, że mam już swoje lata i ciąża niesie pewne ryzyko – mówi "Party" Joanna Krupa.

Instagram @joannakrupa

Modelka boi się, że mogą pojawić się pewne komplikacje. Ma świadomość, że zwiększa się też prawdopodobieństwo możliwych chorób u maleństwa. Dlatego właśnie dali sobie z mężem pół roku na wykonanie badań i podjęcie tej decyzji, czy zdecydują się na drugą ciążę. Ale nawet jeśli tak by się nie stało, Krupa i Nunes nie porzucą marzeń o powiększeniu rodziny. Co planują?

– (...) nie wykluczamy adopcji. Długo rozmawialiśmy na ten temat i doszliśmy do wniosku, że jest na świecie tyle dzieci, które potrzebują miłości, a my jesteśmy w stanie im tę miłość dać – przyznaje modelka.

Joanna i Douglas marzą o kolejnej córeczce czy o synku? Jak się okazuje, nie ma to dla nich znaczenia.

- Najważniejsze, żeby udało nam się tworzyć szczęśliwą rodzinę – tłumaczy Krupa.

Jak nowe rodzeństwo przyjmie Asha? Rodzice są spokojni, bo ich córeczka kocha dzieci i uwielbia ich towarzystwo. Zanim jednak doczeka się braciszka lub siostrzyczki, będzie się bawić z koleżankami i kolegami w przedszkolu, do której planują ją posłać rodzice.

Zobacz także

Cały wywiad z Joanną Krupa i jej siostrą Martą przeczytasz w urodzinowym numerze "Party".

Reklama

Tekst Magdaleny Jabłońskiej-Borowik

Reklama
Reklama
Reklama