Milionerzy - wygrana, pani Kasia z czekiem na milion
x-news

Ostatni odcinek "Milionerów" przyniósł widzom ogromne emocje. Okazuje się bowiem, że po raz trzeci w historii teleturnieju padła główna wygrana! Czek na milion złotych otrzymała Katarzyna Kant-Wysocka, która świetnie poradziła sobie z wszystkimi pytaniami. Zwyciężczyni programu pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" i opowiedziała m.in. o tym, na co chce wydać wygrane pieniądze, oraz o swoich przygotowaniach do udziału w teleturnieju. Katarzyna Kant-Wysocka zdradziła swój przepis na sukces!

Jak wyglądały przygotowania Katarzyny Kant-Wysockiej?

Katarzyna Kant-Wysocka przyznała, że marzyła o udziale w "Milionerach" już od pierwszej edycji teleturnieju. Kiedy program wrócił na antenę TVN pani Katarzyna postanowiła wysłać swoje zgłoszenie.

(...) wróciło to do mnie bardzo mocno w zeszłym roku. Zobaczyłam na Facebooku post, że jest casting. Powiedziałam mężowi, że się zgłosiłam - pomyślał, że żartuję. Znajomoi też tak średnio wierzyli, że się zgłosiłam - przyznała zwyciężczyni teleturnieju. 

Prowadzący "DDTVN" próbowali dowiedzieć się, jak udało się jej odpowiedzieć na wszystkie pytania w "Milionerach". Katarzyna Kant-Wysocka przyznała, że przed występem w teleturnieju postanowiła się do niego przygotować. Jak? Pani Kasia zdradziła swój patent!

Przygotowywałam się troszeczkę rzeczywiście. Rozwiązywałam quizy w aplikacjach mobilnych - takie, które miały cztery możliwe odpowiedzi, tak żeby się wprawić i czytałam na losowych hasłach wikipedię. Uznałam, że nawet jeśli nic nie pójdzie mi w milionerach, no to z czytania wikipedii coś na pewno jest. Pamiętam najbardziej z tego przygotowania, że jest taka ważka husarz władca i zalotka spłaszczona. Nie było takiego pytania, ale nigdy nie wiadomo, kiedy wiedza o zalotkach spłaszczonych się przyda - żartowała w "DDTVN".

Katarzyna Kant-Wysocka potwierdziła, że pieniądze z wygranej planuje przeznaczyć m.in. na mieszkanie i wymarzone wakacje. Co ciekawe, zwyciężczyni "Milionerów" zdradziła, że jeszcze nie odebrała swojej nagrody. 

Zobacz także: W "Milionerach" padło pytanie o królową Elżbietę II! Sprawdź, czy znasz odpowiedź!

W programie "Milionerzy" po raz trzeci padła główna wygrana.

Katarzyna Kant-Wysocka w Milionerach wygra milion
Facebook

Więcej na temat Dzień Dobry TVN Milionerzy