Katarzyna Dowbor o córce
ONS/VIVA!
Newsy

Córka Katarzyny Dowbor nie mieszka z ojcem. Jak Marysia sobie z tym radzi?

Katarzyna i Marysia opowiedziały o tym w Vivie

Katarzyna Dowbor jest gwiazdą najnowszego wydania magazynu „Viva!” Na okładce gwiazda Polsatu pokazała piękną, 16-letnią córkę Marysię. Panie, już po raz siódmy (!), przeprowadziły się do nowego domu. Mają jednak nadzieję, że to już ostatni raz. Zobacz: Katarzyna Dowbor z córką na okładce "Vivy!". Ależ Marysia wyrosła!

Okazuje się, że Marysia od lat nie mieszka z ojcem, redaktorem naczelnym "Polityki", Jerzym Baczyńskim. Nastolatka ma z nim jednak świetny kontakty. W rozmowie z "Vivą!" córka Katarzyny Dowbor przyznała, że zawsze może liczyć na jego pomoc, zwierza mu się ze wszystkich problemów, często też otrzymuje od niego prezenty:

 

Jest zawsze, kiedy tylko go potrzebuję. Często się widujemy, o każdej porze dnia i nocy mogę do niego zadzwonić. Jeździmy razem na wakacje. Tata jest obecny w mojej biblioteczce, bo bardzo dużo książek stale od niego dostaję. Czuję, że on o mnie myśli - mówi Marysia.
 

Katarzyna Dowbor pokreśla zaś, że Marysia, mimo ich rozstania, nigdy nie odczuła jego braku:

[...] Marysia nigdy nie odczuła braku ojca i nie widziała w tym problemu, że nie mieszka z nami. Nie ma w tym żadnej tajemnicy, tabu. Mania dobrze zna dom taty, ma kontakt z jego rodziną, przyrodnim rodzeństwem. Dla dziecka najważniejsze jest nie to, czy rodzice razem mieszkają, tylko czy oboje się nim interesują, kochają. Są ojcowie, którzy mieszkają z dzieckiem, a nie wiedzą, do której klasy chodzi i jakie ma koleżanki. Mam nadzieję, że udało nam się stworzyć Marysi fajny dom - mówi prezenterka.


Cały wywiad - tylko w nowej Vivie!

Zobacz też: Dowbor ostro o karierze Rozenek: Nagle poczuła, że jest jedna, wielka i niezastąpiona

 

Katarzyna Dowbor z córką na okładce Vivy!


Katarzyna Dowbor na wiosennej ramówce Polsatu

Katarzyna Dowbor na gali Akademii Dobrego Stylu
ONS
Newsy
Katarzyna Dowbor: "Nie jestem samotną matką!"
Katarzyna Dowbor: "Nie jestem samotną matką!"

Katarzyna Dowbor udowodniła, że kobieta może żyć pełnią życia w każdym wieku. Po pięśćdziesiątce wróciła do telewizji w wielkim stylu i prowadzi dziś jeden z najbardziej lubianych programów Polsatu "Nasz nowy dom". W najnowszym numerze "Party" opowiada, ile wzruszeń dostarczają jej spotkania z rodzinami, biorącymi udział w programie. Przy okazji mówi na temat swojej rodziny.   Na pytanie o samotne macierzyństwo reaguje "alergicznie": Niech pani nie używa tego słowa! Bardzo go nie lubię! Niech pani mówi „matka samodzielna”. „Samotna” to ta, która nie ma dzieci, przyjaciół, zwierząt i rodziny - mówi Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Party". Katarzyna Dowbor rozstała się z ojcem swojej córki tuż przed porodem. Marysia Dowbor-Baczyńska ma dziś 17 lat i jest bardzo samodzielna. Mama twierdzi, że może jej w pełni ufać, gdy wyjeżdża na nagranie programu na drugi koniec Polski. Ale nigdy nie zostawiam jej w domu samej. Mamy sporo obowiązków jak na jedną osobę. Na przykład opiekę na zwierzętami: dwoma psami, dwoma końmi i kotem. Bez pomocy pani Joli nasz dom przestałby funkcjonować. Poza tym proszę pamiętać, że Marysia ma fantastycznego tatę, który jest na każde jej zawołanie - mówi Dowbor. Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Party" przyznaje się również do tego, że jest dość zapracowaną babcią i nie ma tyle czasu, ile chciałaby dla swojej wnuczki Janeczki. A co z miłością? Na pytanie, czy myśli jeszcze o poważnym związku Dowbor odpowiada: Jeśli miałabym się jeszcze raz zaangażować w jakiś związek, to musiałby on być bardziej przyjacielski, a mniej szalony, jak to bywało kiedyś w moim życiu. Myślę, że amokom miłosnym już dziś podziękuję. Teraz chciałabym ewentualnie poznać kogoś, z kim się mocno zaprzyjaźnię. Więcej o miłości i spełnieniu Katarzyny Dowbor...

Facebook
Newsy
Siostry przeżyły koszmar, ich dom to ruina! Naprawdę trudne zadanie dla ekipy "Nasz nowy dom"
W 177 odcinku programu "Nasz nowy dom" ekipa programu będzie musiała zmierzyć się z naprawdę trudnym wyzwaniem. Dom, w którym mieszkają pani Małgorzata, pani Joanna oraz ich dzieci jest katastrofalnym stanie.

Ekipa programu "Nasz nowy dom" po raz kolejny staje przed naprawdę trudnym wyzwaniem. W tym odcinku Katarzyna Dowbor razem z ekipą remontową pojawi się w Oduchnie. Stary drewniany dom jest w totalnej rozsypce, a mieszkające w nim siostry i ich dzieci, przeżyły w życiu prawdziwy koszmar. Sprawdźcie co wydarzy się w 177 odcinku "Nasz nowy dom"! Zobacz także:  Chorobę wykrył u niej lekarz podczas wywiadu, rok temu Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację, jak się dziś czuje? Ekipa programu "Nasz nowy dom" odmieni życie sióstr i ich dzieci Program "Nasz nowy dom" już od wielu lat odmienia życie ludzi, którzy mieszkają w koszmarnych warunkach. Życiowe tragedie i koleje losu sprawiły, że uczestnicy programu nie mogą sami podjąć się remontu swojego domu. Na szczęście ekipa programu na czele z Katarzyną Dowbor nie raz udowodniła, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Również w tym przypadku udało się wyremontować dom, który był w katastrofalnym stanie!  We wsi Oduchno, w starym drewnianym domu mieszkają dwie siostry - starsza Małgorzata, wychowująca nastoletniego syna Mateusza oraz młodsza Joannna, której mąż znęcał się nad rodziną.  Znęcał się nade mną, bił mnie pięściami, kopał mnie - wspomina pani Joanna.  Z tego też względu pani Małgorzata zaproponowała swojej siostrze i jej dziecku, aby wprowadzili się do jej domu. Jednak to miejsce zdecydowanie nie nadaje się do mieszkania. Dom jest nieocieplony, a dach nieszczelny i pokryty szkodliwym eternitem. W mieszkaniu brakuje też łazienki, toalety i ciepłej wody. Przez to rodzina mysi myć się w misce, w zimnej wodzie. Jedynym źródłem ciepła jest stara koza i piec kaflowy. Okna są nieszczelne, ściany i podłogi dziurawe, a dzieci nie mają nawet miejsca do nauki. W takich warunkach...

Katarzyna Dowbor z córką na okładce Vivy!
ONS
Newsy
Katarzyna Dowbor z córką na okładce "Vivy!". Ależ Marysia wyrosła!
Zobacz tę niezwykłą okładkę

    Katarzyna Dowbor z córką na okładce Vivy! Już jutro w sprzedaży pojawi się nowy numer magazynu "Viva!". Na jego okładce pozuje  Katarzyną Dowbor z piękną, 16-letnią już córką Marysią Dowbor-Baczyńską. Panie pokażą w środku swój nowy dom. To już siódma przeprowadzka Katarzyny Dowbor  - ale jak podkreśla gwiazda - ten dom jest ukochany. W wyjatkowej rozmowie Katarzyna i jej córka opowiadają o relacjach, jakie ich łączą, jak lubią spędzać ze sobą czas. Marysia zaskakuje swoją dojrzałością i przemyśleniami. Czy wiedzieliście, że córka Katarzyny Dowbor pasjonuje się filozofią? Zajęła nawet drugie miejsce w wojewódzkiej olimpiadzie tematycznej. Co jeszcze w numerze?  Bracia Andrzej i Mikołaj Grabowscy w sentymentalnej opowieści o dzieciństwie i młodości. Ponadto - supermodelka Zuzanna Bijoch opowiada o życiu w świetle fleszy i tajemnicach świata mody.   To nie wszystko! W nowej "Vivie!" dodatek "Viva! na lato" czyli 35 stron extra o najnowszych trendach w modzie i urodzie, greckie wakacje Ewy Chodakowskiej oraz najnowsze przepisy Anny Lewandowskiej ! Zobacz: Anna Lewandowska promuje drogie diety? Trenerka odpowiedziała na te zarzuty    

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner