Związki homoseksualne osób publiczny wciąż w naszym kraju wzbudzają sporo kontrowersji. Wciąż mało jest gwiazd, które otwarcie mówią o swojej orientacji. W najnowszym numerze magazynu "Viva!" znalazł się wywiad z Kasią Adamik, córką Agnieszki oraz jej partnerką Olgą Chajdas. Zobacz: Córka Agnieszki Holland pokazała dziewczynę!

Reklama

Adamik i Chajdas są parą od ponad 6 lat. W rozmowie z "Vivą" pierwszy raz opowiedziały o swojej miłości. Para poznała się na planie serialu "Ekipa" i od tamtej pory udało im się stworzyć szczęśliwy związek.

- Mogę tylko powiedzieć, że to stało się szybko. Nie chcę używać banalnych określeń, jak "miłość od pierwszego wejrzenia", ale coś takiego między nami się zdarzyło. Myślę, że zakochałam się w Oli, zanim jeszcze ją dobrze poznałam. kładę to na karb chemii, ale na czy, ona polega? W każdym razie Ola jest śliczna. Na pewno ma charakter, ale o tym dowiedziałam się później - wyznała Adamik.

Jej partnerka na te słowa odpowiedziała jej krótko:

- A ty z kolei jesteś ciepła, mądra i zabawna.

Przypomnijmy, że chodź Kasia i Ola często były widywane razem na bankietach, to oficjalnego coming out''u dokonały w zeszłym roku:

- Nasze milczenie nie wynikało ze strachu przed nazwaniem, było próbą zachowania prywatności. Jestem introwertyczką, nie mam ochoty być fotografowana i udzielać wywiadów osobistych. Rozmowa o moich głębokich uczuciach zawsze mnie krępuje - powiedziała Kasia Adamik.

Podziwiamy Kasię i Olę, że zdobyły się na takie szczere i bardzo osobiste wyznania. W Polsce cały czas jest sporo nietolerancji wobec wszelkiej inności. Być może słowa dziewczyn coś zmienią w mentalności niektórych osób.

Zobacz także

Zobacz: Przełom w kościele! Papież nawołuje do... akceptacji gejów

Reklama

Sławna para gejów milionerów pokazała swoje luksusy:

Reklama
Reklama
Reklama