Party Stories
Kasia Adamik i Olga Chajdas
ONS/Viva!
Newsy

Córka Holland pierwszy raz opowiedziała o lesbijskim związku

Romantyczna strona Kasi Adamik

Związki homoseksualne osób publiczny wciąż w naszym kraju wzbudzają sporo kontrowersji. Wciąż mało jest gwiazd, które otwarcie mówią o swojej orientacji. W najnowszym numerze magazynu "Viva!" znalazł się wywiad z Kasią Adamik, córką Agnieszki oraz jej partnerką Olgą Chajdas. Zobacz: Córka Agnieszki Holland pokazała dziewczynę!

Adamik i Chajdas są parą od ponad 6 lat. W rozmowie z "Vivą" pierwszy raz opowiedziały o swojej miłości. Para poznała się na planie serialu "Ekipa" i od tamtej pory udało im się stworzyć szczęśliwy związek.

- Mogę tylko powiedzieć, że to stało się szybko. Nie chcę używać banalnych określeń, jak "miłość od pierwszego wejrzenia", ale coś takiego między nami się zdarzyło. Myślę, że zakochałam się w Oli, zanim jeszcze ją dobrze poznałam. kładę to na karb chemii, ale na czy, ona polega? W każdym razie Ola jest śliczna. Na pewno ma charakter, ale o tym dowiedziałam się później - wyznała Adamik.


Jej partnerka na te słowa odpowiedziała jej krótko:

- A ty z kolei jesteś ciepła, mądra i zabawna.


Przypomnijmy, że chodź Kasia i Ola często były widywane razem na bankietach, to oficjalnego coming out''u dokonały w zeszłym roku:

- Nasze milczenie nie wynikało ze strachu przed nazwaniem, było próbą zachowania prywatności. Jestem introwertyczką, nie mam ochoty być fotografowana i udzielać wywiadów osobistych. Rozmowa o moich głębokich uczuciach zawsze mnie krępuje - powiedziała Kasia Adamik.


Podziwiamy Kasię i Olę, że zdobyły się na takie szczere i bardzo osobiste wyznania. W Polsce cały czas jest sporo nietolerancji wobec wszelkiej inności. Być może słowa dziewczyn coś zmienią w mentalności niektórych osób.

Zobacz: Przełom w kościele! Papież nawołuje do... akceptacji gejówSławna para gejów milionerów pokazała swoje luksusy:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Adamik z dziewczyną na premierze sztuki
AKPA
Newsy
Córka Agnieszki Holland publicznie z dziewczyną. Zabrała ją na ważną premierę
Ładna z nich para?

Dwa lata temu w magazynie "Viva!" pojawił się wywiad z Katarzyną Adamik , polską reżyserką, córką Agnieszki Holland . Adamik otwarcie przyznała się w nim do tego, że jest lesbijką, która od kilku lat żyje w szczęśliwym związku. Po tamtym wydarzeniu coraz częściej pojawiała się ze swoją dziewczyną na różnych imprezach branżowych oraz otwarcie opowiadała o ich miłości. Przypomnijmy: Córka Holland pierwszy raz opowiedziała o lesbijskim związku Katarzyna i jej partnerka Olga Chajdas są już razem od 7 lat. Do tej pory nie często mogliśmy je oglądać na ważnych wydarzeniach, obie stronią raczej od pozowania na ściance, skupiając się na innych aktywnościach. Wczoraj zrobiły jednak wyjątek i pojawiły się na premierze spektaklu "Miłość blondynki". Nie ukrywały w towarzystwie, że coś je łączy - przeciwnie. Rzadko można było spotkać je oddzielnie, a kiedy już były obok siebie to nie szczędziły sobie miłych gestów. W Polsce, gdzie osoby o odmiennej orientacji seksualnej, wciąż są traktowane jak "inne", taki widok jest naprawdę budujący. Zobacz: Tomasz Adamek nie akceptuje homoseksualistów Edyta Górniak na paradzie gejów:

Newsy
Córka Agnieszki Holland pokazała dziewczynę!
Poznajcie partnerkę Kasi Adamik

Kilka dni temu po naszej publikacji dotyczącej Kasi Adamik (czytaj: Córka Holland jest lesbijką ), w mediach zawrzało. Córka Agnieszki Holland otwarcie powiedziała o swoim homoseksualizmie i przyznała się do związku z kobietą na łamach "Vivy". W przeciwieństwie do podobnych zwierzeń innych znanych osób, Kasia nie szukała skandalu i rozgłosu. Kilka dni później, goszcząc w programie "Pytanie na śniadanie" przyznała, że odpowiedziała jedynie na pytanie zadane przez dziennikarkę "Vivy!", a jej związek nigdy nie był tajemnicą. Na antenie śniadaniowego programu TVP2 Kasi towarzyszyła Olga Chajdas , jej życiowa partnerka. Dla jasności dodajmy, że nie była to wizyta podczas której para zwierzała się z osobistego życia. Cel był zupełnie inny. Reżyserki zachęcały Polaków do zobaczenia spektaklu "Zrób sobie jaja" wyreżyserowanego na podstawie reportaży Mariusza Szczygła, który wczoraj miał swoją premierę w warszawskim Teatrze Studio. - Kiedy przeczytałyśmy książkę po raz drugi, doszłyśmy do wniosku, że tego się nie da wystawić . Nastąpił moment paniki, ale nie było już odwrotu. Nasz klucz do tego utworu to nastrój, impresje i pewne wyczucie Czechów - dodała Olga Chajdas. - Zależało nam, żeby nie dawać odpowiedzi na niektóre pytania. Szczygieł pyta, jak się żyje bez Boga. My nie odpowiadamy, czy żyje się lepiej czy gorzej . Nasz spektakl to raczej impresja na temat, jak mógłby wyglądać świat bez Boga. Mamy nadzieję, że przedstawienie wywoła wiele pytań, na które ludzie będą próbowali sobie odpowiedzieć - mówi Kasia Adamik. Olga Chajdas ma 29 lat i jest absolwentką reżyserii Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, oraz wydziału produkcji Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W swoim portfolio może pochwalić się pracą przy serialu "BrzydUla", filmie "Popiełuszko. Wolność jest w nas" i spektaklu "Ostatni Żyd w...

Kasia Adamik
Ula Szczepaniak
Newsy
Kasia Adamik: "Teraz jest mi fajnie!"
Dlaczego trzyma na szafie urnę z prochami kota? I co u licha robi z Mariuszem Szczygłem w warszawskim teatrze Studio?!

- Przeczytałam kilka rozmów z Tobą i zauważyłam, że niechętnie mówisz o swoim życiu… Kasia Adamik: Nie lubię gadać o sobie, czuję się wtedy jak na kozetce w trakcie psychoanalizy. Poza tym nie wiem, co cię we mnie interesuje. – Choćby jak to jest mieć taką utalentowaną, piekielnie inteligentną matkę? Kasia Adamik: Nasze relacje nigdy nie były oparte na piekielnej inteligencji. Ważne są emocje, a nie jakaś wyrachowana inteligencja. Odkąd pamiętam, Agnieszka zawsze mi kibicowała, nie była krytyczna, nie miała wobec mnie nadmiernych oczekiwań. Nie czułam presji, że muszę coś robić, muszę być intelektualistką. – A nie jesteś? Kasia Adamik: Nie wydaje mi się. W każdym razie nie przemawiam cytatami z Seneki (śmiech). – Ale jesteś dzieckiem dwojga wybitnych artystów. Ile jest w Tobie ojca, a ile mamy? Kasia Adamik: Mam cechy obojga. Ale wiesz, co jest niesamowite? Kiedy rodzice się rozstali, miałam dziewięć lat. Ja z mamą znalazłyśmy się w Paryżu i kiedy ponownie spotkałyśmy się z ojcem, byłam zaskoczona, że jestem do niego tak podobna, nawet zewnętrznie. Robiliśmy takie same miny, mieliśmy takie same gesty. Podobne reakcje i poczucie humoru. Popatrz, jak silne są geny! Dzięki mamie, która była przy mnie, gdy dorastałam, mam bardzo dobry i silny fundament, także moralny. Myślę, że wiem, gdzie jest dobro, a gdzie zło. Albo właśnie że ta granica nie jest taka jednoznaczna. Potrafię zrozumieć ludzkie zachowania i relacje, jakkolwiek górnolotnie to brzmi. – Rodzice wbijali Ci do głowy dekalog? Kasia Adamik: To akurat odniosłoby odwrotny skutek! Takie rzeczy chłonie się, podpatrując i podsłuchując innych ludzi. Wychowałam się w otwartym domu. Ciągle przychodzili przyjaciele mamy, rozmawiało się o polityce, sztuce, o filmie. To były żywe dyskusje, a ja w nich uczestniczyłam, nawet gdy...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner