Newsy

Córka Agnieszki Holland pokazała dziewczynę!

Poznajcie partnerkę Kasi Adamik

Kilka dni temu po naszej publikacji dotyczącej Kasi Adamik (czytaj: Córka Holland jest lesbijką), w mediach zawrzało. Córka Agnieszki Holland otwarcie powiedziała o swoim homoseksualizmie i przyznała się do związku z kobietą na łamach "Vivy". W przeciwieństwie do podobnych zwierzeń innych znanych osób, Kasia nie szukała skandalu i rozgłosu. Kilka dni później, goszcząc w programie "Pytanie na śniadanie" przyznała, że odpowiedziała jedynie na pytanie zadane przez dziennikarkę "Vivy!", a jej związek nigdy nie był tajemnicą.

Na antenie śniadaniowego programu TVP2 Kasi towarzyszyła Olga Chajdas, jej życiowa partnerka. Dla jasności dodajmy, że nie była to wizyta podczas której para zwierzała się z osobistego życia. Cel był zupełnie inny. Reżyserki zachęcały Polaków do zobaczenia spektaklu "Zrób sobie jaja" wyreżyserowanego na podstawie reportaży Mariusza Szczygła, który wczoraj miał swoją premierę w warszawskim Teatrze Studio.

- Kiedy przeczytałyśmy książkę po raz drugi, doszłyśmy do wniosku, że tego się nie da wystawić. Nastąpił moment paniki, ale nie było już odwrotu. Nasz klucz do tego utworu to nastrój, impresje i pewne wyczucie Czechów - dodała Olga Chajdas.

- Zależało nam, żeby nie dawać odpowiedzi na niektóre pytania. Szczygieł pyta, jak się żyje bez Boga. My nie odpowiadamy, czy żyje się lepiej czy gorzej. Nasz spektakl to raczej impresja na temat, jak mógłby wyglądać świat bez Boga. Mamy nadzieję, że przedstawienie wywoła wiele pytań, na które ludzie będą próbowali sobie odpowiedzieć - mówi Kasia Adamik.

Olga Chajdas ma 29 lat i jest absolwentką reżyserii Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, oraz wydziału produkcji Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W swoim portfolio może pochwalić się pracą przy serialu "BrzydUla", filmie "Popiełuszko. Wolność jest w nas" i spektaklu "Ostatni Żyd w Europie".

Reżyserki poznały się w 2007 roku, gdy Olga Chajdas została asystentką Agnieszki Holland na planie serialu political fiction "Ekipa". Od tego czasu obie kobiety zaczęły bywać razem na premierach teatralnych, filmowych, na rozdaniach nagród. Równie dobrze układała się im współpraca zawodowa. Panie pracowały jeszcze razem na planie filmu i serialu "Janosik. Prawdziwa historia" oraz filmie "W ciemności", który w tym roku był nominowany do Oscara (czytaj: Holland nominowana do Oscara).

 

 

 

 

 

Katarzyna Adamik z dziewczyną na premierze sztuki
AKPA
Newsy
Córka Agnieszki Holland publicznie z dziewczyną. Zabrała ją na ważną premierę
Ładna z nich para?

Dwa lata temu w magazynie "Viva!" pojawił się wywiad z Katarzyną Adamik , polską reżyserką, córką Agnieszki Holland . Adamik otwarcie przyznała się w nim do tego, że jest lesbijką, która od kilku lat żyje w szczęśliwym związku. Po tamtym wydarzeniu coraz częściej pojawiała się ze swoją dziewczyną na różnych imprezach branżowych oraz otwarcie opowiadała o ich miłości. Przypomnijmy: Córka Holland pierwszy raz opowiedziała o lesbijskim związku Katarzyna i jej partnerka Olga Chajdas są już razem od 7 lat. Do tej pory nie często mogliśmy je oglądać na ważnych wydarzeniach, obie stronią raczej od pozowania na ściance, skupiając się na innych aktywnościach. Wczoraj zrobiły jednak wyjątek i pojawiły się na premierze spektaklu "Miłość blondynki". Nie ukrywały w towarzystwie, że coś je łączy - przeciwnie. Rzadko można było spotkać je oddzielnie, a kiedy już były obok siebie to nie szczędziły sobie miłych gestów. W Polsce, gdzie osoby o odmiennej orientacji seksualnej, wciąż są traktowane jak "inne", taki widok jest naprawdę budujący. Zobacz: Tomasz Adamek nie akceptuje homoseksualistów Edyta Górniak na paradzie gejów:

Newsy
Holland i Więckiewicz w kreacjach polskiego projektanta
Zgadnijcie którego...

Tomasz Ossoliński , jako jedyny polski projektant,  po raz trzeci w swojej karierze miał zaszczyt stworzenia kreacji na Galę Wręczenia Oscarów .  Tym razem zaprojektował je dla ekipy nominowanego filmu „ W ciemności ”. W 2005 roku wykreował on Oscarową kreację dla reżyserki Hanny Polak , natomiast w 2008 roku przygotował smokingi dla aktorów nominowanego do nagrody „ Katynia ” – Andrzeja Chyry i Pawła Małaszyńskiego . Agnieszce Holland w Hollywood & Highland Center (były Kodak Theatre ), towarzyszyła też córka Kasia Adamik i reżyserka Olga Chajdas . Obie panie miały na sobie specjalnie zaprojektowane damskie smokingi. W męskich smokingach prezentowali się również aktorzy nominowanego filmu – Robert Więckiewicz i Michał Żurawski . Dla odtwórcy głównej roli Leopolda Sochy – Roberta Więckiewicza – Tomasz Ossoliński zaprojektował klasyczny czarny smoking. jm

Natalia Lesz zagra w spektaklu o Playboyu
Newsy
Natalia Lesz pokaże kulisy życia w willi Playboya
Gwiazda zagra w monodramie. Znamy szczegóły!

Natalia Lesz oprócz tego, że tworzy muzykę na światowym poziomie, jest także zawodową aktorką. Gwiazda zagrała w kilku serialach, ale nie zakończyła na tym swojej aktorskiej przygody. W ramach dalszego rozwoju zawodowego Natalię będziemy mogli wkrótce zobaczyć na deskach warszawskiego Teatru Praga . W rozmowie z AfterParty.pl , Natalia zdradziła, że zagra w monodramie o historii złotych lat rezydencji Playboya i Hugh Hefnera . Historia będzie oparta na książce "Playground". Za reżyserię odpowiada popularny duet - Kasia Adamik i Olga Chajdas , dziewczyny nie tylko współpracowały przy cenionych polskich produkcjach (ostatnio przy nominowanym do Oscara "W ciemności"), ale prywatnie są także parą. Zobacz: Córka Holland jest lesbijką! O czym dokładnie będzie spektakl i jaką płytę Natalia planuje wydać do końca roku? Zobaczcie wideo:

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner