Serial "Gra o tron" produkowany przez stację HBO cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, w tym również w Polsce. Jednym z bohaterów jest stajenny Hodor w postać którego wciela się Kristian Nairn. Aktor który w wolnym czasie jest także DJ-em udzielił wywiadu blogowi Winter Is Coming z okazji czwartego sezonu popularnego tasiemca.

Reklama

W rozmowie z blogiem aktor pozwolił sobie na dość odważne wyznanie. Bez zawahania przyznał, że jest homoseksualistą. Co ciekawe, dopiero po 40 latach życia.

Szczerze mówiąc, kiedy mówisz o społeczności gejowskiej, mówisz o mojej społeczności, bo jestem gejem - tak odpowiedział na pytanie o dużą rzeszę fanów jego osoby wśród homoseksualistów

Dodał również, że od dawna chciał podzielić się ze światem tą nowiną, ale nie było ku temu okazji, ponieważ nikt go wcześniej o to nie zapytał.

Nigdy nie ukrywałem swojej seksualności przed nikim, w całym moim życiu. Ale czekałem, aż ktoś zapyta o to w wywiadzie, ponieważ to nie jest coś, o czym po prostu mówisz. Starałem się naprowadzić na takie pytania kilka razy, ale bezskutecznie.

W ostatnim czasie wiele osób ze świata show biznesu zdecydowało się na coming out. Czyżby temat homoseksualizmu przestał być tematem tabu? Oby.

Zobacz:
Światowej sławy pływak wyznał, że jest gejem
Coming-out brytyjskiego wokalisty
Michał Kwiatkowski przyznał się, że jest gejem
Piłkarz niemieckiej reprezentacji jest gejem

Zobacz także

Reklama

Zień CAŁUJE SIĘ z przyjacielem:

Reklama
Reklama
Reklama