Karolina Szostak korzysta z wakacji i wybrała się na rajską, włoską wyspę i właśnie przesłała swoim obserwatorom pozdrowienia z Sardynii. Dziennikarka nie pokazała jednak zdjęcia w bikini, ale opublikowała kadr, na którym pozuje bez makijażu. Trzeba przyznać, że fotografia mocno zaskoczyła internautów...

Reklama

Karolina Szostak pozuje bez makijażu

Karolina Szostak bez wątpienia jest najpopularniejszą dziennikarką sportową w kraju i doskonale znają ją widzowie Polsatu, bo niemal codziennie przedstawia nowe fakty ze świata sportu. Karolina Szostak na swoim koncie ma też spektakularną metamorfozę i napisała nawet książkę na ten temat.

Teraz dziennikarka wybrała się na rajskie wakacje na Sardynię i pochwaliła się zdjęciem w naturalnym wydaniu bez grama make-upu na twarzy. Trzeba przyznać, że gwiazda Polsatu prezentuje się świetnie. Spójrzcie sami!

Internauci są zaskoczeni zdjęciem Karoliny Szostak w tak naturalnym wydaniu i komplementują dziennikarkę, pisząc wprost:

Karolina jesteś piękna
Piękny kolor ust
Karolina Szostak na jesiennej ramówce telewizji Polsat
Pawel Wodzynski/East News
Reklama

Trzeba przyznać, że nie wszystkie gwiazdy decydują się na publikację zdjęć bez makijażu, ale Karolina Szostak należy do tego wąskiego grona i udowadnia, że w każdym wieku można wyglądać doskonale i być zadowolonym ze swojego wyglądu. Brawo!

Zobacz także
18.08.2021 Warszawa Uroczysta premiera filmu The End fot Adam Jankowski/REPORTER n/z: Karolina Szostak
Adam Jankowski/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama