Karolina Korwin Piotrowska, Sara Boruc
ONS

Karolina Korwin Piotrowska zachwycona torebką Sary Boruc! "No nie zasnę"

Karolina Korwin Piotrowska, Sara Boruc
ONS

Karolinie Korwin Piotrowskiej spodobała się torebka Sary Boruc! Dziennikarka, która raczej rzadko interesuje się modowymi nowinkami, tym razem jednak była naprawdę pod wrażaniem. Pod ostatnim zdjęciem, słynącej ze swojego zamiłowania do ekskluzywnych dodatków, Sary Boruc na Instagramie zdradziła, że torebka żony piłkarza ją zachwyciła. Sara pokazała fotkę swojej stylizacji, która utrzymana jest w kolorach grafitu i czerni. Jedynym ekstrawaganckim elementem jej stroju jest błyszcząca torebka słynnej marki Louis Vuitton. To właśnie ten dodatek bardzo przypadł do gusty Karolinie Korwin Piotrowskiej, która napisała w komentarzu:

Jezusie torebka.

Na co Sara odpowiedziała pytaniem:

Straszy?

A Karolina na to:

No nie zasnę. Mega jest.

Sara przyznała racje dziennikarce, pisząc, że również bardzo lubi ten model. A wam jak się podoba ta torebka? Naprawdę robi aż takie wrażenie? My jesteśmy nieco zaskoczeni reakcją Karoliny. Ale pozytywnie. :) Dziennikarka raczej krytycznie odnosi się do pokazywania stylizacji na Instagramie, lecz widocznie miłość do mody dopadła również ją. ;) W pełni to rozumiemy.

 

Zobacz też: Karolina Korwin Piotrowska daje odpór parówkowym hejterom Magdy Gessler: "Zmusiła mnie do dywagowania o mięsie...".

 

Karolinie Korwin Piotrowskiej spodobała się torebka Sary Boruc.

Sara Boruc w czarej mini
Instagram

 

Sara Boruc słynie ze swojego zamiłowania do mody.

 

Sara Boruc w szarej sukience
ons.pl

 

Karolina Korwin Piotrowska rzadko chwali stylizacje innych gwiazd.

 

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36