Korwin wyśmiewa okładkę z Dygant
Akpa

Korwin wyśmiewa okładkę z Dygant. Grafik zdeformował jej ciało

Korwin wyśmiewa okładkę z Dygant
Akpa

Gwiazdy kochają Photoshopa i zazwyczaj nie mają nic przeciwko, aby grafik mniej lub bardziej delikatnie poprawił ich zdjęcia, które potem ukazują się w kolorowych magazynach. Czasem jednak grafików ponosi fantazja, a efekty mogą być naprawdę opłakane. Przypomnijmy: Kurdej-Szatan na kolejnej okładce. Grafik skrzywdził ją jak kiedyś Kożuchowską

Kolejną ofiarą takiej nadgorliwości jest Agnieszka Dygant. Aktorka znalazła się na okładce najnowszego numeru magazynu "Twój Styl" i tym razem obyło się bez przesadnego retuszu twarzy. Uwagę zwraca za to coś innego - nienaturalnie szczupła noga gwiazdy i brak części krzesła, na którym siedzi. Wpadka nie umknęła uwadze Karoliny Korwin Piotrowskiej, która zdążyła już wyśmiać ją na swoim Facebooku.
 

Pytanie brzmi; co się jej stało w prawą nogę ( albo w biodro?), co zrobiła poczytnej przecież i niegłupiej gazecie ta naprawdę świetna i urodziwa dziewczyna, że zrobili jej coś takiego oraz jakim cudem ona siedzi ( i na czym- to chyba podobny albo ten sam stołek, na którym siedziała kiedyś Młynarska.... ) - komentuje Karolina.


Rzeczywiście grafika poniosło?

Zobacz: Górniak nie miała jeszcze tak złego retuszu. Diwa straszy na okładce gazety

Agnieszka Dygant na okładce Twój Styl

 

Agnieszka Dygant na okładce Twój Styl

 

Impreza urodzinowa Agnieszki Dygant na planie serialu:

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51