Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Magdalenę Ogórek
ONS
Newsy

Korwin bezlistosna dla Ogórek: Oglądamy dla beki jej "wykony" i...

Dziennikarka jak zawsze szczera

Już za niecałe dwa tygodnie przed Polakami wybory prezydenckie. Wiele emocji wzbudza kandydatura Magdaleny Ogórek i z różnych stron słychać wiele skrajnych opinii na jej temat. Ostatnio głos zabrała Anna Kalczyńska. Zobacz: Kalczyńska skomentowała kandydaturę Ogórek. Ma uwagi do jej programu wyborczego

Teraz słów krytyki nie szczędzi kandydatce na prezydenta Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka po obejrzeniu rozmowy jednego z dziennikarzy z Ogórek postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Nie zabrakło mocnych słów o podejściu do kampanii "Pani Blondzi". Już na samym początku prowadząca "Magiel towarzyski" pokusiła się o dosadne stwierdzenie:

Od kilku miesięcy niejaka Magdalena Ogórek udowadnia, że dawanie praw wyborczych kobietom mogło jednak być pewnym błędem. Że było jak koszmarny chichot historii. Że był to szatański plan po to, aby nawet takie jak ja, zaprzysięgłe zwolenniczki uczestniczenia kobiet w życiu publicznym, zaczęły pukać się w czoło i w duchu mówić, idź może jednak babo do garów.

Później było w podobnym tonie. Korwin Piotrowska porównała nawet kandydaturę Ogórek na prezydenta RP do popularnego show "Warsaw Shore":

Oglądamy ich, bohaterów "WS", czynimy idiotów z parciem na szkło ludźmi popularnymi, rozpoznawalnymi, by potem wyrzucić im w twarz, jak bardzo są beznadziejni. Z Magdaleną Ogórek jest tak samo. Oglądamy dla beki jej „wykony”, głosując na nią odtworzeniami jej koszmarnych wystąpień w internecie, ale powoli w naszych głowach kiełkuje myśl, że kobieta w polityce to jednak beznadziejny pomysł. Że to męski sport. O to chodziło?

Na zakończenie dziennikarka zauważa, że po dobiegającej kampanii Magdalena Ogórek została gwiazdą, o czym marzyła od dawna próbując swoich sił w modelingu czy aktorstwie:

Pani Ogórek dokonała rzeczy niewiarygodnej. W ciągu kilku miesięcy została wreszcie gwiazdą, o czym marzyła bezskutecznie od lat. Dziennikarze, zwykle zachowujący się wobec polityków jak krwiożercze harpie, teraz jak kania dżdżu wyczekują grzeczniutko jej jakiegokolwiek słowa, zdania, godząc się na najbardziej upokarzające warunki. I gdyby te brednie wygłaszał jakikolwiek inny polityk, mężczyzna, rozjechaliby go ci sami dziennikarze walcem, publicznie ośmieszając.

Podzielacie zdanie Korwin Piotrowskiej?

Zobacz na Polki.pl: Korwin Piotrowska o dzieciach w telewizji
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magdalena Ogórek miała wypadek
ONS
Newsy
Magdalena Ogórek miała wypadek. Chwila grozy w podróży na spotkanie z wyborcami
Opisała całą sytuację na Twitterze

Wczoraj podczas prezentacji nowych kanałów TVN Anna Kalczyńska zdradziła nam co myśli o programie wyborczym Magdaleny Ogórek . Dziennikarka nie do końca popiera koncepcją kandydatki. Zobacz:  Kalczyńska skomentowała kandydaturę Ogórek. Ma uwagi do jej programu wyborczego Kandydatka na prezydenta miała dzisiaj odwiedzić swoich wyborców w Rybniku. Wizyta miała trwać od 14 do 18, ale po drodze Magdalena Ogórek niestety miała wypadek. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a wizyta rozpoczęła się planowo. Polityk poinformowała o zdarzeniu za pomocą Twittera tak, aby jej zwolennicy na bieżąco wiedzieli co się dzieje. Kandydatka SLD aktywnie prowadzi kampanię wyborczą, dlatego zależało jej, aby nie zawieść wyborców. Będziecie głosować? Zobacz: Kim jest Magdalena Ogórek?       Magdalena Ogórek na Starówce:

Bronisław Komorowski krytykuje Magdalenę Ogórek
ONS
Newsy
Komorowski śmieje się z Ogórek: To szaleństwo, że ta pani...
Wybory coraz bliżej

Kandydatura Magdaleny Ogórek na prezydenta wzbudza wiele emocji. Słów krytyki nie szczędziła jej Karolina Korwin Piotrowska, która porównała jej wystąpienia do Warsaw Shore. Na odpowiedź jednego z uczestników nie trzeba było długo czekać. Zobacz:  Paweł z Warsaw Shore o Ogórek: Jeżeli prawdą jest, że jej język lata jak łopata to... Pani polityk jest pod nieustanną obserwacją wyborców i mediów, a konkurenci analizują każde jej słowo. W radiu TOK FM Bronisław Komorowski wypowiedział się na temat postulatu Ogórek dotyczącego zwiększenia kwoty wolnej od podatku do 20 tysięcy. Prezydent wyśmiał ten pomysł i przyznał, że jest to szaleństwo zgłaszać takie pomysły. Wytknął jej również brak wiedzy: A czemu ta pani tak się ogranicza? Może 50? Albo 100? Czemu nie? Na tym polega szaleństwo kampanii - że każdy może zgłaszać pomysły uszczęśliwiania ludzi bez oglądania się na logikę funkcjonowania państwa i budżetu.  Kwota wolna od podatku jest pożądana i wartościowa z punktu widzenia pobudzania rynku i mechanizmu zachęty do zarabiania pieniędzy i od tej strony powinna być rozpatrywana. Natomiast jeżeli to robią kandydaci na prezydenta, to jest to dziwne, bo kandydat powinien oceniać propozycje rządowe, bo rząd odpowiada za budżet. Prezydent z mocy konstytucji nie podpisuje budżetu, nie ma prawa go wetować. Może doradzać rządowi w tym zakresie. Jeżeli kandydaci tego nie wiedzą i opowiadają bajki, jakby kandydowali na premiera, to jest to element kompromitacji politycznej. Na kogo będziecie głosować? Zobacz na Polki.pl: Kim jest Magdalena Ogórek?

Anna Kalczyńska w białej stylizacji
Newsy
Anna Kalczyńska wtrąciła się w dyskusję pomiędzy Kuźniarem a Ogórek! Po czyjej stanęła stronie?

Anna Kalczyńska wtrąciła się w konflikt pomiędzy Jarosławem Kuźniarem a Magdaleną Ogórek! Kilka dni temu na Twitterze zawrzało. Dziennikarz pokłócił się w social mediach z byłą kandydatką na prezydenta. O co poszło? W rozmowie z Polskim Radiem prawniczka w miłych słowach wypowiadała się o prezydencie Andrzeju Dudzie, a także zachwalała program "500+". Po jej wystąpieniu pojawiły sie sugestie, że być może Magdalena Ogórek chciałaby wstąpić do PiS-u. Na swoim Twitterze zaczął też sugerować to Jarosław Kuźniar. Pomiędzy nim a Magdaleną Ogórek doszło do ostrej wymiany zdań, którą podsyciło zdanie dziennikarza: Płeć piękna, ale emocjonalnie jednak słaba. W zaciekłą dyskusję włączyła się też Anna Kalczyńska. Na profilu Jarosława Kuźniara pozwoliła sobie skomentować wpisy jego i Magdaleny Ogórek. Co napisała? @ogorekmagda @jarekkuzniar Jarku, zawróć z tej drogi..:) daj żyć i mieć inne spojrzenie niż Twoje, z szacunkiem.. Nie jest tajemnicą, że Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar nie raz się ze sobą nie zgadzali. Kogo popieracie tym razem?   Zobacz:  Anna Kalczyńska urodziła 3 dzieci, a jej ciało... Jak wygląda w bikini? Będziecie w szoku!​   Anna Kalczyńska zabrała głos w konflikcie Jarosław Kuźniar-Magdalena Ogórek Dziennikarka wielokrotnie nie zgadzała się z dziennikarzem

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner