Karolina Korwin Piotrowska w czarnej marynarce
Newsy

Karolina Korwin Piotrowska komentuje powrót "Idola". Ocenia też kariery uczestników!

Karolina Korwin Piotrowska komentuje powrót "Idola". Ocenia też kariery uczestników!

Karolina Korwin Piotrowska ocenia karierę osób z talent-show! Z okazji tego, że na antenę powraca "Idol" dziennikarka wzięła pod lupę między innymi Monikę Brodkę czy Sławka Uniatowskiego. Karolina Korwin Piotrowska nie szczędzi krytyki samemu programowi. W swoim felietonie dla portalu o2.pl napisała, co o nim sądzi:

Okazało się, że ni mniej ni więcej, ale konkurs knajpianego karaoke, bo takie są zasady „Idola”, polegający na bezbłędnym wykonaniu piosenki ma zagwarantować obiecywaną przez reklamę programu karierę. Czy zagwarantował? Dzisiaj wiemy, że nie. Te kilka nazwisk, o których pamiętamy do dzisiaj, na moje oko, z takim talentem i tak by sobie poradziło, bo byli to twórcy, rasowi muzycy, z pasją do śpiewu, a nie tylko chęcią bycia sławnym.

Karolina Korwin Piotrowska chwali za to Monikę Brodkę, która nie dała się namówić na tworzenie komercyjnych piosenek i robi taką muzykę, jaką chce:

Właśnie: ilość. Słowo klucz, od którego wychodzi Monika Brodka, nasza największa sensacja muzyczna na skalę międzynarodową, która szczerze mówiła o tym, jak trudno było jej wywalczyć sobie niezależność artystyczną po „Idolu”. Sama pamiętam, jak narzekano na nią po „Idolu”, że jest „niesterowalna”, „niegrzeczna” i nie zdaje sobie sprawy, głupia i nadęta smarkula, jaki zaszczyt ją spotkał…Dzisiaj ta smarkula wyrosła, robi międzynarodową karierę i zachwyca kreatywnością i odwagą. Daje sobie dobrze radę, podobnie jak kilku jej kolegów z programu.

Kogo jeszcze chwali dziennikarka, kto zaistniał w polskim show-biznesie, dzięki talent show?

Jest Michał Szpak. Jemu może program pomógł, na pewno nie zaszkodził, choć on już uczył się na błędach starszych kolegów. Oczywiście Dawid Podsiadło, który do programu przyszedł jako ukształtowany artysta i zrobił to, co mu w duszy grało, nie patrząc na rady dobry wujków z branży. Jest Enej i Lemon. Tutaj mieliśmy zespoły, które cynicznie wykorzystały siłę telewizji do tego, by pokazać swój repertuar. Jest Kamil Bednarek, który wykorzystał cały star system w wersji mazowieckiej, robiąc to, na co miał ochotę, promując zespół i spijając śmietankę sukcesu.

Na koniec Karolina Korwin Piotrowska dodaje, że powrót "Idola" to nie najlepszy pomysł. Ale kto wie, może polska scena muzyczna wzbogaci się o kilka nowych, ciekawych osobowości?

 

Zobacz: Kuba Wojewódzki o powrocie "Idola"... Przy okazji wbija szpilę Ewie Farnej!

 

Karolina Korwin Piotrowska komentuje powrót "Idola"

Karolina Korwin Piotrowska na jesiennej ramówce TVN Style

 

Dziennikarka chwali Monikę Brodkę.

Monika Brodka w programie
East News

Karolina Korwin Piotrowska w krótkich włosach
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska wyraźnie szczuplejsza pozuje na ściance! Przy okazji pokazała... stanik
Karolina Korwin Piotrowska wyraźnie szczuplejsza pozuje na ściance! Przy okazji pokazała... stanik

Jak Wam się podoba metamorfoza dziennikarki?

Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska wyraźnie schudła! Mamy jej najnowsze ZDJĘCIA!
Karolina Korwin Piotrowska wyraźnie schudła! Mamy jej najnowsze ZDJĘCIA!
Jurorzy Idola
TV-Show
Mamy pierwsze ZDJĘCIE jury z nagrania castingów do "Idola"! Co się zmieniło?
Mamy pierwsze ZDJĘCIE jury z nagrania castingów do "Idola"! Co się zmieniło?

Mamy pierwsze zdjęcie z nagrań do nowego "Idola"! Przypomnijmy, że w jury znaleźli się Ewa Farna, Wojciech Łuszczykiewicz, Elżbieta Zapendowska i Janusz Panasewicz . Reaktywacja jednego z najpopularniejszych, muzycznych talent show wzbudza ogrom kontrowersji. Zdania są podzielone, czy program przyciągnie tak dużą ilość widzów jak przed laty.   Jedną z osób, która nie do końca popiera powrót "Idola", jest Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka jeden z felietonów poświęciła temu właśnie tematowi. Jednak jak widać prace nad programem trwają, a jurorzy z pewnością będą mieli ciężkie zadanie, aby wyłonić prawdziwe perełki.   Ewa Farna ma już doświadczenie w jurorowaniu. Kilka lat temu u boku Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila oceniała uczestników "X Factor". Elżbieta Zapendowska formułę "Idola" zna od podszewki i szlifowała talent nie jednej polskiej gwiazdy. Natomiast Wojciech Łuszczykiewicz i Janusz Panasewicz zadebiutują w roli jurorów.   Na fotce widać, że na planie panuje dobra atmosfera, a jurorzy świetnie się bawią. Zresztą zobaczcie sami!   Zobacz: Kuba Wojewódzki o powrocie "Idola"... Przy okazji wbija szpilę Ewie Farnej!   Ruszyły castingi do Idola   Jury nie będzie miało łatwego wyboru!   Pamiętacie stary skład jurorów "Idola"?   Kiedyś jurorem był także Maciej Maleńczuk! Pamiętacie?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner