Karolina Korwin Piotrowska o Annie Wendzikowskiej
ons
Newsy

Korwin wyśmiewa Wendzikowską i jej wpadkę: Nieważne jak, byle po nazwisku

Dziennikarka nie ma litości

Anna Wendzikowska w ostatnim okresie jest mistrzynią wpadek, o których piszą wszyscy. Ostatnio Kuba Wojewódzki postanowił wkręcić dziennikarkę i zaproponował jej wywiad z nieżyjącym od 21 lat pisarzem. Zobacz: Wojewódzki wkręcił Wendzikowską. Dziennikarka chciała przeprowadzić wywiad z nieżyjącym pisarzem

Karolina Korwin Piotrowska
nie byłaby sobą, gdyby nie skomentowała tej sytuacji. Nie jest tajemnicą, że dziennikarka nie przepada za Wendzikowską i wielokrotnie wypominała jej brak wiedzy. Teraz w swoim subiektywnym podsumowaniu tygodnia także poświęciła kilka słów gwieździe TVN. Nie obyło się bez ironii:

Kolejna wielce uzdolniona kobieta mnóstwa talentów, projektantka bizuterii, aktorka, celebrytka, dziennikarka, matka, narzeczona, bohaterka Instagrama czyli Anna Wendzikowska znowu zagotowała media po tym, jak niedawno nie wiedziała, kim jest Grotowski. Poszła za ciosem i zgodziła się poprowadzić w sierpniu, w Teatrze Polskim spotkanie z Charlesem Bukowskim, pisarzem, który nie żyje od ponad 20 lat. Takie rzeczy tylko w Polsce. Chłopcy z Rock Radia zadzwonili z propozycją, a ona weszła w to jak w masło. I media znowu o niej piszą. Wszystko w imię zasady- nieważne jak, byle po nazwisku. Ona to chyba robi specjalnie. Idąc tym tropem, bardzo chętnie porozmawiam z moim ukochanym Ernestem Hemingwayem. To taki pisarz. Zmarł on ponad 50 lat temu, więc mam większy spontan niż Wendzikowska. Zrobię to nawet za darmo. Mamy więc #wendzikowskachallenge. Ciekawe, czym rozpędzona tak medialnie Wendzikowska zaskoczy znowu. Strach się teraz bać. I odbierać telefony.

Zgadzacie się?

Zobacz na Polki.pl: Anna Wendzikowska nie chce pokazać twarzy córki z konkretnego powodu

 Karolina Korwin Piotrowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015

Wojewódzki będzie głosował na Pawła Kukiza
ONS
Newsy
Wojewódzkiemu zablokowali konto na Facebooku. Dziennikarz szybko rozwiązał problem
Co zrobił?

Kubie Wojewódzkiemu z pewnością nie brakuje pomysłów. Ostatnio dziennikarz wraz ze swoim kolegą z radia, Piotrem Kędzierskim, postanowili wkręcić Annę Wendzikowską. Prezenterka oczywiście nie zawiodła i przystała na propozycję panów. Zobacz:  Wojewódzki wkręcił Wendzikowską. Dziennikarka chciała przeprowadzić wywiad z nieżyjącym pisarzem Dużym zaskoczeniem był też fakt, że Wojewódzki pokusił się o założenie profilu na Instagramie. Do tej pory stronił od tej platformy, a teraz działa na niej w miarę aktywnie. W ostatnim odcinku swojego show wyjaśnił jednak powód, dla którego to uczynił. Mianowicie profil na Facebooku Kuby, gdzie działał bardzo aktywnie, został zablokowany. Jedynym rozwiązaniem, aby komunikować się z fanami było konto na Instagramie. Śledzicie jego profil? Zobacz na Polki.pl: Co łączy Rozenek i Wojewódzkiego?        

Kuba Wojewódzki wkręcił Annę Wendzikowską
ONS
Newsy
Wojewódzki wkręcił Wendzikowską. Dziennikarka chciała przeprowadzić wywiad z nieżyjącym pisarzem
Posłuchajcie!

Niedawna wpadka Anny Wendzikowskiej dotycząca Jerzego Grotowskiego odbiła się szerokim echem w mediach. Nie zapomniał o tym także Marcin Prokop, który dogryzł dziennikarce na wizji. Zobacz:  Wendzikowska nie wiedziała kim jest Grotowski. Prokop o tym nie zapomniał i po raz kolejny dogryzł jej na wizji Teraz prezenterka zaliczyła kolejną wpadkę. Tym razem wkręcili ją Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski, którzy prowadzą audycję w Rock Radio. Panowie zadzwonili do Wendzikowskiej i zaproponowali jej przeprowadzenie wywiadu z nieżyjącym od 21 lat pisarzem, Charlsem Bukowskim. Dziennikarka z chęcią przystała na tę propozycję, a zorientowała się dopiero po pewnym czasie. Wtedy napisała na Facebooku: Wczesny poranek. Stoję w korku. Dzwoni telefon. Propozycja poprowadzenia spotkania z nieżyjącym od 21 lat pisarzem. Charlesem Bukowskim. Nie cenię zbytnio jego twórczości, ale jestem ciekawa tego spotkania. Zawsze otwarta na nowe wyzwania!!!  Ma dystans? Zobacz na Polki.pl: Dlaczego Wendzikowska nie chce pokazywać twarzy dziecka?  

Grażyna Torbicka zastąpi Annę Wendzikowską w TVN?
ONS
TV-Show
Grażyna Torbicka zastąpi Annę Wendzikowską w TVN-ie? Odeszła z TVP. Co dalej?
Grażyna Torbicka zastąpi Annę Wendzikowską w TVN-ie? Odeszła z TVP. Co dalej?

To może być transfer roku! Grażyna Torbicka zastąpi Annę Wendzikowską w TVN?! Tygodnik "Na żywo" podaje, że władze stacji zastanawiają się nad przyjęciem do pracy Grażyny Torbickiej, która miałaby stać się w TVN-ie specjalistką w dziedzinie kina! Kto teraz pełni tam taką funkcję? Anna Wendzikowska! "TVN od dawna ma ambicję, aby realizować audycję na temat kina. Jego namiastką jest prowadzone przez Annę Wendzikowską 'O tym się mówi' w TVN Style, gdzie prowadzi m.in. wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami", podaje "Na żywo". Grażyna Torbicka odejdzie z TVP?! O przejściu Torbickiej do TVN mówi się już od kilku tygodni. Prezenterka odeszła już z TVP 2. Torbicka pracowała już z wieloma prezesami, ale z Jackiem Kurskim nie było jej po drodze... Podobno nie była zadowolona, gdy przed emisją filmu "Ida", puszczono wypowiedzi prawicowych dziennikarzy, którzy zarzucali reżyserowi filmu Pawłowi Pawlikowskiemu, że "prezentuje tam żydowski punkt widzenia". Ten incydent spowodował, że Torbicka coraz poważniej zaczęła się zastanawiać nad swoją przyszłością w TVP i usiadła do rozmów z TVN-em. Edward Miszczak obiecał jej pełną wolność przy realizacji własnego programu. Czy to oznacza, że Torbicka zajmie miejsce Anny Wendzikowskiej ?   Przypomnijmy, że gwiazda TVN-u zaliczyła sporą wpadkę m.in. podczas wywiadu z Sigourney Weaver. W rozmowie z wielką gwiazdą dziennikarka przyznała, że nie wie kim był Jerzy Grotowski. Drugą spektakularną wpadkę zaliczyła, kiedy zgodziła się przeprowadzić wywiad z... nieżyjącym pisarzem, Charlesem Bukowskim.   Myślicie, że Grażyna Torbicka rzeczywiście dostanie własny program w TVN? Jedno jest pewne, to byłby transfer roku! Warto przypomnieć, że dziennikarka z Telewizją Publiczną związana jest już od 1983 roku!   Zobacz także: Jedna z największych gwiazd TVP...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner