ONS
Newsy

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Marinę. Padło dużo mocnych słów

Dostało się też innym gwiazdom

Karolina Korwin Piotrowska słynie z bacznego obserwowania show-biznesu i komentowania bieżących wydarzeń w charakterystyczny dla siebie sposób. Tym razem "na tapecie" dziennikarki znalazła się m.in. Marina Łuczenko, która podpadła Korwin Piotrowskiej swoim ostatnim postem na Instagramie. Piosenkarka opublikowała mocne oświadczenie, w którym prosi m.in. by nie nazywać jej "celebrytką".

Karolina Korwin Piotrowska w swoim najnowszym felietonie dla portalu onet.pl uznała jej prośbę za niedorzeczną i tak wyraziła swoje zdanie na ten temat:

Teraz niejaka Marina, narzeczona Wojciecha Szczęsnego, postanowiła widowiskowo okazać swoje oburzenie i zrobiła to, co każdy celeb robi, kiedy poczuje nagle w sobie moc, czyli napisała oświadczenie. Na Instagramie.

Dziennikarka wytyka Marinie niekonsekwencję w swojej ochronie prywatności. Zwraca uwagę na to, że piosenkarka z jednej strony prosi, by o niej nie pisano, a z drugiej bardzo skrupulatnie relacjonuje swoje życie prywatne na Instagramie:

Marinie, która jest fajną dziewczyną, życzę jednak więcej konsekwencji. I może warto zapytać, jeśli się nie wie, co to jest profil zamknięty na Insta- z tego, co wiem, Ola Kwaśniewska zna temat doskonale. Bo są takie możliwości i nie jest to niewykonalne, ale fejm jakby mniejszy. Trzeba tylko naprawdę chcieć prywatność chronić a nie robić to wyłącznie dla picu. Może będzie mniej lajków, komentarzy i "szerów" ale prywatność, w minimalnym stopniu, bo kret może się trafić zawsze, jakaś jednak jest - napisała swoim felietonie Karolina Korwin Piotrowska.

Dziennikarka krytykowała także inne gwiazdy, które najpierw usilnie proszą o prywatność, podczas gdy sami udostępniają w mediach społecznościowych różne informacje ze swojego życia.
 

Zaczęło się parę lat temu od Moniki Richardson, obecnie Zamachowskiej, która dziwiła się wielce, że zdjęcia oraz posty z jej „prywatnego konta na Facebooku” lądują na portalach, w tabloidach i są tam komentowane. Nie będąc znajomą Richardson, miałam nieograniczony dostęp do zawartości jej „prywatnego konta”. Zabawne i straszne zarazem. Nic dziwnego, że konto skasowała. Ale niesmak pozostał. A Pani Monika o wszystko posądziła znajomych, których nazwała ''''''''szczurami" - podsumowała Korwin Piotrowska.
 

Dostało się także Olivierowi Janiakowi i jego żonie Karolinie Malinowskiej:


To zdziwienie właściciela proflu, że ktoś sobie „zawłaszcza” zdjęcia jest ciekawe, szczególnie w kontekście tego, że jako osoba poruszająca się w mediach dość sprawnie, Olivier powinien doskonale wiedzieć, że WSZYSTKO, co opublikuje na Insta natychmiast przestaje być jego własnością. Szczególnie na otwartym profilu. A więc o co dym? Jaka prywatność, kiedy samemu publikuje się na ogólnodostępnym profilu bardzo prywatne podobno zdjęcia z wakacji?
 

Uwadze dziennikarki nie umknęła także ostatnia wpadka Kayah, która przedwcześnie poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali rodzicami, a następnie usunęła wpis:
 

Fani słusznie zarzucili Kayah, że wcina się między danie a zakąskę i chyba przesadza, bowiem sami zainteresowani nie powiedzieli na ten temat słowa i zawsze dbali o prywatność. Przypominam, że dotyczy to piosenkarki, która latami, mimo publikowania informacji ze swojego życia prywatnego na okładkach pism, zarzucała mediom ingerencję w owo życie prywatne. I co? Kayah była zdziwiona, że ludzie się dziwią.
 

A wy co o tym myślicie? Zgadzacie się ze zdaniem dziennikarki?

Zobacz na Polki.pl: Marina pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym! Jest wart fortunę 
ONS
Newsy
Jest gwiazda, którą Karolina Korwin Piotrowska chwali. Zgadniecie która?
Jest to...

Karolina Korwin Piotrowska w swoim najnowszym felietonie dla onet.pl nie zostawiła suchej nitki na wielu znanych osobach . Dziennikarka skrytykowała gwiazdy, za ich rzekome chronienie prywatności, a jednocześnie zamieszczanie wielu prywatnych informacji i zdjęć na profilach w mediach społecznościowych. Najbardziej dostało się Marinie, która niedawno zaskoczyła show-biznes  oświadczeniem z prośbą, by o niej nie pisano  w mediach. Ale dostało się także Monice Zamachowskiej, Olivierowi Janiakowi i Karolinie Malinowskiej oraz Kayah. Wśród wielu skrytykowanych celebrytów znalazła się jedna osoba, która zasłużyła na pochwałę Karoliny Korwin Piotrowskiej. Jest nią Aleksandra Kwaśniewska :   Marinie, która jest fajną dziewczyną, życzę jednak więcej konsekwencji. I może warto zapytać, jeśli się nie wie, co to jest profil zamknięty na Insta- z tego, co wiem, Ola Kwaśniewska zna temat doskonale. Faktycznie Ola Kwaśniewska bardzo oszczędnie informuje o sobie w mediach społecznościowych, a jednocześnie show-biznes o niej nie zapomniał i nadal wzbudza zainteresowanie.              

Olivier Janiak odpowiada Karolinie Korwin Piotrowskiej
Newsy
Olivier Janiak ostro odpowiada na felieton Korwin Piotrowskiej: „Królowa Hejtu w Polsce”
Napisał do niej na Facebooku z konta... swojej żony!

Felietony i opinie Karoliny Korwin Piotrowskiej zawsze wzbudzają mnóstwo emocji, a nie jedna gwiazda już obraziła się na dziennikarkę. W najnowszym tekście prowadząca "Magiel towarzyski" rozprawiała nad prywatnością gwiazd, które często bardzo ją chronią i nie pozwalają na to, aby zdjęcia z ich portali społecznościowych znalazły się w mediach.  Korwin nawiązała między innymi do ostatnio głośniej sprawy Oliviera Janiaka i jednego z tabloidów: Nie tak dawno Olivier Janiak napisał w oświadczeniu o dzienniku „Fakt”, który napisał kompletne bzdury o tak zwanych "bieda wakacjach" Janiaków, co następuje: ”Nasze prywatne zdjęcia zawłaszczone z Instagramu”. Powtórzę, chodzi o „prywatne zdjęcia zawłaszczone z Instagramu”. Chcę być rzeczowa, wchodzę na Insta a tam na profilu Janiaka wiszą sobie owe „prywatne zdjęcia” z wakacji Janiaków. Profil jest otwarty. Masa lajków. Cudnie. Pan, pani, całe społeczeństwo możemy sobie wejść na ów profil i sobie ową skrywaną prywatność Janiaków podziwiać. To zdziwienie właściciela proflu, że ktoś sobie „zawłaszcza” zdjęcia jest ciekawe, szczególnie w kontekście tego, że jako osoba poruszająca się w mediach dość sprawnie, Olivier powinien doskonale wiedzieć, że WSZYSTKO, co opublikuje na Insta natychmiast przestaje być jego własnością. Szczególnie na otwartym profilu. A więc o co dym? Jaka prywatność, kiedy samemu publikuje się na ogólnodostępnym profilu bardzo prywatne podobno zdjęcia z wakacji? - napisała. Na reakcję dziennikarza nie trzeba było długo czekać. Janiak z facebook'owego konta swojej żony, Karoliny Malinowskiej, dodał obszerny post na fanpage'u dziennikarki, w których nie szczędził jej słów krytyki: tu Olivier Janiak ….. nie Malinowska ; ) do NAJMĄDRZEJSZEJ i WSZYSTKO WIEDZĄCEJ KKP. “Królowej Celebrytów”. Proponuje, że jak już “Nasza Krajowa...

Małogrzata Rozenek odpowiada Karolinie Korwin Piotrowskiej
ONS
Newsy
Rozenek dzwoniła do Korwin w sprawie Dody. Perfekcyjna powiedziała o swoich pretensjach
Małgorzata zdradza kulisy rozmowy z dziennikarką

Media niedawno zaobserwowały, że styl Małgorzaty Rozenek staje się podobny do stylu Dody . Taką zmianę zauważyła również Karolina Korwin Piotrowska , która w swoim felietonie porównała Perfekcyjną do wokalistki. Wkurzona Małgorzata zadzwoniła do dziennikarki. Przypomnijmy: Rozenek wkurzyła się na Korwin za porównanie do Dody. Groziła jej, że... Afera z telefonem wywołała mnóstwo emocji. Do tej pory Rozenek milczała w tej sprawie. Teraz postanowiła wyjaśnić kulisy rozmowy z Karoliną na łamach Twojego Imperium. P erfekcyjna zadzwoniła do Korwin nie jako do dziennikarki, ale koleżanki z pracy, która przekroczyła wszelkie granice: Nie telefonowała do Karoliny jako do dziennikarki, tylko jako do koleżanki pracującej w tej samej telewizji. Poprosiłam ją o uszanowanie mojej prywatności. Świadomie nie upubliczniam swego życia prywatnego i jest to powodem wielu stresów. Ponieważ nie mówię o sobie, plotki na mój temat pojawiają się jak grzyby po deszczy. Miałam pretensję o to, że Karolina dokonała ingerencji w moje życie prywatne, do której nie została przeze mnie sprowokowana, która była niepotrzebna i nie miała pokrycia w faktach . Nie jestem przesadnie obrażalska. Za niektóre publikacje na mój temat pozywam gazety, inne zupełnie ignoruję. Nie spodobało mi się to, że Karolina pozwoliła sobie na tego typu uwagi - przekonuje Małgorzata słusznie się oburzyła? Zobacz:  Rozenek zadzwoniła do Szulim. Poszło o emisję prowokacji w "Na językach" Rozenek na promocji książki:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner