Marina o swojej karierze
Newsy

Marina ostro: "Nie szukam fejmu! Nie opowiadam o pierdołach. Nie nazywajcie mnie celebrytką!"

Piosenkarka opublikowała mocne oświadczenie

Marina  od jakiegoś czasu pojawia się w mediach głównie jako dziewczyna  Wojciecha Szczęsnego.  Z powodów zdrowotnych musiała przerwać karierę muzyczną, przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. W Polsce coraz mniej mówi sie o jej piosenkach, a częściej określa mianem celebrytki, która zasłynęła z tego, że jest dziewczyną  znanego sportowca. Nie spodobalło się to Marinie, która właśnie opublikowała długie oświadczenie na Instagramie. Ostro napisała,  że nie życzy sobie nazywania ją "celebrytką":

Była piosenkarka, celebrytka?! Czym charakteryzuje sie celebryta? Przepraszam bardzo, ja po imprezkach i eventach nie chodzę w poszukiwaniu "fejmu", ścianek i aparatów. Nie opowiadam o "pierdołach" w śniadaniówkach, gdyż tam też mnie nie było. Nie zgadzam się na wywiady i oferowane mi "okładki" czy udział w programach telewizyjnych. Przestańcie o mnie pisać, a przestanę byc Waszą celebrytką, bo jak widać nie proszę się o zainteresowanie. Moja frekwencja na instagramie jest znikoma w porównaniu do innych. Żyje i powolutku pracuję sobie nad materiałem, z którego będę zadowolona. Wydam go, jak będzie na to czas. Nie wszystko w życiu zależy od nas samych. Na wydanie płyty wpływają różne czynniki, a ja akurat w tej kwestii nie mam szczęścia, ale nie można mieć wszystkiego. Nie poddaje się, walczę o swoj głos.

Marina szczególnie jest oburzona artykułami jednego z portali plotkarskich:

Pudel cały czas próbuje mi dopiec nazywając mnie "była piosenkarka" pffff błagam!!! Idąc tym tropem... Moi ulubieni artyści którzy nie wydali płyty od co najmniej 2 lat, też są BYŁYMI artystami? Bo np mają problemy zdrowotne, zajęli się rodziną, wciąż nagrywaja materiał, bądź mają problemy z wydawca itp. Nie muszę i nie będę się tłumaczyć kiedy i co robię, a dlaczego czegoś nie robię. Jest mnóstwo ludzi, którzy wręcz walczą o uwagę, skupcie się na nich. Od 2013 mieszkam poza Polską i nigdzie, absolutnie nigdzie się nie pojawiam. Wszystko, co czytam na swój temat jest domysłem opartym tylko i wyłącznie na instagramie. Czyż to nie chore. Na czas mojej niedyspozycji zrezygnowałam z tego światka pełnego zawiści i kłamstw, a on sam do mnie lgnie w dodatku zarzucając mi chęć popularności. Nadal będę dzielić się ważnymi momentami z moimi fanami. Nie pozwolę jednak, żeby portale plotkarskie robiły ze mnie idiotkę, myśląc, że nie będę reagować. Brak reakcji, moim zdaniem, oznacza zgodę na publikowane treści. Ja się z nimi nie zgadzam. Nie zgadzam się na publikowanie domysłów wyssanych z palca dla podsycania nieprawdziwych plotek. Nie zgadzam się na publikowanie "pożywki" dla hejterów. Nie zgadzam się na to, bo zależy mi na Tych, którzy są ze mną, wierzą we mnie i cierpliwie czekają. Muzycznie postaram się Was nie zawieść, a reszcie? Polecam "maść na ból dupy"

Słusznie się oburzyła?

Zobacz: Marina potwierdza, że zamieszka z Wojciechem Szczęsnym w Rzymie!

 

 

Była piosenkarka, celebrytka?! Czym charakteryzuje sie celebryta? Przepraszam bardzo, ja po imprezkach i eventach nie chodzę w poszukiwaniu "fejmu", ścianek i aparatów. Nie opowiadam o "pierdołach" w śniadaniówkach, gdyż tam też mnie nie było. Nie zgadzam się na wywiady i oferowane mi "okładki" czy udział w programach telewizyjnych. Przestańcie o mnie pisać, a przestanę byc Waszą celebrytką, bo jak widać nie proszę się o zainteresowanie. Moja frekwencja na instagramie jest znikoma w porównaniu do innych. Żyje i powolutku pracuję sobie nad materiałem, z którego będę zadowolona. Wydam go, jak będzie na to czas. Nie wszystko w życiu zależy od nas samych. Na wydanie płyty wpływają różne czynniki, a ja akurat w tej kwestii nie mam szczęścia, ale nie można mieć wszystkiego. Nie poddaje się, walczę o swoj głos. Pudel cały czas próbuje mi dopiec nazywając mnie "była piosenkarka" pffff błagam!!! Idąc tym tropem... Moi ulubieni artyści którzy nie wydali płyty od co najmniej 2 lat, też są BYŁYMI artystami? Bo np mają problemy zdrowotne, zajęli się rodziną, wciąż nagrywaja materiał, bądź mają problemy z wydawca itp. Nie muszę i nie będę się tłumaczyć kiedy i co robię, a dlaczego czegoś nie robię. Jest mnóstwo ludzi, którzy wręcz walczą o uwagę, skupcie się na nich. Od 2013 mieszkam poza Polską i nigdzie, absolutnie nigdzie się nie pojawiam. Wszystko, co czytam na swój temat jest domysłem opartym tylko i wyłącznie na instagramie. Czyż to nie chore. Na czas mojej niedyspozycji zrezygnowałam z tego światka pełnego zawiści i kłamstw, a on sam do mnie lgnie w dodatku zarzucając mi chęć popularności. Nadal będę dzielić się ważnymi momentami z moimi fanami. Nie pozwolę jednak, żeby portale plotkarskie robiły ze mnie idiotkę, myśląc, że nie będę reagować. Brak reakcji, moim zdaniem, oznacza zgodę na publikowane treści. Ja się z nimi nie zgadzam. Nie zgadzam się na publikowanie domysłów wyssanych z palca dla podsycania nieprawdziwych plotek. Nie zgadzam się na publikowanie "pożywki" dla hejterów. Nie zgadzam się na to, bo zależy mi na Tych, którzy są ze mną, wierzą we mnie i cierpliwie czekają. Muzycznie postaram się Was nie zawieść, a reszcie? Polecam "maść na ból dupy"

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko💋 (@marina_official)

28 Lip, 2015 o 12:20 PDT

 Marina i Sara Mannei na wspólnych zakupach


Marina Łuczenko na meczu Polska-Szkocja


                 
 

ALLONS_1094723.jpg
ONS
Newsy
Płyta Mariny już w październiku
Piosenkarka do tego momentu nie chce się lansować

Wczoraj, po dłuższej nieobecności odnotowaliśmy pojawienie się jej pojawienie na salonach. Jak się okazuje Marina celowo od kilku tygodni nigdzie się nie pokazuje. Jak twierdzi, nie chce promować promować produktu, którego nie ma. W wywiadzie dla "Takie jest Życie" piosenkarka mówi o tym dlaczego usunęła się w cień. Zapowiada, że nie chce udzielać wywiadów (?) i nie szczędzi przytyków Mai Sablewskiej . - Jak pracowałam z moją byłą menedżerką, to dużo mówiłam a propos płyty, o tym, jaka to ona będzie i co to się będzie działo. Niestety, więcej mówiłam, niż tak naprawdę się działo. Nikt nie docenił moich możliwości, mojego zamysłu i tego, co wtedy chciałam zrobić. W pewnym momencie trochę mnie to podirytowało, że ludzie zaczęli odbierać mnie tylko jako celebrytkę. Stwierdziłam, że najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie, jak się usunę i nie będę się pojawiała w żadnych mediach dopóki nie nagram płyty. Jeżeli gdzieś, to tylko sporadycznie i tylko przez jakieś uzasadnienie muzyczne. Nie chodzę na bankiety, nigdzie się publicznie nie pojawiam i na razie nie udzielam wywiadów. Marina przy okazji rozmowy z tygodnikiem opowiada, że dopiero ta płyta pokaże jaka Marina jest naprawdę. - Tam jestem stuprocentowa ja, ponieważ wszystko, co teraz robię, robię sama. Nikt mi nic nie mówi, nikt mi nic nie każe, nikt mną nie kieruje. Cała płyta powstała dzięki mojej inicjatywie, dzięki temu, że wzięłam sprawy w swoje ręce i znalazłam wspaniałego producenta sama . Wywiady nie, lans nie, promocja nie... Na szczęście mimochodem(?) wiemy wszystko o najbliższych planach Łuczenko. pijavka

ONS
Newsy
Marina wycofuje się z mediów
Przynajmniej tak zapowiada...

Marina Łuczenko od dłuższego czasu znana i kojarzona jest głównie z tego, że jest... znana. Mało kto już pamięta o jej tanecznych popisach, a kariera muzyczna gwiazdki stanęła w miejscu. Młoda celebrytka zapowiada jednak, że kończy z tym i teraz będzie o niej głośno już tylko z racji na rzeczywiste dokonania. - Gdy pracowałam z moją byłą menedżerką, to dużo mówiłam a propos płyty, o tym, jaka to ona będzie i co to się będzie działo. Niestety, więcej mówiłam, niż tak naprawdę się działo. Nikt nie docenił moich możliwości, mojego zamysłu i tego, co wtedy chciałam zrobić. W pewnym momencie trochę mnie to podirytowało, że ludzie zaczęli odbierać mnie tylko jako celebrytkę. Stwierdziłam, że najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie, jak się usunę i nie będę się pojawiała w żadnych mediach dopóki nie nagram płyty. Jeżeli gdzieś, to tylko sporadycznie i tylko przez jakieś uzasadnienie muzyczne. Nie chodzę na bankiety, nigdzie się publicznie nie pojawiam i na razie nie udzielam wywiadów - wyznała Łuczenko w rozmowie z "Takie jest życie". Trzymamy za słowo i czekamy na efekty. (ac)

Beata Kozidrak w Dzień Dobry TVN. Koncert Bajm w Warszawie 28.10.2013
ONS
Newsy
Beata kpi z celebrytek: Najważniejsza jest scena, a nie ścianka
Kozidrak zdradziła, które młode gwiazdy szanuje

Beata Kozidrak to niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej. Od lat na jej koncerty przychodzą tłumy, płyty pokrywają się platyną, a kolorowe magazyny miesiącami czekają na wywiad czy sesję. Dlatego też każdy wywiad z artystką jest prawie że medialnym wydarzeniem. Nie inaczej było wczoraj, podczas wizyty gwiazdy w "Dzień Dobry TVN", na którą poświęcono aż 10 minut czasu antenowego . Rozmowa dotyczyła głównie życia zawodowego Kozidrak. Beata podsumowała ostatnią trasę w USA, opowiedziała o zbliżającym się koncercie w Warszawie, ale też odpowiedziała na pytanie, dlaczego nie pojawia się na salonach. Zobacz: Beata ma 53 lata i figurę seksbomby! - Dla mnie najważniejsza jest scena, to co na niej robię, a nie ścianka . Ludziom nie jest potrzebny szum medialny wokół mojej osoby, ale to jak śpiewam i o czym śpiewam. Chociaż w dzisiejszych czasach w show-biznesie jest coraz więcej śpiewających celebrytek, Kozidrak zdradziła kogo podgląda i kto jej zdaniem ma szanse na sukces: - Z racji swojego zawodu przyglądam się młodym artystkom. Polecam Sylwię Grzeszczak , uważam, że jest to młoda i bardzo fajna artystka. Całe szczęście, że nie jest celebrytką . No i zespół Lemon, bo to bardzo ciekawy zespół. Sylwia pewnie się ucieszy. W końcu niedawno w rozmowie z nami zdradziła, że jest fanką Beaty i Bajmu. Zobacz: "Beata to fenomen! To moja inspiracja!" Beata otoczona fanami:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner