Newsy

Największym sukcesem Justyny Steczkowskiej jest jej rodzina: "Wiem, jak ciężko jest bez niej" WIDEO

Największym sukcesem Justyny Steczkowskiej jest jej rodzina: "Wiem, jak ciężko jest bez niej" WIDEO

Justyna Steczkowska zawsze podkreśla w wywiadach, że rodzina w jej życiu jest najważniejsza. Diwa zawsze stara się wrócić do niej po koncertach (niedawno wyruszyła w nową trasę). W rozmowie z Party.pl przyznaje, że wsparcie najbliższych to dla niej motywacja do działania:

Kiedy schodzę ze sceny (...) jedyne, o czym marzę, to żeby spotkać się ze swoją rodziną. Wiem, jak ciężko jest ludziom, którzy tego wsparcia nie mają. To bardzo ważne dla nas, żeby przy drugiej osobie być sobą - mówi nam wokalistka.

Wokalistka ma wyjątkowe szczęście - zawsze może liczyć na męża Macieja oraz dzieci: Leona, Stasia i Helenkę. Wystąpiła nawet niedawno razem z nimi w reklamie. Co jednak mówi o tych artystach, którym nie udało się założyć rodziny? Zobaczcie!

 

Justyna Steczkowska może liczyć na wsparcie rodziny

Justyba Steczkowskaw kolorowym stroju

Justyna Steczkowska została niedawno twarzą Gatty

Justyna Steczkowska w czarnym skórzanym kombinezonie
ONS

 

 

 

Gdzie Justyna Steczkowska zagra w Sylwestra?
ONS
Newsy
Justyna Steczkowska pokazała całą rodzinę w sesji. Wiemy dlaczego to zrobiła!
Justyna Steczkowska pokazała całą rodzinę w sesji. Wiemy dlaczego to zrobiła!

Justyna Steczkowska pojawiła się w najnowszej kampanii katalogu Avon z mężem Maciejem Myszkowskim, synami Leonem i Stasiem oraz córką Helenką . Te zdjęcia wywołały burzę w internecie. Wszyscy zastanawiali się, dlaczego aktorka, która do tej pory nie pozowała z młodszymi dziećmi, teraz zdecydowała się na sesję z nimi. Wiemy dlaczego piosenkarka to zrobiła! Justyna Steczkowska z rodziną pomagają dzieciom Rodzinna  sesja została wykorzystana w świątecznym katalogu firmy, w którym promowany jest także nowy singiel Justyny „Sny domowe, sny anielskie”, nagrany w duecie z Arturem Andrusem.   Cały dochód ze  sprzedaży tego singla zostanie przekazany na leczenie chorych dzieci zaniedbanych przez rodziców – tłumaczy „Party” Steczkowska, która wraz z mężem od lat wspiera częstochowski dom dziecka „Ufność” Sesja wspiera więc też sprzedaż singla. A wiadomo, że Justyna Steczkowska jest gotowa na wiele, by pomóc potrzebującym. Więcej o sesji Justyny Steczkowskiej z rodziną - od poniedziałku w najnowszym numerze "Party".   Justyna Steczkowska z rodziną Justyna Steczkowska z synem Leonem Justyna Steczkowska odebrała medal Gloria Artis

Gdzie Justyna Steczkowska zagra w Sylwestra?
ONS
Newsy
Gdzie Justyna Steczkowska wystąpi w Sylwestra? Biją się o nią największe stacje...
Gdzie Justyna Steczkowska wystąpi w Sylwestra? Biją się o nią największe stacje...

Gdzie Justyna Steczkowska wystąpi w Sylwestra 2015/2016? Jak udało nam się dowiedzieć, o gwiazdę biją się dwie duże stacje telewizyjne! I nic w tym dziwnego - koncerty diwy przyciągają prawdziwe tłumy . Tym bardziej, że artystka wydała niedawno nową, żywiołową płytę z Bobanem Markovicem - "I na co mi było"? Sylwester 2015/2016 - gdzie wystąpi Justyna Steczkowska? Justyna Steczkowska od lat jest gwiazdą Sylwestra w Dwójce. Na występ artystki liczą również inne stacje telewizyjne. Na jaką się zdecydują? Chodzi o TVN czy Polsat? A może jednak zwycięży TVP 2? Na razie Justyna Steczkowska negocjuje z dwiema stacjami telewizyjnymi. I obie bardzo chcą mieć ją u siebie. Na razie Justyna zastanawia się, którą wybrać, bo obie oferty są bardzo ciekawe. Wszystko zależy oczywiście od warunków, także tych finansowych. Diwa chce jednak zrobić spore show, a to również wymaga odpowiedniego przygotowania. Tak jak jej nowa trasa, w która rusza już 8 listopada. Tam dużo się dzieje, i jakąś część tego show Justyna chce pokazać widzom - mówi nam osoba z otoczenia wokalistki Czekamy z niecierpliwością na wybór Steczkowskiej!   Zobacz: Justyna Steczkowska z całą rodziną na okładce świątecznego katalogu AVON! Helenka jest już naprawdę duża!   Gdzie Justyna Steczkowska wystąpi na Sylwestra? Diwa jest w trakcie negocjacji Justyna Steczkowska na spacerze

Beata Kozidrak w czerni
Newsy
Justyna Steczkowska, a może Beata Kozidrak? Której należy się miano diwy? Zdecydujcie!
Justyna Steczkowska, a może Beata Kozidrak? Której należy się miano diwy? Zdecydujcie!

Jak co roku magazyn "Flesz" zorganizował plebiscyt "Najlepiej ubrani". Podobnie jak poprzednio jest kilka kategorii, a jedna z nich to "Diwa", do której nominowanych zostało pięć niesamowitych kobiet. Wśród nich znalazły się Justyna Steczkowska , Anna Mucha , Edyta Herbuś , Magda Gessler i Beata Kozidrak . "Najlepiej ubrani 2015" - nominowane w kategorii "Diwa" Każda z nominowanych gwiazd ma osobowość i wyjątkowy styl, którym zachwyca na salonach. Zwyciężyć może jednak tylko jedna, którą wybierze jury. A kto w nim zasiądzie? Jedną z osób jest Aneta Wikariak, redaktor naczelna magazynów "Flesz" i "Party" oraz Party.pl, a także znani i cenieni projektanci i osoby związane z modą. Nie zabraknie Lidii Kality, duetu Paprocki&Brzozowski, Joanny Przetakiewicz, Łukasza Jemioła, Agnieszki Ścibior (redaktor naczelna "Flesz Trendy" i "Viva! Moda"), Joanny Horodyńskiej, Roberta Kozyry, a także Roberta Wolańskiego, jednego z najbardziej cenionych polskich fotografów. Jurorzy bez wątpienia mieli trudny orzech do zgryzienia, ponieważ każda z pań zasługuje na to wyróżnienie. A Waszym zdaniem, która powinna wygrać w kategorii "Diwa"?   Zobacz:  Wybraliśmy najlepiej ubrane gwiazdy 2014 roku. To one zachwycały na salonach​.   Justyna Steczkowska nominowana w plebiscycie "Najlepiej ubrani 2015" Anna Mucha nominowana w plebiscycie "Najlepiej ubrani 2015" Beata Kozidrak nominowana w plebiscycie "Najlepiej ubrani 2015" Magda Gessler nominowana w plebiscycie "Najlepiej ubrani 2015" Edyta Herbuś nominowana w plebiscycie "Najlepiej ubrani 2015"    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner