Joanna Racewicz i Marcin - nowy partner dziennikarki Joanna Racewicz ma nowego partnera Zdjęcia Racewicz z nowym partnerem, młodszym Marcinem Kim jest nowy mężczyzna Joanny Racewicz - Marcin? Joanna Racewicz z partnerem i synem
Joanna Racewicz i Marcin - nowy partner dziennikarki
To duża różnica wieku? Mamy ich zdjęcia!
1/6
Joanna Racewicz i Marcin - nowy partner dziennikarki

Joanna Racewicz wreszcie zakochana! Jak podaje "Show", gwiazda odnalazła szczęście i spokój u boku Marcina, młodszego o 11 lat pilota. Para już nie ukrywa swojej miłości. Jak Marcin dogaduje się z synem gwiazdy, Igorem? Poznajcie wszystkie szczegóły!

 

Joanna Racewicz z partnerem na salonach! Dziennikarka zakochana

O tym, że Joanna Racewicz ma nowego mężczyznę, plotkuje się już od dawna. Gwiazda konsekwentnie milczała w tym temacie, aż w końcu pojawiła się z nim na imprezie, co wywołało ogromne zamieszanie. Na kolejnym evencie z udziałem fotoreporterów i gwiazd, Marcin, 32-letni pilot, czuł się swobodniej. Para cały czas szeptała do siebie, ale o większych czułościach nie było mowy.

 

Jak udało się ustalić "Show", nowy partner Joanny ma świetny kontakt z jej synem, Igorem. Niedawno paparazzi spotkali całą trójkę na zakupach. Mężczyzna znalazł wspólny język z chłopcem, a to dla Racewicz najważniejsze.

 

Zobacz: 6 zalet bycia z młodszym mężczyzną

 

Przypomnijmy - w 2010 roku mąż Joanny Racewicz, Paweł Janeczek, zginął w katastrofie smoleńskiej. Gwiazda długo nie mogła poradzić sobie z tak ogromną stratą. Dopiero teraz jest gotowa na nową miłość. Trzymamy kciuki!

 

Zobacz także: Co dalej z karierą Joanny Racewicz? Znamy szczegóły jej negocjacji z TVP!

2/6
Joanna Racewicz ma nowego partnera
3/6
Zdjęcia Racewicz z nowym partnerem, młodszym Marcinem
4/6
Kim jest nowy mężczyzna Joanny Racewicz - Marcin?
5/6
Joanna Racewicz z partnerem i synem
6/6
Joanna Racewicz z partnerem i synem
Więcej na temat Joanna Racewicz