Joanna Racewicz z partnerem i synem
Newsy

Joanna Racewicz promienieje u boku nowego partnera! Gwiazda PnŚ nie ukrywa już swojej miłości

Joanna Racewicz promienieje u boku nowego partnera! Gwiazda PnŚ nie ukrywa już swojej miłości
Joanna Racewicz zastąpi Monikę Zamachowską w Pnś?
Newsy
Joanna Racewicz zastąpi Monikę Zamachowską w Pytaniu na Śniadanie?!
Joanna Racewicz zastąpi Monikę Zamachowską w Pytaniu na Śniadanie?!

Joanna Racewicz zastąpi Monikę Zamachowską w Pytaniu na Śniadaniu? Tak właśnie sugeruje jeden z tygodników, który dotarł do zaskakujących informacji. Według doniesień "Na żywo" władzom TVP nie podobają się zbyt osobiste wywiady, jakich udziela żona Zbigniewa Zamachowskiego. Ostatnio w rozmowie z Galą Monika Zamachowska przyznała nawet, że jej mąż uważa, że jest " za inteligentna i za kompetentna na telewizję śniadaniową ". Szczere wyznanie Moniki Zamachowskiej nie przypadło do gustu jej przełożonym. Zobacz także: Zbigniew Zamachowski stracił syna! Monika Zamachowska opowiedziała o bolesnych wspomnieniach męża Na specjalnym zebraniu podano, że Monika ma najgorsze notowania. Wciąż ciągnie się za nią opinia tej, która rozbiła małżeństwo, widzowie nie darzą jej sympatią - w rozmowie z "Na żywo" zdradził jeden z pracowników TVP. Tymczasem Monika, choć wie, że jest na cenzurowanym, udziela wywiadu, który nie stawia jej w dobrym świetle przed przełożonymi. Sytuację Moniki Zamachowskiej może skomplikować również Joanna Racewicz . Okazuje się, że dziennikarka, która lada dzień ma dołączyć do ekipy prowadzących PnŚ , zastąpi jedną z dotychczasowych gwiazd śniadaniowego programu. Czy Joanna Racewicz zastąpi właśnie Monikę Zamachowską? Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce!   Zobacz także: Kiedy i na jakich zasadach przysługuje urlop bezpłatny?   Monika Zamachowska zostanie zwolniona z PnŚ? Zastąpi ją Joanna Racewicz?

Joanna Racewicz znów jest zakochana?
ONS
Newsy
Joanna Racewicz znów jest zakochana? Ostatnio pojawiła się na imprezie z tajemniczym mężczyzną
Joanna Racewicz znów jest zakochana? Ostatnio pojawiła się na imprezie z tajemniczym mężczyzną

Joanna Racewicz znów jest zakochana? Okazuje się, że dziennikarka i była prowadząca "Panoramę" zaledwie kilka dni temu po raz pierwszy pojawiła się na oficjalnej imprezie z nowym partnerem. I chociaż Joanna Racewicz przed fotoreporterami pozowała sama, to "Dobry Tydzień" dotarł do zdjęć, na których dziennikarka trzymała się za ręce z tajemniczym mężczyzną. Nie zabrakło czułych gestów, które udokumentował tabloid. Okazuje się, że tajemniczy nieznajomy towarzyszył Joannie Racewicz już podczas rozdania Telekamer.   Przyjaciel Pawła Janeczka, który zginął w katastrofie smoleńskiej w rozmowie z tygodnikiem nie ukrywa, że według niego Joanna Racewicz zasłużyła na szczęście u boku nowego mężczyzny.   Joasia jest młodą, fajną dziewczyną. Życzę jej uśmiechu i żeby poukładała sobie życie. Czas przejść do kolejnego etapu - przyznał oficer BOR-u, który jest ojcem chrzestnym syna Joanny Racewicz i Pawła Janeczka. Na imprezie, na której pojawiła się z nowym partnerem, Joanna Racewicz wyglądała zabójczo. Dziennikarka wybrała bowiem podkreślającą jej kobiece wdzięki czarną suknię z dużym dekoltem. Zobaczcie sami!   Zobacz także: Joanna Racewicz PIERWSZY raz o kulisach zwolnienia z TVP! "Czegoś takiego nie zrobiłabym nikomu..."   Joanna Racewicz na imprezie, na której towarzyszył jej nowy partner. Dziennikarka wybrała się na imprezę z tajemniczym mężczyzną.

Karol Strasburger skomentował sytuację w TVP
ONS
Newsy
Strasburger ostro o sytuacji w TVP: "Mamy upadek wartości!". Skomentował też odejście Torbickiej
Strasburger ostro o sytuacji w TVP: "Mamy upadek wartości!". Skomentował też odejście Torbickiej

Karol Strasburger w rozmowie z Party.pl skomentował sytuację w Telewizji Publicznej. Prowadzący słynny teleturniej "Familiada" przyznaje, że w TVP dochodzi do "upadku wartości". Strasburger najwyraźniej nie jest zachwycony "dobrą zmianą" wprowadzoną przez nowego prezesa, Jacka Kurskiego. Aktor skomentował również odejście Grażyny Torbickiej z TVP.  Jego wypowiedź może nie spodobać się władzom Telewizji Publicznej... Ciężko jest mi oceniać sytuację w Telewizji Polskiej. Mogę ocenić ogólnie ze smutkiem, że mamy trochę upadek wartości tych wypracowanych latami, tych ludzi, którzy coś naprawdę poważnego osiągnęli- przyznał Karol Strasburger. Drugiej Grażyny Torbickiej tak łatwo się nie znajdzie, bo ona na to kim jest dziś pracowała też latami. Co jeszcze Karol Strasburger powiedział przed naszą kamerą? Posłuchajcie sami!   Zobacz także: Jacek Kurski krytykuje Grażynę Torbicką! Zarzuca jej, że wycięła ważną wypowiedź ze swojego programu   Karol Strasburger ocenił sytuację w TVP.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner