Joanna Przetakiewicz na pogrzebie Jana Kulczyka
ONS
Newsy

Joanna Przetakiewicz na pogrzebie Jana Kulczyka z synami ZDJĘCIA

To dla niej bardzo trudny dzień

Wczoraj w Poznaniu odbył się pogrzeb Jana Kulczyka. Na uroczystości pojawiło się ponad 5 tysięcy osób, a wśród nich najbliżsi zmarłego oraz rodzina. Podczas mszy żałobnej bardzo wzruszające przemówienie wygłosiła Dominika Kulczyk, córka przedsiębiorcy. Zobacz: Dominika Kulczyk pożegnała swojego tatę: „Tatko, gdzie jesteś? Jesteś tu? Bo płaczemy…”

Na pogrzebie nie mogło zabraknąć Joanny Przetakiewicz. Dyrektor domu mody La Mania była związana z przedsiębiorcą przez kilka lat.


Przetakiewicz jako jedna z pierwszych skomentowała odejście Jana Kulczyka:

Jestem w wielkim szoku. To była najcudowniejsza osoba, jaką znałam, i mój najlepszy przyjaciel - powiedziała.

W skupieniu i modlitwie towarzyszyła zmarłemu Janowi Kulczykowi w ostatniej ziemskiej drodze. Wspierali ją synowie.

Zobacz: Tłumy żegnają Jana Kulczyka. Kto pojawił się na pogrzebie biznesmena? ZDJĘCIA

 

Joanna Przetakiewicz na pogrzebie Jana Kulczyka

Joanna Przetakiewicz na pogrzebie Jana Kulczyka


Joanna Przetakiewicz na pogrzebie Jana Kulczyka

               

               

Joanna Przetakiewicz w zielonej sukience
Fleszstyle
Zosia Ślotała, Joanna Przetakiewicz i wiele innych gwiazd na prezentacji perfum La Manii ZDJĘCIA
Zosia Ślotała, Joanna Przetakiewicz i wiele innych gwiazd na prezentacji perfum La Manii ZDJĘCIA
ONS
Newsy
Wzruszające słowa Joanny Przetakiewicz rok po śmierci Jana Kulczyka "Nie wierzę, że to już rok..."
Wzruszające słowa Joanny Przetakiewicz rok po śmierci Jana Kulczyka "Nie wierzę, że to już rok..."

Trudno w to uwierzyć, ale od śmierci Jana Kulczyka minął już rok! Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 roku w klinice w Wiedniu. Dla wszystkich był to ogromny szok. I chociaż już tyle czasu minęło od jego śmierci, nadal nie milkną echa teorii spiskowych - niektórzy twierdzą,  że Kulczyk tak naprawdę żyje ...   Joanna Przetakiewicz, partnerka Jana Kulczyka, bardzo przeżyła śmierć swojego partnera, z którym związana była od 2005 roku. Para nigdy nie zdecydowała się na ślub, bo jak mówiła sama Przetakiewicz , "żadna umowa nie jest gwarancją szczęścia". Przetakiewicz rok po śmierci Jana Kulczyka wspomina go na swoim profilu na Instagramie. Nie mogę uwierzyć, że minął już rok. Niech aniołowie trzymają cię pod swoimi skrzydłami - napisała pod fotografią na Instagramie Joanna Przetakiewicz. Fani Joanny Przetakiewicz również nie mogą ukryć wzruszenia i wspierają Przetakiewicz po wielkiej stracie. Pod zdjęciem na jej profilu pojawiło się wiele komentarzy. Czasem mówią , że nie ma ludzi niezastąpionych akurat w tym przypadku uważam , że nikt nie jest w stanie zastąpić takiego człowieka/mentora.   Kochał Panią całym sercem...o takiej miłości pamięta sie całe zycie ale żyć trzeba i iść do przodu   Podziwiam Panią. Jak żyć po stracie kogoś bliskiego i wyjątkowego . Rok temu na pogrzebie Jana Kulczyka żegnały go tłumy . Pamięć o nim z pewnością zostanie w ich sercach.   Zobacz: Jan Kulczyk był jej mężem przez 33 lata. Kim jest Grażyna Kulczyk?   Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka.   Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk często pojawiali się razem na imprezach.   Poznali się w 2005 roku.

Jan Kulczyk na okładce Vivy!
Newsy
Jan Kulczyk na okładce "Vivy!". Najbogatszy Polak we wspomnieniach przyjaciół
Co jeszcze w numerze?

Już jutro w sprzedaży pojawi się nowy numer magazynu "Viva!". Na okładce - Jan Kulczyk - najbogatszy Polak, przedsiębiorca, filantrop, znawca sztuki, we wspomnieniach swoich bliskich i przyjaciół. Wyjątkowa historia życia geniusza biznesu, który zmienił myślenie w polskiej gospodarce. A jakim człowiekiem był prywatnie pan Jan? Zobacz: Dominika Kulczyk pożegnała swojego tatę: „Tatko, gdzie jesteś? Jesteś tu? Bo płaczemy…” Od śmierci Jana Kulczyka mija dwa tygodnie. Pogrzeb przedsiębiorcy odbył się zaś 5 sierpnia. Nie zabrakło przedstawicieli rządu, elity polskiego środowiska i wielu zaprzyjaźnionych z nim gwiazd sztuki, filmu i muzyki. W środku VIVY! - fotorelacja z uroczystości. Zobacz: Tłumy żegnały Jana Kulczyka. Kto pojawił się na pogrzebie biznesmena? Co jeszcze w numerze? Wywiad z Beatą Pawlikowską , która zaczyna nowe życie w nowym domu. Ponadto - śladami gwiazd - krakowskie powroty Ryszarda Horowitza. A także 37 stron o modzie, urodzie, podróżach i... skandalach! Nowa "Viva" z Janem Kulczykiem na okładce od czwartku w sprzedaży! Zobacz: Jan Kulczyk wspierał hospicjum w tajemnicy przed mediami. Kazał zasłonić nazwisko darczyńcy!    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner