Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Joanna Moro boi się wygranej w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Moro złożyła odważną obietnicę: Jeśli wygram "TzG" to będę musiała...

Chyba nie do końca przemyślała sprawę

Już dziś wieczorem wielkie emocje związane z finałem najpopularniejszego show tej wiosny. "Taniec z Gwiazdami" w każdy piątek gromadził przed telewizorami miliony widzów, którzy z zapartym tchem śledzili zmagania swoich idoli. O główną nagrodę powalczą Aneta Zając z serialu "Pierwsza miłość" i filmowa Anna German, czyli Joanna Moro. Każda z pań ma za sobą sporą grupę fanów oraz poparcie jury. Ciężko więc spekulować, która sięgnie po Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. Przypomnijmy: Wielki finał "Tańca z Gwiazdami". Kto powinien wygrać: Moro czy Zając?

Po każdym odcinku na żywo, emitowano również kulisy programu. W jednym z nich Joanna Moro zdradziła, że boi się wygranej, ponieważ pociąga to za sobą pewne konsekwencje. I nie chodzi tutaj o popularność, a o zakład do którego doszło między gwiazdą a jej przyjaciółmi. Jeśli wygra, będzie musiała skoczyć ze spadochronu - a to jest dla niej dużo większe wyzwanie niż taniec.
 

Nie wiem czy to dobrze gdybym wygrała program czy nie, bo nie wiem czy sprostam wymaganiom, które postanowiłam wykonać jeżeli wygram. Założyłam się ze znajomymi, że jeżeli wygram, to będę musiała skoczyć ze spadochronu. A to jest wyzwanie, chyba dużo większe niż taniec. Zobaczymy. - zdradza.
 

O tym czy Joanna będzie musiała przygotowywać się do skoku, przekonamy się wieczorem. Myślicie, że pokona Anetę Zając?

Zobacz: Moro i Zając w finale. Panie nie przepadają za sobą 
 
 

Gorący taniec Moro i Maseraka:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając wygrała Taniec z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!
Okazała się najlepsza

"Taniec z Gwiazdami"  który tej wiosny powrócił do telewizji okazał się wielkim hitem gromadzącym miliony widzów przed telewizorami. Już sama informacja o tym, że format wraca do Polski, ale już nie w TVN wywołał lawinę komentarzy w mediach i spekulacji, które gwiazdy zostaną zaangażowane przy produkcji. W lutym wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, a my mogliśmy zobaczyć pierwszy oficjalny spot wyprodukowany przez Polsat, gdzie znalazły się wszystkie gwiazdy i ich partnerzy z parkietu.  Przypomnijmy:  Już jest oficjalny spot "Tańca z gwiazdami" w Polsacie   Po wielu tygodniach zaciętej rywalizacji w programie pozostały dwie pary:  Joanna Moro  z Rafałem Maserakiem oraz  Aneta Zając  i Stefano Terrazzino. Każda z pań cieszy się zarówno ogromną sympatią widzów, jak również uznaniem jurorów.  Choć na parkiecie lepiej technicznie wypadała Moro, to jednak widzowie nie pozwolili by Zając odpadła i wysyłali na nią mnóstwo SMS-ów.  W trakcie trwania programu, dużo mówiło się o tym, że finalistki nie przepadają za sobą i każda za nich za wszelką cenę chciałaby wygrać.  W finałowym odcinku aktorki zmierzyły się z trzema tańcami, w tym jednym ulubionym, wybranym przez siebie. Ostatni taniec tak poruszył Stefano, że nie umiał on powstrzymać łez, podobnie jak jurorka Iwona Pavlović i Dawid Kwiatkowski.  Po wszystkich występach punktacja przedstawiała się następująco: Joanna i Rafał -119 punktów, Aneta i Stefano - 117 punktów. Punkty od jurorów w połączeniu z głosami widzów, zapewniły zwycięstwo Anecie Zając. Gratulujemy. Zobacz: Beata Tyszkiewicz nie zachwyciła się tańcem Zając   ''''+''''ipt>''''); //-->   ''''+''''ipt>''''); //-->   Aneta Zając jak księżniczka w "Tańcu z Gwiazdami":

Kulisy Tańca z Gwiazdami
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Kulisy finału "TzG". Tego nie zobaczyliście w telewizji
Sceny, których nie zobaczysz nigdzie indziej

"Taniec z Gwiazdami" okazał się prawdziwym hitem tej wiosny. Format, który powrócił do telewizji po przerwie przyciągał miliony widzów przed telewizory, którzy z zapartym tchem śledzili losy swoich ulubieńców. W każdy piątek jedna z par opuszczała show, aż ostatecznie w rozgrywce pozostały dwie najlepsze: Joanna Moro z Rafałem Maserakiem oraz Aneta Zając i jej partner Stefano Terrazzino. Bezkonkurencyjna okazała się ta druga, która oprócz Kryształowej Kuli zdobyła również 100 tysięcy złotych.  Przypomnijmy: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami" Wraz z kamerą wybraliśmy się wczoraj na plan produkcji, dzięki czemu możecie zobaczyć jak wyglądały przygotowania do tańców, co za kulisami robili inni uczestnicy, jak wyglądały próby Natalii Siwiec i wiele innych momentów, które nie zostały pokazane wieczorem w Polsacie . Oczywiście nie mogło również zabraknąć momentów w których zwyciężczyni pozuje ze swoją nagrodą jak również z pozostałymi zawodnikami. Jesteście ciekawi kolejnej edycji? Zobacz: Moro i Zając o udziale w programie zaraz po ogłoszeniu wyników       ''''+''''ipt>''''); //--> Finał "Tańca z gwiazdami":

Moro i Zając za kulisami Tańca z Gwiazdami
AFTERPARTY EXCLUSIVE
TV-Show
Zając o wygranej, a Maro o przegranej. Reakcje gwiazd po finale "TzG"
Co powiedziały nam finalistki?

Za nami wielkie emocje związane z najpopularniejszym show tej wiosny. Wczoraj wieczorem poznaliśmy zwyciężczynię pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami" zrealizowanego przez telewizję Polsat. Przez wiele lat show było emitowane w konkurencyjnej stacji, która zdecydowała się jednak z niego zrezygnować. Po 11 tygodniach najlepsza okazała się Aneta Zając , która w ścisłym finale pokonała Joannę Moro .  Przypomnijmy: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami" Emocje w finałowym odcinku były ogromne - każdej z pań zależało na wygranej, choć od dawna mówiło się, że bardziej zdeterminowana i nastawiona na wygraną jest Moro, to również ona zbierała wyższe oceny od jury. Zając mogła natomiast liczyć na ogromne wsparcie widzów, którzy oddawali na nią głosy, dzięki czemu zawsze awansowała do kolejnego odcinka bez większego problemu. Po wczorajszym finale udało nam się porozmawiać z finalistkami. Ciężko było chwilę po zakończeniu show, uzyskać od nich informacje o tym jak się czują, ponieważ obie były jeszcze w szoku po ogłoszeniu wyników. Aneta nie mogła uwierzyć, że to właśnie do niej trafiła Kryształowa Kula, ale sama wygrana ogromnie ją cieszy.   Nie zdaję sobie sprawy z tego, że wygraliśmy tę edycję ze Stefem. No to niesamowite emocje są tam na pakiecie. Ogromnie się cieszymy, aż brakuje mi słów, żeby to powiedzieć. Ten program dał mi możliwość poznania fantastycznych ludzi. Sama dla siebie wyniosłam większą pewność siebie.  - zdradza. Trochę więcej do powiedzenia miała Joanna. Wbrew informacjom, które pojawiały się w sieci, ucieszyła ją wygrana Anety, bo jak sama mówi - zasłużyła ona na to, ponieważ cieszyła się tańcem.   Ja się czuję bardzo szczęśliwa, ja się cieszę, że Aneta wygrała. Naprawdę z całego serca się cieszę, bo myślę, że jej ta wygrana się należy. Ona się naprawdę cieszyła...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner