Joanna Krupa pojawiła się na jesiennej ramówce TVN. Modelka zachwyciła przepiękną kreacją wartą ponad 2000 zł! Czarno-biała sukienka podkreśliła jej imponującą figurę. To niewiarygodne, że gospodyni "Top Model" została mamą niecały rok temu! Spójrzcie, jak zjawiskowo prezentowała się podczas dzisiejszego wydarzenia. Wiemy również skąd pochodzi jej wyjątkowa kreacja.

Reklama

Zobacz także: Trendy jesień 2020: Buty za ponad 2000 zł Małgorzaty Rozenek to totalny hit sezonu! Podobne w Pull&Bear kupisz za 49 zł!

Joanna Krupa w sukience Elisabetta Franchi na jesiennej ramówce TVN 2020

"Top Model" wreszcie wraca na antenę TVN. Odcinki prezentujące zmagania uczestników 9. edycji show będą emitowane już od 2 września, w każdą środę o 21:30. Widzów czeka sporo zmian, ponieważ z powodu pandemii koronawirusa, castingi uczestników odbywały się tylko drogą internetową. Dziś obyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN, na której nie mogło zabraknąć Joanny Krupy.

Modelka na ściance pojawiła się w eleganckiej kreacji projektu Elisabetty Franchi, za którą trzeba zapłacić ok. 2000 zł! Ten model jest obecnie niedostępny w sprzedaży, ale trzeba przyznać, że robi wrażenie! Joanna Krupa odważnie wyeksponowała brzuszek, a jej pociążowa figura zachwyca! Trudno uwierzyć, że zaledwie 9 miesięcy temu została mamą!

Zobacz także: Trendy 2020: Małgorzata Rozenek na planie "Top Model" w butach za 4000 zł. Internauci nie mogą na nie patrzeć

Zobacz także

Joanna Krupa zachwyciła sylwetką podczas jesiennej ramówki TVN 2020. Trudno uwierzyć, że niecały rok temu została mamą.

Fot. Bartek Krupa

Model sukienki, który wybrała Joanna Krupa pochodzi z kolekcji Elisabetty Franchi.

Mat. promocyjne
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama